Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Polecane posty

W sumie jako trzeci pełniak

A skad wiesz, ze TRZECI? W tym miesiacu pelnaki przeciekamy w kolejnosci alfabetycznej, a nie wiedle tego jak bardzo atrakcyjne sie nam zdaja... :trollface:

ja bym chcial gry od EA

A ja bym chcial... no w kazdym razie duzo bym chcial. Tylko, ze ja o to poprosze sw. Mikolaja

Żeby 2 albo 3 pełna wersja była jakąś skradanką smile_prosty.gif a kiedy tak wogóle będą następne przecieki??

Za rok.

Latadełko-strzelanka, za darmo w CDA. No czego chcieć więcej? Przyjemny trzeci pełniak, zaraz szukam recenzji.

O znalazłem w CDA 12/07. Wielka szkoda, że Ghost zakazał wrzucania skanów recek,

Mowilem ci, ze skany recek pelniakow ujda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Taaaaa, to powiedz to Ghostowi, mateuszowi(stefanowi) i zdejmij mi z profilu osta za umieszczenie recenzji Joly Rover. Ja bardzo chętnie bym wrzucił te skany 3-stronnicowej recenzji i następnych pełniaków z tego numeru.

@daveNWN

Ja w sumie się z tobą zgadzam, ale o ceny pełniaków to była cała batalia w AR. Smuggler mówił, że czytelnicy płacą za koszty druku i dystrybucji, pensje pracowników redakcji i koszty tłoczenia płytek. A same pełniaki są za darmo i bez płyt CDA kosztowałoby najwyżej 2 zł taniej. Dlatego tak pojechałem tą "darmowością". Pretensje jak zwykle proszę do Smugglera :P:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta "darmowoscia" gier w CDA to ustalmy, ze sa "jak za darmo" bo za 16 zl dostajecie 3 gry i pismo. Zakladajac (dla latwiejszego liczenia, bo to nie jest oficjalna kalkulacja), ze samo CDA kosztowaloby 1o zl, to wychodzi, ze jedna gra jest po 2 zl. No przepraszam ale to jest "jak za darmo", bo taniej chyba nigdzie nie kupicie, nawet w promocjach itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za darmo, to jednak nie za darmo,

Oczywiste. Kupujac nowego porszaka za 100 zl tez nie dostajesz go za darmo, ale w sumie za takie smieszne pieniadze, ze jak za darmo. Gdzie kupicie premierowa wersje gry w PL za 2 zl - i nie mowie o jakichs "humble-bumble" bo u nas takie ceny sa na stale, a nie w promocji. Za 2 zl to gierki na smartfona mozna dostac, a i to nie wszystkie, bo te lepsze to 10-15 zl.

Ja już nie mogę się doczekać nowego numeru i rozwiania tajemnicy dotyczącej tego, czym są nowe wymiary pisma smile_prosty.gif Tym czasem Jo Nesbo, The Unforgettable Fire z adaptera i herbatka o smaku owoców leśnych smile_prosty.gif

I tu cie zmartwie, bo "nowe wymiary" na razie jednak rozwiazane nie beda. Tak wyszlo. Tak bywa.

Sorry, znow z pospiechu zedytowalem jakis list, zamiast na niego odpisac. Moja wina. [smg] kwiatek.gifaniolek.gif

@Smg - ok ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze dodajcie demo lub pęłną wersje assassin's creed

Nie jecz, jak ci tak strasznie zalezy to sobie ja kup, teraz majatku nie kosztuje. A dema z tego co pamietam nigdy nie bylo.

Co my, swieci Mikolaje?

Rejestrujecie na forum tylko po to, zeby smecic "dajcie to, dajcie tamto"? spam.gifstop.gifnonono.gif

{smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze dodajcie demo lub pęłną wersje assassin's creed

Nie prościej kupić? Lubię, jak ktoś im każe coś dodać. Myślicie, że to tak, że oni se piszą do Ubisoftu: ,,Dajcie Assasin's Creed", a oni po prostu dają? Nie, to na pewno nie jest takie proste. Nawet średni pełniak zapewne ciężko wynegocjować, a co dopiero taki hit :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej kupić? Lubię, jak ktoś im każe coś dodać. Myślicie, że to tak, że oni se piszą do Ubisoftu: ,,Dajcie Assasin's Creed", a oni po prostu dają? Nie, to na pewno nie jest takie proste. Nawet średni pełniak zapewne ciężko wynegocjować, a co dopiero taki hit smile_prosty.gif

Negocjacje! A pomyśl jeszcze ile to może kosztować! To nie nasze biedne, wypełnione kryzysem kieszenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak dali Assassin's Creed do gazety pierwszą część. Albo AC Brotherhood lub Revelations;/ . Niech dadzą w końcu lepsze gry bo te to takie...

Pokaz srednia 6,0 z 3 ostatnich lat i pogadamy. Jak widac to zaden problem wymagac wiele od kogos.

A jak ci sie wersje z CDA nie podobaja to wez te 16 zl i kup sobie takie megahity, jakie tylko chcesz, powodzenia.

{smg]

Sam masz w sygnaturce cytat Smugglera, a takie rzeczy piszesz. Chyba cię Bóg opuścił...PS: I jeszcze jedno. Lecz się!

CDA TO NIE GAZETA TYLKO PISMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej kupić? Lubię, jak ktoś im każe coś dodać. Myślicie, że to tak, że oni se piszą do Ubisoftu: ,,Dajcie Assasin's Creed", a oni po prostu dają? Nie, to na pewno nie jest takie proste. Nawet średni pełniak zapewne ciężko wynegocjować, a co dopiero taki hit smile_prosty.gif

Negocjacje! A pomyśl jeszcze ile to może kosztować! To nie nasze biedne, wypełnione kryzysem kieszenie.

W sumie olać Assasin's Creed.

,,Dajdzie Badlefilt 3"

Oczywiście nie popatrzy taki, że ta gra jest wydana przez EA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...