Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

Były i to bardzo, bardzo trafne. Skończyłem to wiem, nawet coop tego nie ratuje.

Cóż w takim razie pozostaje ci nadzieja, że Gunslinger będzie fajny. Ja osobiście zagram ponieważ chcę na własnej skórze doświadczyć jaka ta gra jest. :-).

W The:Cartel prawdopodobnie nie zagram ale fajnie że jest,będzie można samemu sprawdzic czy jest faktycznie tak słaba jak mówią(w porównaniu do swoich poprzedniczek)tongue_prosty.gif

Święta racja.

Słyszałem, że jako pierwszy pełniak będzie Assassin's Creed. Prawda to?

Smuggler już wciska opcję 'usuń użytkownika'. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że w tym temacie odpowiadają tylko smg i ghost. Smg nie zna żadnych technicznych aspektow, a ghost je zna tylko na pytania nie odpowiada. Zwłaszcza że o "ostatniego bossa" nie pytam. A więc, powtórzę- czy teraz tez beda problemy z aktywacja gry poza Polską? Pytam z powodów praktycznych, nie wiem czy od razy załatwiac kumpla z Polski czy też nie jest on konieczny. Naprawde proszę o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerem. wink_prosty2.gif

Coś Ty się tak tego biednego Smugglera doczepił...

Ja się do niego nie doczepiłem. Za to ty jak troll (którym jesteś) denerwujesz innych forumowiczów.

Obaj panowie powinniscie wziac sobie na wstrzymanie. Flejma to sobie na priv czy GG robcie [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że w tym temacie odpowiadają tylko smg i ghost. Smg nie zna żadnych technicznych aspektow, a ghost je zna tylko na pytania nie odpowiada. Zwłaszcza że o "ostatniego bossa" nie pytam. A więc, powtórzę- czy teraz tez beda problemy z aktywacja gry poza Polską? Pytam z powodów praktycznych, nie wiem czy od razy załatwiac kumpla z Polski czy też nie jest on konieczny. Naprawde proszę o odpowiedz.

Bez urazy ale troszke sie wam w d... od dobrobytu przewraca. Wielki foch, ze TYLKO 2 osoby siedza w temacie i odpowiadaja niemal w realtime. No tak, a powinna cala redakcja i to najpozniej w 5 sekund po zadaniu pytania., bo jak wiadomo priorytetem redakcji jest siedzenie na forum i robienie za help-line, a nie jakies tam glupoty w stylu robienia pisma. :wallbash:

A teraz juz konkretnie - nigdzie w umowie nie widzimy, zeby byly jakies ograniczenia. Sprawdzic, czyli zainstalowac za granica, tak od reki nie mozemy, do Berlina pare godzin jednak jest. Odpowiadam zatem tak: uwazamy, ze NIE ma blokady regionalnej. Jesli jednak okaze sie, ze bedzie, to sprawa prosta: zglaszasz sie do Ghosta i on ci zalatwi, zebys mogl sobie pograc takze za granicami Polski,

Pasuje? Czy tez jeszcze to samo ma ci powiedziec co najmniej 3 innych ludzi z CDA, zeby nie bylo, ze redakcja cie zlewa, bo jeden Smuggler odpowiada ci na pytanie i to nie od reki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jestem obecnością CoJ the Cartel zaskoczony POZYTYWNIE. Większość osób narzeka, że lipa ale weźmy pod uwagę fakt, że gra jest świeża, poza tym nie została sklasyfikowana w rejonach 2, 2+ tylko z tego co pamiętem chyba 5. Fakt faktem napewno nie dorównuje swoim porzedniczkom ale została dodana jako drugi pełniak, więc jak dla mnie bilans wychodzi ewidentnie na +.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMG- ja mogę czekac i godzine, bylebym odpowiedz dostał, i o to mi chodzilo w poscie. Ale, oczywiscie, lepiej przeinaczyc :) ale ok, chyba wszyscy się przyzwyczaili. Sprawdzić to mozna bez jechania do berlina- po aktywacji w steamie (można to sprawdzic w "dane konta"). Jeśli pojawi sie po tytule PL- raczej na pewno jest blokada, jesli nic to raczej nie jest a jeśli Retail to raczej na pewno nie ma :) ale dobra, obecna odpowiedz mnie zadowala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Far kraj 3 i pees cztery. Tak na poważnie - Ciekawie, w nudny "feryjny" dzień może się zainstaluje lub gdy będzie dość Ilka.

