Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

Założę się że to "Call of Juarez" będzie napisane największą czcionką na okładce tongue_prosty.gif

Może największą będzie FAR CRY 3 wink_prosty.gif

Nie,

Założę się że to "Call of Juarez" będzie napisane największą czcionką na okładce tongue_prosty.gif

Może największą będzie FAR CRY 3 wink_prosty.gif

Nie,

Największą bedzie CD-ACTION ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę alfabetyczną kolejność ujawniania pełniaków i mniej więcej równy poziom pod względem jakości, być może 3cim okaże się Doom 3 BFG Edition ?

Na myśl przychodzi mi jeszcze Far Cry 2.

FC2 stanowiłby fajny akcent jako dodatek tuż po premierze trójki.

Jak będzie, czas pokaże;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem podobno jest słabe icon_twisted.gif

Nie CoJ The Cartel jest dobrą grą tylko że odstaje trochę od poprzednich części może dlatego że jej fabuła jest osadzona w czasach nowożytnych . Ale generalnie gra się w nią dobrze . Ocenił bym ja tak 7/10 . Ale niektórzy użytkownicy wiedzą lepiej bo "ona dostała

tylko 6 w CD-Action i jest do d*py" .

6+ {Smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę alfabetyczną kolejność ujawniania pełniaków i mniej więcej równy poziom pod względem jakości, być może 3cim okaże się Doom 3 BFG Edition ?

Alfabetyczna kolejność w tym przypadku oznacza, że następna gra nie będzie na literę A, B i C. Niekoniecznie musi być teraz D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę alfabetyczną kolejność ujawniania pełniaków i mniej więcej równy poziom pod względem jakości, być może 3cim okaże się Doom 3 BFG Edition ?

Alfabetyczna kolejność w tym przypadku oznacza, że następna gra nie będzie na literę A, B i C. Niekoniecznie musi być teraz D.

Może być na jakąkolwiek literę oprócz A, B i C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę alfabetyczną kolejność ujawniania pełniaków i mniej więcej równy poziom pod względem jakości, być może 3cim okaże się Doom 3 BFG Edition ?

Alfabetyczna kolejność w tym przypadku oznacza, że następna gra nie będzie na literę A, B i C. Niekoniecznie musi być teraz D.

Może być na jakąkolwiek literę oprócz A, B i C

Doskonale o tym wiem.

To są moje luźne typy...a że blisko pierwszych trzech liter...

Nie chciało mi się głębiej zapuszczać w las...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GutekHolubek

Zartujesz, wacpan z tym pieciolatkiem. Zagraj i pogadamy, no chyba ze jestes jakims hardkorem symulatorow lotu, dla ktorego wszystkie symulatory sa trywialnie proste i w ogole bardzo prymitywne. BA wprawdzie nie jest symulatorem smile_prosty.gif ale stawia spore wymagania graczom i smiem watpic czy wielu z was im podola...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII PL

Call of Juarez: The Cartel PL (Steam + Uplay)

Might & Magic: Clash of Heroes PL (Steam)

Takie pełniaki tylko w CD-Action brawa.gif. Najlepszy numer od dwóch miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie gry z serii Might & Magic więc Might & Magic: Clash of Heroes mnie ineteresuję :) poza tym każdy z dotychczasowych gier jest warta by w nią zagrać, mimo, że mnie jako gracza gry "latajki" nie bardzo interesują, to sprawdzić mogę czy mi przypadnie do gustu czy nie :P a jeśli chodzi o Cartel, to na 100% zagram bo lubię tą serię, a że ma gorsze noty trudno. Nieraz grało mi się przednio w grę, która nie była super oceniana :) blacksite: area 51, a ocenę ma podobną do cartela

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clash of Heroes ok.gifok.gif Ciekawe podejście do świata Heroesów, które może zaowocować długimi godzinami spędzonymi przy tej produkcji wink_prosty.gif

Jak dla mnie:

Blazing Angels - może być

Cartel - lepiej, lepiej, ale...

Clash of Heroes - najlepiej smile_prosty.gif No i tak jak wspomniał Smg, CoH ma coś i to coś sporego z PQ2, które było rewelacyjną grą, bijącą na głowę poprzedniczkę. Ogólnie IMO jeden z lepszych pełniaków tego roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...