Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

A skad wiesz, ze TRZECI? W tym miesiacu pelnaki przeciekamy w kolejnosci alfabetycznej, a nie wiedle tego jak bardzo atrakcyjne sie nam zdaja... trollface.gif

Heh, kwestia przyzwyczajenia gdzie często jednak pełne wersje były trzy... choć to też różnie, bo zależy jak kto liczy klienty do jakiś darmowych MMO albo coś w rodzaju Black Mesy, który jest de facto remakiem-modem znanej gry :D

Poza tym co do dzisiejszego przecieku to kolejne Call of Juarez jest już na pewno tą grą jakiej sam bym nie kupił, ale skoro pojawiła się na krążku to nie zaszkodzi spróbować z czym się je ^_^ Nieźle, ciekawe co tam pichci się na danie główne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można hipotetycznie założyć , że tym umownym numerem jeden czyli najlepszym pełniakiem jest właśnie Cartel, a że wszystkie trzy trzymają równy, średni poziom (mówię tak, bo jutro zapewne nie dostaniemy jakiejś bomby tylko średniaka, bo przecież przecieki są alfabetycznie a nie jakościowo poukładane). Teoretycznie to ostatnie Call of Juarez mogłoby być jedynką - gra dość świeża, polska, znana marka, nie tak dobra jak poprzednie części, ale też nie jakiś bullshit, a żeby nie wstrzymać niepotrzebnych wojen "A bo to Blazing Angels jest numerem jeden, bo Cartel i X (jutrzejsza gra) są mega suabe". "Cartel najlepszy? LOL. Nie lubię shooterów, więc X jest numerem jeden" w tym miesiącu zrezygnowała z podziału na lepsze i gorsze gry.

Mamy równy poziom i finito czy jakoś tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie hipotetycznie można założyć, że SMG swoimi "a skąd wiesz, że to 3/2/1 pełniak" próbuje nas naprowadzić na zły tor. Jeżeli jest normalnie, to jutro po przecieku trzeba włączyć telewizor i czekać na reklamę Orange, by krzyknąć : JUPILAAAA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę nie potraficie czytac poprzednich postow? Tak, do was mówię Zerto i Orsonek. Odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w tym temacie i kilku poprzednich dotyczących pelniakow. Może wam sie to wydac dziwne i zaskakujące, ale... CZYTANIE NIE BOLI! Mówię to z pełną odpowiedzialnością za minusy ktore zaraz dostane od ludzi ktorzy musza miec wszystko na tacy. Ale nie martwcie sie. To nie wasza wina. Poprostu rodzice was źle wychowali, przez to moze wam być nieco ciezej w zyciu... a tak serio- przeczytanie tego tematu zajęło mi mniej niż 10 minut... no bez jaj!

Nie gniewam się za ten post, choć lekko uraził mnie jeden z wersów... Minusa nie dałem, ale opanuj nerwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi podany pełniak to dolne stany średnie. Ale i tak zagram by sprawdzić czy opinie recenzentów pokryją się z moją, Nie mówiąc już o tym że gra nie jest jakąś kaszaną pokroju Uprising 44, więc zagranie w nią gwarantuje że jakąś przyjemność z grania odczujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska z góry zakładacie że trzeci pełniak będzie jakiś słaby, najlepiej narzekać a potem być mile zaskoczonym. Jeżeli gry są słabe to kupcie magazyn przeczytajcie a płyty odłożyć do szuflady. Nikt nikogo nie zmusza do instalowania tych gier. Dyskusja nabierze tempa jak poznamy trzeciego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę nie potraficie czytac poprzednich postow? Tak, do was mówię Zerto i Orsonek. Odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w tym temacie i kilku poprzednich dotyczących pelniakow. Może wam sie to wydac dziwne i zaskakujące, ale... CZYTANIE NIE BOLI! Mówię to z pełną odpowiedzialnością za minusy ktore zaraz dostane od ludzi ktorzy musza miec wszystko na tacy. Ale nie martwcie sie. To nie wasza wina. Poprostu rodzice was źle wychowali, przez to moze wam być nieco ciezej w zyciu... a tak serio- przeczytanie tego tematu zajęło mi mniej niż 10 minut... no bez jaj!

