Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Recommended Posts

Grałem w demo tejże produkcji na X360 i było nawet nawet... Kolejna gra z półki "Sam nie kupię - z CDA chętnię spróbuję i najwyżej wywalę" :) Reasumując: może być :)

  • Upvote 3
Link to post
Share on other sites

Latadełko-strzelanka, za darmo w CDA. No czego chcieć więcej? Przyjemny trzeci pełniak, zaraz szukam recenzji.

O znalazłem w CDA 12/07. Wielka szkoda, że Ghost zakazał wrzucania skanów recek, bo ta jest huraoptymistyczna. Qn'ik dał 8. Zobaczymy jak ta super grafika z 2007 będzie się prezentować teraz. Jedyna krytyka jest od Elda - zarzucił jej wtórność. Poza tym same pochlebstwa.

Edited by 8azyliszek
  • Upvote 5
Link to post
Share on other sites

Za darmo trollface.gif Za darmo to będzie jak ktoś zapuka do drzwi mego domu i powie: "- Oto gra dla pana. - Ale ja nic nie zamawiałem. Ale ona jest za darmo, ot tak :). " Ta darmowość gier z CDA jest złudna, bo jakby nie patrzeć to płacisz te 16 zeta bez grosza za pakiet pismo + gry + ew. coś tam jeszcze. No chyba, że jesteś już totalnie zafiksowany i ubzdurasz sobie, że gry są za friko. W takim razie - żyj w swoim matriksie :P

  • Upvote 4
Link to post
Share on other sites

No nareszcie, brak (na razie) Steama. Nie spodziewałem się, że to samoloty, ale cieszę się. Heroes Over Europe było niezłe, więc w to zagram również. Fajny sposób na przecieki- alfabetycznie. Czyli gra numeru będzie zaczynała się na literę późniejszą w alfabecie. Ale jak na razie jestem z-a-d-o-w-o-l-o-n-y. Tak trzymać! :ok:

  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites
daveNWN Podejrzewam ze bez dodatków typu gry + "coś tam jeszcze" Pismo CD Action kosztowałoby tyle samo, no może kilka groszy mniej. Te 16 zł bez grosza to moim zdaniem niewielki wydatek, którym choć w taki sposób możemy uhonorować pracę piszących tam redaktorów. Pomijając twoje czysto komercyjne, zimne kalkulacje, traktowałem i będę traktował dołączane do pisma gry, jako darmowy bonus, stanowiący miłą niespodziankę.
  • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Podejrzewam ze bez dodatków typu gry + "coś tam jeszcze" Pismo CD Action kosztowałoby tyle samo, no może kilka groszy mniej. Te 16 zł bez grosza to moim zdaniem niewielki wydatek, którym choć w taki sposób możemy uhonorować pracę piszących tam redaktorów.

Playbox, który był można powiedzieć bliźniaczym pismem CD-Action kosztował 10 zł - pisał tylko o konsolach, nie było coverów, stron troszkę mniej (choć mogę się mylić z tym niewiele) i może upadł dlatego, że kosztował za mało lub zbyt dużo, może z przyczyn konkurencji ze strony NEO Plus czy PSX Etreme - nie ważne. Ważne jest to, że oba pisma miały i mają swoje zyski z reklam i tu pojawia się kwestia różnicy 6 zł na numer. I co? Licencje same się kupują i są darmowe czy jednak coś kosztują? A może kosztują w jakimś malutkim ułamku te pi razy drzwi5-6 zł. Może się mylę, ale nie mówmy, że pismo bez pełniaków nadal by kosztowało 15 czy 16 zł.

A co do tego, że te 16 zł to nie wiele za trud włożony w pracę redaktorów, to masz absolutną rację i nie będę tego kwestionował :)

Edited by daveNWN
  • Upvote 4
Link to post
Share on other sites

Niby taki symulator to coś zupełnie nie dla mnie... ale że za darmo, to może i kiedyś wypróbuję. Zwłaszcza, że dzięki zręcznościowemu sterowaniu nie będę z góry skazany na porażkę smile_prosty.gif

Edited by matstu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...