Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

@UP

Ale się pyskówka zrobiła... no, no

Powinno cieszyć, że gra jest nowa, ale niestety jakość CoJ 3 jest taka sobie. Szkoda, że już nie ma GW, bo można by sprawdzić co o niej redakcja myślała półtora roku temu.

Ghost (OŻW) się zlitował i pozwolił wrzucać skany obecnych pełniaków, więc zaraz zeskanuje i wrzucę.

Nie pyskówka tylko ożywiona dyskusja. ;-). Z całą resztą się zgadzam. :-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na tekst CormaCa, ten tytuł w ogóle nie powinien być "Grą Numeru".

Był "Grą numeru", a nie "Najlepszą grą numeru". Ocena nie jest jedynym kryterium wyróżnienia gry w ten sposób - chodzi też m.in. o wagę tytułu i zainteresowania nim, a CoJ: The Cartel był przecież kontynuacją hitowej polskiej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Nie grałem w poprzednie części (wciąż są na mojej liście "gier do obadania"), ale The Cartel chętnie sobie wkrótce wypróbuję, bo akurat mam ochotę na jakąś w miarę dobrą strzelankę z nowoczesną grafą.

Tak poza tym - ostatnio sobie pomyślałem, że skoro The Cartel okazał się zupełną klapą finansową, to pewnie prędzej czy później trafi do CDA. Co ja, prorok? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedynie to przeniesienie gry we współczesne realia. Życie kowboja przyciągało w dwóch poprzednich częściach. Było to jakieś oryginalne. A tak, mamy kolejną podobną grę. Cieszy mnie za to tryb kooperacji. Cóż, zobaczymy, ale ja jestem do gry mimo wszystko nastawiony pozytywnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo gier na Steama, cieszy mnie to.

Szkoda, że Ci, co nie mają Internetu nie odpalą. Taka ułomność Steama.

Cieszę się z COJ. Owszem, gra nie zebrała jakichś pochlebnych recenzji, ale może się okazać smacznym deserem. Tym bardziej, że ma co-op.

Ci co nie mają internetu i tak mają DOSTĘP do internetu. Szkoła, praca czy tam biblioteka miejska bądż znajomi. Czyli jak komuś będzie zależało i ruszy na 10 minut cztery litery to gierkę odpali. Nie będę pisał jak bo nie zamierzam niczego propagować. Chcę tylko powiedzieć że da się wszystko, a ten co narzeka że się czegoś nie da jest po prostu upośledzony na wyobrażni.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo gier na Steama, cieszy mnie to.

Szkoda, że Ci, co nie mają Internetu nie odpalą. Taka ułomność Steama.

Cieszę się z COJ. Owszem, gra nie zebrała jakichś pochlebnych recenzji, ale może się okazać smacznym deserem. Tym bardziej, że ma co-op.

Ci co nie mają internetu i tak mają DOSTĘP do internetu. Szkoła, praca czy tam biblioteka miejska bądż znajomi. Czyli jak komuś będzie zależało i ruszy na 10 minut cztery litery to gierkę odpali. Nie będę pisał jak bo nie zamierzam niczego propagować. Chcę tylko powiedzieć że da się wszystko, a ten co narzeka że się czegoś nie da jest po prostu upośledzony na wyobrażni.

Owszem, da się odpalić. Jednak jest to zabieg nielegalny, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam serio , w temacie nie siedzę za bardzo...dlaczego dajecie wersję , która KONIECZNIE wymaga steama i jakieś uplay?

Pytanie z gatunku - a czemu snieg pada akurat w zimie, kiedy i tak jest zimno?

Jest to strasznie upierdliwe i jako klient CDA protestuje przeciw taskim zabiegom, chcę CDA a nie ten cholerny steam , który mam w poważaniu , nie wspominając o uplayu (nawet nie wiem co to , o ile nie "sra sztabkami złota" to tego też nie chcę...a zapewne tego nie robi)

Zadamy jako nabywcy CDA opadow sniegu w lipcu i sierpniu!

tak często przywykłeś do ironicznego sposobu odpowiedzi , że totalnie straciłeś wyczucie- bo ja np pytam serio . Od dawna nie znam realiów rynku stricte pc, nie wiem wiec dlaczego tak robicie. Jest to dla mnie upierdliwe bo jak pisałem- płytkę zwykłem przekazywać osobie, która jest w kwiecie wieku i nie życzy sobie jakiś dodatkowych komponentów na swoim pc- nie wiem dlaczego, nie jest to moją sprawą.

A ja odpowiadalem serio i iroinicznie - ze sa po prostu rzeczy, ktore od nas nie zaleza. Jesli do wyboru jest "kupic gre na Steam albo nie kupic jej wcale" to jak myslisz, co wybierzemy?

Pytam wiec serio, dlaczego tak robicie , czy mógłbyś mi odpowiedzieć w sposób normalny? możesz tez przyjąć, że jestem kompletnym idiotą i nie rozumiem twej oczywistej metafory -proszę bardzo jesli tylko poczujesz sie lepiej ale i tak prosiłbym o konkretne wyjaśnienie.

Patrz wyzej. Chyba nie myslisz, ze podchodzi do temau na zasadzie "a kupimy na Steama, wk... ludzi, beda jaja, heheheh"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia II...było by świetnie.......

...ale co? Żeby była w Biedronce za 9,90zł chytry.gif ?

