Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

Nie mam bladego pojęcia czy ogarnę coś takiego jak Clash of Heroes, ale na pewno nie zaszkodzi spróbować ;) W sumie nie miałem jeszcze okazji, żeby zetknąć się z tak - IMO - oryginalną produkcją w dosyć nietypowej dla PC oprawie graficznej. Nawet jeśli odpadnę po pierwszych kilku minutach, bo mechanizmy będą dla mnie kompletnie niezrozumiałe to raczej nie skończy się ciskaniem niesłusznych gromów na produkcję... w ogóle dziwię się, że powstała konwersja akurat na nasze komputery osobiste ^_^ Ogólnie zestaw zacny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sposób na pozycjonowanie pełniaków, w sensie, ze alfabetycznie, jest more fun. Tylko interesuje mnie czy to sie przyjmie. Czy będzie tak jak w przypadku recenzji bez oceny. Czyli pomysł dobry, ale jest grupka ludzi którzy muszą w dzień premiery polecieć o 7 do kiosku, żeby juz o 8 (po sprawdzeniu oceny i nie przeczytaniu recenzji ) pierniczyć redakcji po co ocena to: 9, bo mogła być 9+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda miałem nadzieję na jakieś zaskoczenie na koniec, ale jak zawsze nieźle. Hmmm... latadło odpuszczę do czas kupienia joy'a. CoJ'a mimo wszystko spróbuję, polska produkcja to co bym nie miał sobie ograć. Gra z serii M&M to ciekawa odskocznia, skoro to jakby nie patrzeć, namiastka role-playa więc zapewne i dużo aczików :D. Czekam na zapowiedź, bo to zawartość przeważy w sprawie decyzji kupna. Ale ogólnie pełniaki trzymają poziom, jak i (zapewne) pismo :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomysł dobry, ale jest grupka ludzi którzy muszą w dzień premiery polecieć o 7 do kiosku, żeby juz o 8 (po sprawdzeniu oceny i nie przeczytaniu recenzji ) pierniczyć redakcji po co ocena to: 9, bo mogła być 9+.

Phi o 7.00 to już dawno zamieszczałem pierwszego posta "na szybko" i czekałem, aż Smuggler wstanie, przyjdzie do redakcji i się "ustosunkuje" do niego tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Przecież kioski otwierają zaraz po 6.00 rano. A przynajmniej tak było przy moim akademiku smile_prosty.gif. Teraz, w czasach po "przełomie lutowym" robię tak już rzadko, niestety. Ale jak chcesz Civrill zobaczyć jak Smug po mnie pojechał, to zerknij do tematu o CDA 12/12 [AUTOPROMOCJA] smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif.

Ja rzeklbym - MASOCHIZM [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Blazing Angels, ale pozostałe pełne wersje świetne, nad kupnem Kartelu zastanawiałem się już od dawna, a dodanie tutaj Might and Magic: Clash of Heroes sprawiło, że nie będę musiał po raz drugi kupować trzech gier, które już mam, żeby w nią pograć. :) (Chodzi o to, że jedyny sposób nabycia jej, jeśli nie liczyć klucza od was, to albo Steam, albo paczka z trzema innymi grami w Empiku. :P). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem już w Might and Magic: Clash of Heroes (za free na Steamie) i już wiem, że ta gra mnie wciągnie! Z tych kilku godz jakie z nią spędziłem, śmiało mogę powiedziec, że jest to jedna z najlepszych gier umiejscowionych w universum Heroesów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jestem miłośnikiem serii Puzzle Quest, to z ciekawości wszedłem sobie przed chwilą na Steama, aby zobaczyć, ile kosztuje Might & Magic: Clash Of Heroes. Cena (bez jednego centa) wynosi 10 euro, czyli około 40 zł.

Czasopismo z tą grą + dwiema innymi kosztuje 16 zł...

Jakieś pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jestem miłośnikiem serii Puzzle Quest, to z ciekawości wszedłem sobie przed chwilą na Steama, aby zobaczyć, ile kosztuje Might & Magic: Clash Of Heroes. Cena (bez jednego centa) wynosi 10 euro, czyli około 40 zł.

