Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2013

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII PL

Call of Juarez: The Cartel PL (Steam + Uplay)

Might & Magic: Clash of Heroes PL (Steam)

Grałem w demo tejże produkcji na X360 i było nawet nawet... Kolejna gra z półki "Sam nie kupię - z CDA chętnię spróbuję i najwyżej wywalę" :) Reasumując: może być :)

• Upvote 3

Po ocenach w necie- gra powinna być dobra. Nie lubię tego typu gier, ale dla fanów będzie strzałem w 10- tak uważam :-)

Jeśli sterowanie nie będzie przegięte w stronę arcade'owego, to na pewno pogram, bo takie gierki to jednak ciągle rzadkość.

Ciekawa gra wykonujemy tajne misje powietrzne w czasie II WW. Do dyspozycji mamy spory arsenał statków powietrznych tych z epoki oraz tych które nie weszły do produkcji. Najwazniejsze że nie jest to symulator. Będzie coś na Steama?

Latadełko-strzelanka, za darmo w CDA. No czego chcieć więcej? Przyjemny trzeci pełniak, zaraz szukam recenzji.

O znalazłem w CDA 12/07. Wielka szkoda, że Ghost zakazał wrzucania skanów recek, bo ta jest huraoptymistyczna. Qn'ik dał 8. Zobaczymy jak ta super grafika z 2007 będzie się prezentować teraz. Jedyna krytyka jest od Elda - zarzucił jej wtórność. Poza tym same pochlebstwa.

Edited by 8azyliszek
  • Upvote 5

Za darmo trollface.gif Za darmo to będzie jak ktoś zapuka do drzwi mego domu i powie: "- Oto gra dla pana. - Ale ja nic nie zamawiałem. Ale ona jest za darmo, ot tak :). " Ta darmowość gier z CDA jest złudna, bo jakby nie patrzeć to płacisz te 16 zeta bez grosza za pakiet pismo + gry + ew. coś tam jeszcze. No chyba, że jesteś już totalnie zafiksowany i ubzdurasz sobie, że gry są za friko. W takim razie - żyj w swoim matriksie :P

• Upvote 4

Jako trzeci pełniak ta gra jest w porządku , chociaż osobiście nie jestem pewien , czy znajdę dla niej czas ... i miejsce na dysku :)

No nareszcie, brak (na razie) Steama. Nie spodziewałem się, że to samoloty, ale cieszę się. Heroes Over Europe było niezłe, więc w to zagram również. Fajny sposób na przecieki- alfabetycznie. Czyli gra numeru będzie zaczynała się na literę późniejszą w alfabecie. Ale jak na razie jestem z-a-d-o-w-o-l-o-n-y. Tak trzymać! :ok:

• Upvote 1

daveNWN Podejrzewam ze bez dodatków typu gry + "coś tam jeszcze" Pismo CD Action kosztowałoby tyle samo, no może kilka groszy mniej. Te 16 zł bez grosza to moim zdaniem niewielki wydatek, którym choć w taki sposób możemy uhonorować pracę piszących tam redaktorów. Pomijając twoje czysto komercyjne, zimne kalkulacje, traktowałem i będę traktował dołączane do pisma gry, jako darmowy bonus, stanowiący miłą niespodziankę.
  • Upvote 1

Podejrzewam ze bez dodatków typu gry + "coś tam jeszcze" Pismo CD Action kosztowałoby tyle samo, no może kilka groszy mniej. Te 16 zł bez grosza to moim zdaniem niewielki wydatek, którym choć w taki sposób możemy uhonorować pracę piszących tam redaktorów.

Playbox, który był można powiedzieć bliźniaczym pismem CD-Action kosztował 10 zł - pisał tylko o konsolach, nie było coverów, stron troszkę mniej (choć mogę się mylić z tym niewiele) i może upadł dlatego, że kosztował za mało lub zbyt dużo, może z przyczyn konkurencji ze strony NEO Plus czy PSX Etreme - nie ważne. Ważne jest to, że oba pisma miały i mają swoje zyski z reklam i tu pojawia się kwestia różnicy 6 zł na numer. I co? Licencje same się kupują i są darmowe czy jednak coś kosztują? A może kosztują w jakimś malutkim ułamku te pi razy drzwi5-6 zł. Może się mylę, ale nie mówmy, że pismo bez pełniaków nadal by kosztowało 15 czy 16 zł.

A co do tego, że te 16 zł to nie wiele za trud włożony w pracę redaktorów, to masz absolutną rację i nie będę tego kwestionował :)

Edited by daveNWN
  • Upvote 4

W sumie jako trzeci pełniak całkiem przyjemna gra jaką z nudów albo braku lepszych hitów do ogrania można sprawdzić... dawno nie grałem w jakiekolwiek sensowne arcade, więc może to być miła odmiana ;] Czekam na dalsze przecieki :D

Niby taki symulator to coś zupełnie nie dla mnie... ale że za darmo, to może i kiedyś wypróbuję. Zwłaszcza, że dzięki zręcznościowemu sterowaniu nie będę z góry skazany na porażkę smile_prosty.gif

Edited by matstu