Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

Nie pisać proszę o czymś co dla kogoś jest tak proste . Syn mój ma lat 19 i znudziło mu się szukać przyczyny czemu gry nie uruchamiają się .

Gratuluję zatem syna. Skoro nawet nie chce się poszukać rozwiązania tak BŁACHEGO problemu, to nie wróżę zbyt świetlanej przyszłości na rynku pracy, wszak tam też trzeba szukać... Panu zaś, proponuję zapoznać się ze słownikiem poprawnej polszczyzny i interpunkcją, przeczytać to co się napisało i pomyśleć zanim się wdusi przycisk "Odpowiedz", bo wątpię by się inni ośmieszali w tym momencie...

I mówi to ten, co sam pisze drukowanymi literami słowo błahy przez ch.

Hipokryzja level over 9000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , nauczył się aby dostawać , nie brać . Bravo , bravo wszystkim nieumiejącym . Tak trzymać . Mouse is power klaszcze.gif

A nie chce bo chory system tego go nauczył . Ja cały czas cisnąłem do głowy . Cóż nie udało się . Życzę wam młodym więcej sukcesu .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie muszę wrzucać płyt z CDA do komputera, ponieważ mam szybkie łącze które w zależności od humoru Steama pobiera 3-5MB/s i dlatego gra która ma 3GB ściąga się w tempie ekspresowym, starszy wyjść z psem na spacer dookoła domu.

Kto nie ma takiego łącza (oprócz tego, że polecam zmienić dostawcę, płacę niecałe 50zł) to teraz uwaga wykrzyknik.gif tak, MOŻNA pominąć instalację gry steamowej przez instalator Steama do minimum zmniejszając ilość pobieranych danych.

Jak to zrobić? Potrafiliście się tu zarejestrować, to chyba i z obłsugą google sobie poradzicie. nauka.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Jak dla mnie pełniaki w czasopismach są obojetne z reguły chyba że akurat dają coś w co bardzo chcę zagrać na już teraz dla mnie warzniejsze są teksty. Czasem się zadarza tak że w czasopismie dadzą te gry które mi nie pacują albo które już mam a akurat jakiś artykuł mnie będzie interesować i w tedy na pułce z płytami robi mi się chałda płytek z pism z kórymi nie ma co zrobić. Jak dla mnie CDA mogło by być bez płytak a jeżeli już dają płytki to niech dają więcej gier które ciężko dostać w polsce np. pecetową wersję Skullgirls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Taki dziwny problem. Co prawda wiem, że nie należy instalować gier pół roku po premierze pisma, lae tak mnie wzięło akurat na Clash of Heroes... I się dzieje. Wpisałem kod na Steam, platforma twierdzi, że gra dodała mi się do biblioteki... Ale nie dodała się i nie chce się zainstalować. Czy ktoś miał podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem podczas instalacji wyskakuje błąd cab2.

Problem z plikami gry czy coś podobnego?

Instalacji czego (pomine fakt, ze sa specjalne tematy i watki o problemach z konkretna gra i plytkami). Skopiuj calosc tej gry na HDD i instaluj z dysku, to czesto pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...