Nie gniewam się za ten post, choć lekko uraził mnie jeden z wersów... Minusa nie dałem, ale opanuj nerwy.

Ghost odpowiedział na twoje pytanie, później powtórzył to uzytkownik, później zostało to powiedziane tobie, a i tak na tym się jeszcze nie skończy. Naprawde lepiej zapytać, wkurzyc ludzi i znaleźć jednego naiwnego ktory odpowie niz poświęcić 3 minuty i samemu przeczytac? I naprawdę uwazasz uspokajanie mnie w takiej sytuacji za odpowiednie? Uspokoje się, ale dopiero gdy ludzie tacy jak ty naucza się czytac, lub naiwniacy przestaną odpowiadac, zmuszajac ich do wysiłku. Najlepsze jest to ze nie potrafisz odniesc sie do pierwszych 4 zdan. Nie rozumiem co cie urazilo, ale jeśli w inny niż moj sposób potrafisz określić swoje lenistwo, to słucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piramids

Omg ludzie czy wy aż tak lubicie na siłe stwarzać sobie problemy? wczoraj było wczoraj a dziś jest dziś, wstajesz ze świeżą głową aby rozpocząć nowy dzień i odrazu ciśniesz na forum wylewać żale, ja tego nie rozumiem smile_prosty.gif już Ci powiem czym go obraziłeś - a w zasadzie jego rodziców, nie uszanowałeś starej zasady "matki to Ty se w to nie mieszaj...". Oczywiście internetowe spinki maja swoje prawa ale zeby tak od rana? Panowie come on biggrin_prosty.gif A tymczasem skończmy tę zabawę pt. Strażnicy Texasu i Adwokat Diabła i debatujmy na tematy wiodące w naszym życiu - gry komputerowe ofc tongue_prosty.gif

Dobrze mowi. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze są akurat dwie gry, które nie kupiłbym w sklepie, ale wraz z dodatkiem do czasopisma sprawdzić zawsze można. CoJ- solidny średniak, podobnie jak Blazing Angels.

PS. W jakim numerze była recenzja CoJ albo jaką dostał ocenę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilozo- to on swoim zachowaniem swiadczy o swoich rodzicach i wychowaniu. Naprawdę uwazasz że świadczy dobrze? KAŻDY powinien przeczytac temat w którym pisze, wraz z FAQ.

Konczcie TUTAJ te dyskusje - klocic sie mozecie na priv czy GG, a tutaj naprawde nikogo to nie interesuje, a do tego spamujecie watek. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII będzie na steam'a?

W tym watku przynajmniej 2 razy udzielalem juz odpowiedzi na to pytanie. I chociaz duzo prosciej byloby mi powiedziec tak/nie - to dla zasady - poszukaj sobie odpowiedzi, leniwcu jeden. smile_prosty.gif [smg]

osz ty tongue_prosty.gif Są odpowiedzi ale tylko do CoJ The Cartel. Trudno, nic się nie stało. Poczekam, kupię i sprawdzę osobiście wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilozo- to on swoim zachowaniem swiadczy o swoich rodzicach i wychowaniu. Naprawdę uwazasz że świadczy dobrze? KAŻDY powinien przeczytac temat w którym pisze, wraz z FAQ.

Akurat w wyborze rodziców i sposobie wychowania nie miał wiele do powiedzenia, jak my wszyscy wiec ten temat zostawmy :P poza tym post Zertoxa z poprzedniej strony był całkowicie pozbawiony flejmu pod Twoim adresem wiec nie widze powodu ciągniecia wątku :) A walka z leniwymi ludźmi to jak walka z wiatrakami, a bo to nie miałem czasu, bo wątek zbyt długi, bo mi się nie chciało, bo nie mam nerwów itd. itp., powodów jest wiele. Uważam że nie warto sie bawić w słowne przepychanki, nie bierzmy wszystkiego tak serio i tak nie wyjdziemy "stąd" żywi :):P

Edit: koniec OT, nie zauważyłem dopisku powyżej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...