Ciebie Panie poje*ało czy po prostu troll jesteś? ,,Far Kraj 3" kosztuje (1 wersja pudełkowa) ~130 zł. Licencja na dodawanie tej gry do pisma jeszcze więcej.

Tylko, że to była ironia, jak wskazuje dalsza część zdania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo call of jurez,pożyczyłem od kolegi więzy krwi z CDA i nie mogę zainstalować. Podczas właczania menu cda komputer mi się zacina.Wiecie może czy były jakieś problemy z wersja id CDA? PS.sory za ewentualne błędy językowe i ortigraficzne,piszę na przerwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo call of jurez,pożyczyłem od kolegi więzy krwi z CDA i nie mogę zainstalować. Podczas właczania menu cda komputer mi się zacina.Wiecie może czy były jakieś problemy z wersja id CDA? PS.sory za ewentualne błędy językowe i ortigraficzne,piszę na przerwie.

To nie jest temat od tego, napisz w dziale ,,Pomocna dłoń" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na STEAM, to niemal identyczna sytuacja, kiedy to CDA przechodziło z nośnika CD na DVD.

Wtedy też był płacz i oburzenie.

Pamiętam, że przez pewien okres wydawane były nawet dwie wersje pisma - jedno z płytami CD, drugie z DVD. Teraz sytuacja jest podobna - nie zdarza się, aby wszystkie gry w numerze wymagały STEAM.

Przykro mi, że niektórzy nie mają dostępu do internetu, ale takie są wymogi czasów. Zarzuty co do ładowania wszystkiego na DVD odeszły już do lamusa, bo płyty CD zostały zwyczajnie wyparte. To samo będzie ze STEAMem, bo dostęp do internetu jest coraz łatwiejszy.

I nie twierdzę tu, że cyfrowa dystrybucja to coś niewyobrażalnie dobrego, bo jednak pudełko z grą na półce ciągle oko cieszy, to jednak nastawienie obecnych gier na rozgrywkę w sieci wiele skorzystało ze społecznościowych możliwości, w jakie wzbogacone są takie platformy jak STEAM.

I tak jak kiedyś, dużo "ważącą" grę można było podzielić na kilka(naście?) płyt CD, zamiast wydać ją na DVD, tak ciężko wymagać, aby wydawcy zmienili nagle swoją politykę, co do wydawania gier pozbawionych jakiegokolwiek wsparcia platformy cyfrowej.

@Top:

Pełne wersje nie celują w mój styl, to jednak jak zwykle dam im szansę - nie raz się przekonałem, że gra, której nigdy bym nie kupił specjalnie, okazała się zaskakująco interesująca i wciągnęła mnie bez reszty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale się pyskówka zrobiła... no, no

Powinno cieszyć, że gra jest nowa, ale niestety jakość CoJ 3 jest taka sobie. Szkoda, że już nie ma GW, bo można by sprawdzić co o niej redakcja myślała półtora roku temu.

Ghost (OŻW) się zlitował i pozwolił wrzucać skany obecnych pełniaków, więc zaraz zeskanuje i wrzucę.

Tak patrząc na tekst CormaCa, ten tytuł w ogóle nie powinien być "Grą Numeru". No ale wtedy był "martwy sezon premier" - wakacje 2011. Tyle dobrego, że na okładkę się nie załapał. A reckę Blazing Angels 2 wrzucę później.

PS. Press "+".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...