Co to obecnych pełniaków...cóż, na coverze otrzymamy najgorszego CoJ, czyli western w czasach współczesnych, z średnią grafiką, fatalnym prowadzeniem pojazdów, czy szereg błędów. Czy zagrać? To zależy od gracza, ja mogę go odpalić, jeśli już w nic mi nie będzie grane, a tylko on pozostanie. Zacisnę zęby, i przełknę ją mimo bólu. co do kolejnego pełniaka, nie mam zdania, nigdy nie kręciły mnie gry ala fruwaj spitfire, zestrzel gościa itp. w jedyną podobnej (rozgrywką) grę do niej grałem jakieś 10 lat temu, jeśli się nie mylę, był to Afrix Dogfighter, ale to był w ogóle inny styl. Może z ciekawości ją odpalę..może..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia II...było by świetnie.......

Oj ludzie, ludzie.. Rozrysowałbym to, ale musi wystarczyć, że rozpiszę. Dodaj do 15.99 zł (cena CD-Action) w zaokrągleniu (~) to 16 zł, bo zaokrąglając do liczby przed przecinkiem, 9 jest większa niż 4, więc zaokrąglamy w górę. Dodaj do 16 zł 9.99 zł. Wynik? 24.99 zł. Za tyle możesz kupić Mafię II w ładnym, schludnym, oryginalnym pudełku w sklepie 3kropki.pl Nie wiem jak jest z kosztem dostawy, a najtańsza kosztuje ~10zł. Za 35 zł (nie musisz już zaokrąglać) możesz mieć oryginalną Mafię II w polskiej wersji językowej. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

A tak BTW, możesz dostać Mafię II za darmo. Jak? Uwzględnij grę w liście do św. Mikołaja.

Zapraszam na mój kanał na YouTube : http://www.youtube.c...ser/radek101213

Już niedługo serie zagrajmy w z tych gier biggrin_prosty.gif Serdecznie zapraszam biggrin_prosty.gif

Zaproszenie przyjętę. Ale.. Jak już Dante1997 wspomniał, to nie jest, jak mniemam, temat do takich postów. To zwykły SPAM. Za taki SPAM winneś dostać, moim skromnym zdaniem, z którym i tak się nikt nie będzie liczył - ostrzeżenie. Ale wiesz? Złośliwy jestem. Specjalnie wejdę na Twoje konto i zrobię ci, spamerze, taki syf w komentarzach, że zapamiętasz, aby nie spamować na FORUM O GRACH.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji...

Ludzie, w tym temacie wyrażamy opinię na temat pełniaków. A wy często macie w nim jakieś zachcianki. ,,Crysis 2 musi być!"

Myślicie, że redakcja będzie zmieniać pełne wersje, specjalnie dla was? Jeśli tak, to jesteście w błędzie.

Starają się, by gry, które dołączą, zadowoliły każdego. Niestety dzisiaj ludzie oczekują za dużo. Niedługo będą chcieli, by dodać PS3 do każdego numeru. Spójrzcie na inne kraje. Tam byli zaskoczeni, gdy CDA dodało TR:A i DMC3. A wy biadoliliście, że to takie stare, nudne gierki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytankon poza tematem: Czy PLAY i KŚG jescze istniejo? Wiem że jest Google

KSG właśnie upadł, a Play umarł już dawno

I tak na marginesie : Błagam, darujcie sobie te comiesięczne batalie o steama. Nudno jest cały czas czytać to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jednopostowcy tymi swoim oderwanymi od rzeczywistości "dajcie... cośtam, cośtam" wkurzają swoją liczbą :).

I takie pytanie - czy była jakaś gra od Techlandu której CDA nie dało? :):P:D IMHO na najnowszy ich tytuł - Dead Island też przyjdzie pora w CDA.

Blazing Angel 2 - same pozytywy od Qn'ika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że aby zagrać musisz mieć konto u Valve i Ubisoftu. Swoją drogą, jestem bardzo ciekawy, jak to będzie wyglądać technicznie - będzie śmiesznie, jak grę będzie można odpalić i ze Steama i z Uplay = 1 klucz dla 2 osób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę nie potraficie czytac poprzednich postow? Tak, do was mówię Zerto i Orsonek. Odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w tym temacie i kilku poprzednich dotyczących pelniakow. Może wam sie to wydac dziwne i zaskakujące, ale... CZYTANIE NIE BOLI! Mówię to z pełną odpowiedzialnością za minusy ktore zaraz dostane od ludzi ktorzy musza miec wszystko na tacy. Ale nie martwcie sie. To nie wasza wina. Poprostu rodzice was źle wychowali, przez to moze wam być nieco ciezej w zyciu... a tak serio- przeczytanie tego tematu zajęło mi mniej niż 10 minut... no bez jaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jednopostowcy tymi swoim oderwanymi od rzeczywistości "dajcie... cośtam, cośtam" wkurzają swoją liczbą smile_prosty.gif.

I takie pytanie - czy była jakaś gra od Techlandu której CDA nie dało? smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif IMHO na najnowszy ich tytuł - Dead Island też przyjdzie pora w CDA.

Blazing Angel 2 - same pozytywy od Qn'ika.

Teraz tym bardziej chcę w to zagrać. A w tych czasach CDA miało świetną, hm, "tabelkę" z oceną. o_Osmile_prosty.gif

Mafia II...było by świetnie.......

rozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gifrozpacz.gif Mafia to po ciebie przyjdzie. Jej członkami jest redakcja CDA.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...