Czasopismo z tą grą + dwiema innymi kosztuje 16 zł...

Jakieś pytania?

Tak, dlaczego nie ma Dead Space, Wiedzmina 2 i Fallouta 3? Leeee....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ramach offtopu:

Nie wiem co macie ludzie z tym minusowaniem postów. Człowiek pisze coś normalnego a wy minusy i minusy.icon_cry.gif

Gimbaza ze szkoły wróciła i pokazuje swoją "mądrość" w internetach. Przykre niestety.

Jak dla mnie słaby numer pod względem pełniaków(w sumie nieważne jakie by były i tak bym ich nie zainstalował), ale liczę znowu na świetne teksty i jakieś podsumowanie roku 2012 oraz oczekiwania growe w roku 2013. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego jestem pewien to, że kiedyś w CDA będzie Hitman:Absolution. Było wszystko od IO Interactive to najnowszy Hitman tak za 4 lata będzie. Ale no cóż należy czekać. I również widzę możliwość bycia Diablo 2 w CDA bo był Warcraft 2 xD. Tak mi się wydaje że w CDA powstają jakieś super-tajne tunele gier. A co do pełniaków to jak zwykle "Jest dobrze,ale mogło być lepiej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anticitizen AC też kiedyś będzie ;P

Fajnie, fajnie, będzie zapewne jakieś podsumowanie, nie mogę się doczekać smile_prosty.gif. Jeżeli chodzi o pełniaki to zainteresuję tylko M&M:CoH, ale to i tak dobrze wink_prosty.gif.

Czy będą jakieś elementy świąteczne? W końcu dajecie numer niecały tydzień przed Bożym Narodzeniem :3 Tylko proszę, nie dawajcie znowu małych świerków, w tamtym roku nie miałem co z nimi zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawsze bardzo przychylnie nastawiony do pełniaków występujących w formie klucza do steama, albowiem mój czytnk DVD wyzionął ducha parę miesięcy temu. Co do samych pełnych wersji, to miło będzie zamknąć swoją kolekcję CoJ. Jeśli chodzi o ten M&M, to po przejrzeniu screenów i opisu gry trudno mi stwierdzić, co to ma z Might & Magic wspólnego poza nazwą gry i krainy. Nie podoba mi się też kreska w styli mangi, ale nie powinno się oceniać książki po okładce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym nr wszystkie pełniaki od Ubisoftu. W ogóle często pojawiają się gry od Ubi. "Może w następnym nr będzie najnowszy Assassin, a na deser Far Cry 3" ? smile_prosty.gif

To jak rozumiem była ironia?! ;-). Ale mądre słowa to są. Aż żal czytać takie posty w których jest 'a ja chcem to i jeszcze to; zaraz takie slabe pelńaki'. Ludzie ogarnijcie się i nie narzekajcie pelniaki to tylko dodatek, najważniejsze jest PISMO. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za Might & Magic: Clash Of Heroes. Jeśli się nie mylę, to w wakacje był darmowy weekend z tytułem na Steam, odpaliłem pierwszy raz w życiu i bardzo mi się spodobało. Od tego czasu widnieje to na mojej liście życzeń, ale zawsze coś ważniejszego się pojawiało, a teraz w końcu będę mógł kontynuować napoczętą pół roku temu zabawę. Call of Juarez nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji, ale mnie to nie przeszkadza (rzadko się nimi przejmuję) i chętnie sprawdzę sam. Ten trzeci tytuł anonimowy, także może w wolnej chwili rzucę i na to okiem.

Teraz z niecierpliwością czekam na zapowiedź i informację, jakich tekstów możemy się spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spośród tych trzech pełnych wersji zamieszczonych w najnowszym numerze CDA zagram chyba tylko w M&M: Clash of Heroes. Grałem niedawno w grę Puzzle Quest 2 która bardzo mi się podobała, a słyszałem że Clash of Heroes jest do niej podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...