Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witajcie!

Z gory przepraszam jesli pytanie umieszczam w zlym temacie lecz nie znalazlem innego, ktory bardziej by odpowiadal. Jesli takowy jednak gdzies jest to prosze o przeniesienie.

Posiadam lapka Sony Vaio specyfikacja jak w linku: https://www.notebookcheck.net/Sony-Vaio-VPCEB1E0E.34854.0.html I ,moje pytanie, w co mozna na nim pograc? Jakies strzelanki, przygodowe, wyscigi? Cos ciekawego aby mozna bylo w cos pograc w wolnych chwilach. Zdaje sobie sprawe, ze laptop jest leciwy i nie jest przeznaczony do gier no ale moze jednak cos ciekawego na nim pojdzie?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Processor
Intel Core i3-330M 2.13 GH
z
    3gb ram.
Display
15.5 inch 16:9, 1366x768 pixel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BombayMix napisał:

Witajcie!

Z gory przepraszam jesli pytanie umieszczam w zlym temacie lecz nie znalazlem innego, ktory bardziej by odpowiadal. Jesli takowy jednak gdzies jest to prosze o przeniesienie.

Posiadam lapka Sony Vaio specyfikacja jak w linku: https://www.notebookcheck.net/Sony-Vaio-VPCEB1E0E.34854.0.html I ,moje pytanie, w co mozna na nim pograc? Jakies strzelanki, przygodowe, wyscigi? Cos ciekawego aby mozna bylo w cos pograc w wolnych chwilach. Zdaje sobie sprawe, ze laptop jest leciwy i nie jest przeznaczony do gier no ale moze jednak cos ciekawego na nim pojdzie?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Processor
Intel Core i3-330M 2.13 GH
z
    3gb ram.
Display
15.5 inch 16:9, 1366x768 pixel

CS:go

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthNihilus95 dawniej śledziłem trendy technologiczne, dzisiaj już mniej i raczej nie udzielam porad jeśli chodzi o sprzęt ale jedno wiem na pewno - unikaj kupowania laptopów i komputerów na allegro gdyż tam często są mocno zawyżone ceny i podzespoły niby mają fajne parametry ale w praktyce są badziewne. Na internecie jest kilka forów gdzie mogą porad udzielić Ci goście którzy na prawdę w tym siedzą. Tyle co ja widzę to zastanawia mnie karta z 2GB pamięci własnej i 2GB współdzielonej. Ja bym był z tym ostrożny. Jak chcesz więcej informacji to napisz na priv do mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy Wiesiek 3 odpali i jeśli jak to na jakich. :P Z moich obliczeń to może by na średnich poszedł ale nie chce pieniędzy w błoto wyrzucić.

Procek- i3-4160

Grafika- Nvidia GTX 750

Ram- 4 GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam laptopa Lenovo IdeaPad 100-15IBY, model name: 80MJ (80MJ00HLPB)(https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-ideapad-100-15iby-80mj00hlpb). Z tego co wiem, posiada on kartę graficzną Intel HD Graphics 4000, podwójny procesor, proszę o sprawdzenie strony którą podałem. 

Zastanawiam się czy mam szansę grać na nim w Diablo III (z dodatkiem czy bez) w rozdzielczości większej niż 800-60 ( w sumie zależy mi na 1286-68, w tych granicach, nie pamiętam dokładnie) bo na takiej gra jest płynna. Chciałbym wiedzieć również czy płynność gry zależy od szybkości działania internetu. Konkluzja: na jaką jakość gry mam szansę?

 

To jeszcze raz ja, chciałbym wiedzieć czy gdybym kupił lepszą kartę graficzną i podłączył ją do laptopa to uzyskałbym jakąś zadowalającą jakość i płynność. Z tego co wiem to chyba jest możłiwe.

Witam

 

Posiadam laptopa Lenovo IdeaPad 100-15IBY, model name: 80MJ (80MJ00HLPB)(https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/notebook-lenovo-ideapad-100-15iby-80mj00hlpb). Z tego co wiem, posiada on kartę graficzną Intel HD Graphics 4000, podwójny procesor, proszę o sprawdzenie strony którą podałem. 

