Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

3 godziny temu, Bobi-wan Kenobi napisał:

Remus1988

Gry z zabezpieczeniami typu SecuRom i SafeDisc mogą nie działać i jedynym wyjściem jest podmiana pliku .exe na pozbawiony zabezpieczeń czyli tak zwany "crack".

To nie jest przypadkiem piractwo?!

Teraz już mnie zmartwiłeś posiadam gry, które się do nich przywiązałem nawet porobiłem kopie, a wy mi mówicie,że mogą być z nimi problemy, na domiar złego zepsuł mi się domowy staruszek xp. :(

Ale druga strona medalu to wreszcie pogram sobie w te gry, które nie powinny być z nimi kłopotów.

Edytowano przez Remus1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bobi-wan Kenobi napisał:

Gry z zabezpieczeniami typu SecuRom i SafeDisc mogą nie działać i jedynym wyjściem jest podmiana pliku .exe na pozbawiony zabezpieczeń czyli tak zwany "crack".

Jak już zauważył kolega powyżej, jest to piractwo.

Acz widzę jeszcze dwie alternatywy, żeby w takie gry zagrać - zakupić je ponownie w wersji bez takowych zabezpieczeń, bądź zorganizować sobie jakoś maszynę ze starszym systemem operacyjnym.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium G3220 (3 ghz) Radeon R7 250X 1 gb ,8 GB ram DDR3 1600 mhz.

Na jakie detale i ile mniej więcej FPS mogę sobie pozwolić, grając w takie gry, dodam że gram na rozdzielczości 1680 x 1050 ,Przy Mad max,Watch dogs i Cień mordoru mogę zjechać do HD

Watch dogs

Cień mordoru

Mad Max

Arkham Origins

Risen 3

Dark souls 2

Lost Planet 3

Cod :ghost

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy pisze to w dobrym dziale ale chciałem sie spytać czy wieźmin 1 pójdzie na moim laptopie :/

Procesor: x2 Pentium(R) Dual-Core CPU T4200 2GHz

RAM: 3GB

System: Windows 7 Home Premium 32bit

Karta graficzna: Mobile Intel(R) 4 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Final Fantasy XV pójdzie na moim PC ? ( Zakładam, że nie - demo nie odpala bo wyrzuca błąd ) A także nowe Ni No Kuni ?

 

AMD Phenom II x4 955 Black Edition @3.5Ghz
Asus M4N68T v2
GoodRam 2 x 4 GB DDR3 1600 Play
Zotac GTX 1070 AMP!
GoodRam Iridium Pro 240GB
Toshiba 1TB HDD
CoolerMaster CM 690 II Advanced
Be quiet! Pure Power L8 630W

Edytowano przez Hrabia93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki GF 391.01 - nowszych nie ma, system windows 10 zaktualizowany, przy odpaleniu dema FF XV wyskakuje tylko tyle:

http://scr.hu/0e52q/o0kuk
 

@BombelKrowka kartę zakupiłem jeszcze przed "boomem" cenowym, gdyż wcześniej z życiem pożegnała się R9 290X. Więc co do FF:XV pewnie będzie trzeba procesor wymienić - ale to dopiero jak wyjdą Zen+.

 

Dalej się zastanawiam, czy na tym zestawie odpali Ni No Kuni II ... No i jeszcze jedno pytanie: Batman: Arkham Knight ruszy ? Kiedyś był ostro nieoptymalny i na samym starcie jak odpalałem po premierze to miałem w porywach 3 - 17 FPS ( jeszcze przy R9 290X ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie mi działać gra: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

I co według was powinienem zmienić w komputerze, aby działały mi lepsze gry.

 

Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 850 Processor 3.30 GHz

Ram: 4 GB

Karta Grafiki: NVIDIA GeForce GT 740

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym was poinformować, że u siebie ( Phenom II x4, 8GB i GTX 1070 ) Final Fantasy XV uruchamia się, ale ... jest mało grywalny - detale na minimum,  a w lokacji Hammerhead i okolicach mam 23 - 30 FPS. 

 

@RoronoaZoro Nie jestem pewien, ale przy tej karcie graficznej raczej napewno nie ruszuy PUBG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RoronoaZoro napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy będzie mi działać gra: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

I co według was powinienem zmienić w komputerze, aby działały mi lepsze gry.

 

Procesor: AMD Phenom(tm) II X4 850 Processor 3.30 GHz

Ram: 4 GB

Karta Grafiki: NVIDIA GeForce GT 740

 

Praktycznie wszystko idzie do wymiany, ale jeżeli chcesz jeszcze zostawić ten sprzęt to z pewnością dokupienie 2 kości 4/8 GB  i wymiana karty na GTX 1050 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...