Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

Zbiera sie im, zbiera ale zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem, to na razie ograniczam sie do ustnych perswazji. Ale wchodze juz w tryb "poleje sie krew", nie powiem. Zebys zobaczyl co sie dzialo w komentarzach pod przeciekiem - wysyp zeropostowcow i jednopostowcow z "daliby..." "ja bym chcial..." "bedzie X i Y" itd. itp. Podkreslam, ze DZIALO, bo juz tam wpadlem jak Assassyn, ktorego sie domagali. Coz, chcieli i dostali. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera sie im, zbiera ale zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem, to na razie ograniczam sie do ustnych perswazji. Ale wchodze juz w tryb "poleje sie krew", nie powiem. Zebys zobaczyl co sie dzialo w komentarzach pod przeciekiem - wysyp zeropostowcow i jednopostowcow z "daliby..." "ja bym chcial..." "bedzie X i Y" itd. itp. Podkreslam, ze DZIALO, bo juz tam wpadlem jak Assassyn, ktorego sie domagali. Coz, chcieli i dostali. biggrin_prosty.gif

Rozwalił mnie twój tryb. :D Pełniak zacny, chętnie przejdę. Uwielbiam latanki. :) Czekam na dalsze z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway (tak lekko zbaczając z kursu "co chcę"), bardzo lubię gry skupiające się wokół wojny i chociaż gatunek ten nie jest moim ulubionym (praktycznie zerowe doświadczenie), to jednak przygarnę, zainstaluję, zobaczę. Również przyłączam się do wzmożonych oczekiwań co do kolejnych pełniaków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było w CDA gry związanej z lotnictwem więc chętnie w ten pełniak zagram.

Jak się nie mylę to w 207 numerze był heros over europe-latanka w czasach IIWŚ

Nie mylisz się. Tyle, że HoE był raczej kiepski. ;-)

Czy w najbliższej przyszłości dacie jako pełniak S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci.

Poczekaj to się dowiesz. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujecie na forum tylko po to, zeby smecic "dajcie to, dajcie tamto"? spam.gifstop.gifnonono.gif

{smg]

A, żeby było śmieszniej (a raczej tragiczniej) to są ich pierwsze, a zarazem ostatnie posty. Taki wpis powitalny w stylu "dajcie, bo ja chcę i koniec". Co za czasy...

Jeżeli chodzi o Blazing Angles II: Secret Missions Of World War II, to jestem jak najbardziej na "TAK", bo lubię "drugowojenne latadełka".

Dobrze się zapowiada :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale ze swoimi niektórymi odpowiedziami przekraczasz granicę dobrego smaku i przebijasz najwiekszych trolli z tego forum. Z całym szacukenem, ale tak to widzę. Nie wiem czy zgłupiałem przez te wszystkie lata, że nie mogę wyłapać sarkazmu i ironii, czy po prostu ich tu już nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając screeny oraz filmiki coraz bardziej przekonuję się do Blazing Angels 2. Może spróbuję zagrać.

PS. Ciekawy pomysł z przeciekami gier ułożonych alfabetycznie. Nikt nie będzie pytać się która gra jest pierwszym, a która ostatnim pełniakiem i która gra jest lepsza :-)

Jednopostowcy są niesamowici i ich komentarze :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie co łaska, byle tylko była ciekawa publicystyka, o i Smgugglerze, jakbyś mógł, wiem, że już były w obecnym numerze, mam na myśli tapety świąteczne, ale jakbyś miał czas, dałbyś radę dorzucić, bo ja wiem, tapety świąteczne v. 2.0 ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie na święta The Walking Dead i będzie gitarra biggrin_prosty.gif

'Tak i dajcie BF3 i jeszcze bioszoka infinajt, bo pżecierz place 16 zlotyh za te gazete'. Ludzie weźcie ogarnijcie się i stuknijcie się w głowę. Smuggler później musi to czytać i się męczy, wyrywa włosy i bierze Nurofen na okrutny ból głowyI CDA TO PISMO, A NIE GAZETA!!!

Tylko że CDA pojawi się 18 grudnia a mikołaj jest 24 grudnia na gwiazdke...więc 21 bedzie koniec świata i mikołaja już nie poprosze niestety...i co zrobić.?

Kupe. Zawsze jakas ulga potem jest.

W jego przypadku to niewiele pomoże. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler później musi to czytać i się męczy, wyrywa włosy [...]

Po tylu latach czytania takich postów, wątpię by Smuggler miał jeszcze jakiekolwiek włosy na głowie :D

Co do pełniaka... to może zagram. Dawno nie grałem w "latadełka", a zwykle mi się podobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...