Zastanawiam się czy mam szansę grać na nim w Diablo III (z dodatkiem czy bez) w rozdzielczości większej niż 800-60 ( w sumie zależy mi na 1286-68, w tych granicach, nie pamiętam dokładnie) bo na takiej gra jest płynna. Chciałbym wiedzieć również czy płynność gry zależy od szybkości działania internetu. Konkluzja: na jaką jakość gry mam szansę?

 

To jeszcze raz ja, chciałbym wiedzieć czy gdybym kupił lepszą kartę graficzną i podłączył ją do laptopa to uzyskałbym jakąś zadowalającą jakość i płynność. Z tego co wiem to chyba jest możłiwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Clavadoan myślę że powinno Ci działać płynnie i tak, to jaki masz internet również wpływa na płynność rozgrywki. Nie musisz jednak mieć jakiegoś super internetu, sam przez jakiś czas grałem korzystając z internetu w akademiku na którym koledze cięło World of Tanks a Diablo 3 śmigało ładnie i jedynie sporadycznie zdarzały się kilkusekundowe lagi

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanie czy na tym kompie http://www.morele.net/inventory/info/u7Y2Ne/ pójdzie mi total war warhammer? Dodam, że mam zamiar grać w rozdzielczości 1440x900 i nie wiem czy mój złom pozwoli mi na komfortowe granie, ale nie na najniższych ustawieniach graficznych i czy gra będzie działała płynnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin W sumie to się tego spodziewałem. A jak z resztą pozycji , jest jakaś szansa na odpalenie DA.I albo TW Warhammer ?

(I jeszcze takie głupie pytanie, troszkę na inny temat, da radę w tym moim laptopie zmienić kartę graficzną na lepszą, czy wgl jest to możliwe w laptopach? Tylko proszę bez wyśmiewania, nie znam się więc pytam)

Edytowano przez Koperek1234
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koperek1234 co do pozostałych dwóch gier to myślę że na najniższych ustawieniach mogą działać. Dużo zależy tutaj od jakości optymalizacji. Na moim lapku przeszedłem całe Śródziemie: Cień Mordoru mimo że wszystko wskazywało na to że gra nie powinna mi się uruchomić ale po obniżeniu detali w pliku konfiguracyjnym i rozdzielczości śmigała aż miło. Co do wymiany karty graficznej to trudny temat. Nawet jeśli dałoby radę wymienić ją na mocniejszą to koszty tego są średnio opłacalne. Laptopy są robione właśnie tak żebyś nie mógł za bardzo w nich grzebać. Od ulepszania i zmieniania masz komputer stacjonarny. Jeśli nawet dało by radę wymienić na jakąś lepszą grafikę to podejrzewam że wzrosty wydajności nie był by wart ceny. Jeszcze taka krótka historyjka z życia która troszkę pomorze Ci zrozumieć jak bardo świat laptopów różni się od komputerów stacjonarnych. Dwa lata temu miałem około 6 letniego Della w którym wysiadło coś w grafice i były problemy z jego uruchomieniem. Oddałem go do naprawy gdzie dowiedziałem się że konieczna jest wymiana karty graficznej na nową (była to grafika dedykowana jednak podkreślam raz jeszcze że model już wtedy co najmniej sześcioletni) a nowa kosztuje... 600zł, ewentualnie chińska podróba za 400zł. Wyobrażasz sobie za sześcioletnią grafię  do komputera stacjonarnego płacić 600zł?  Krótko, chcesz coś zmienić? Odłóż więcej kasy i kup nowego laptopa to jedyne rozsądne rozwiązanie

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42 w Europa Universalis IV pograsz spokojnie natomiast z Hearts of Iron IV mogą być problemy głównie przez kartę graficzną o której nic nie napisałeś więc zakładam że zintegrowana aczkolwiek stawiam że na najniższych ustawieniach powinno być ok . Co do indyków to ciężko określić bo każdy ma inne wymagania , musisz podać konkretne tytuły jakie Cię interesują :) Określenie indyki troszkę zmieniło swoje znaczenie w ciągu ostatnich lat bo teraz czasem są to na prawdę mocne tytuły które niczym nie ustępują tym tworzonym przez gigantów branżowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...