Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@Fabisiak GTA V może będzie ci działać na najniższych ale nie liczyłbym na jakąś płynną rozgrywkę, chyba że popatrzysz za jakimiś modami obniżającymi grafikę poniżej minimalnych ustawień które możesz włączyć z poziomu gry. Co do Unity to niestety nie ma szans. A grałeś w Assassin's Creed IV: Black Flag? Jest teraz za darmo na Uplay i powinno działać u ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Arlekin napisał:

@Fabisiak GTA V może będzie ci działać na najniższych ale nie liczyłbym na jakąś płynną rozgrywkę, chyba że popatrzysz za jakimiś modami obniżającymi grafikę poniżej minimalnych ustawień które możesz włączyć z poziomu gry. Co do Unity to niestety nie ma szans. A grałeś w Assassin's Creed IV: Black Flag? Jest teraz za darmo na Uplay i powinno działać u ciebie.

No mam juź ac4 

a tu znalazłem podobnego pc w grz gta v nawet słabszy

 

21 godzin temu, Arlekin napisał:

@Fabisiak GTA V może będzie ci działać na najniższych ale nie liczyłbym na jakąś płynną rozgrywkę, chyba że popatrzysz za jakimiś modami obniżającymi grafikę poniżej minimalnych ustawień które możesz włączyć z poziomu gry. Co do Unity to niestety nie ma szans. A grałeś w Assassin's Creed IV: Black Flag? Jest teraz za darmo na Uplay i powinno działać u ciebie.

A tu znalazłem taki sam jak mój pc

 

Edytowano przez Fabisiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fabisiak a no widzisz bywa i tak. Teoretycznie twój komputer nie spełnia do końca minimalnych wymagań ale w takich wypadkach to loteria - może się okazać że gra będzie działała płynnie a może być i tak że będziesz miał góra 10 fpsów. Tak na prawdę to trudno jest powiedzieć tak na sto czy gra będzie działała czy nie ( no chyba że masz sprzęt z procesorem 1 ghz, 1 gb ramu i grafikę z 512 mb i pytasz czy da radę pograć w Wiedźmina 3 to wtedy na sto procent nie da się :D). W wypadku gdy ma się komputer zbliżony do minimalnych ustawień to tak jak pisałem jest loteria. Dużo zależy tu od jakości optymalizacji. Cieszę się że w tym wypadku najwidoczniej się myliłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlashRevenge to Wolfenstein II stawiam że ci niestety nie pójdzie. Co do Assassin's Creed Origins to hmm... może na niskich ustawieniach ci ruszy, niby oficjalnie gra wymaga karty z przynajmniej 2 GB pamięci ale często są to nieco zawyżone wymagania. Ehh, gdyby to było jakieś 10 lat temu to powiedział bym żebyś pobrał sobie demo i sprawdził jak działa ale teraz...  powiem tak - ja bym nie ryzykował ale może być tak że na najniższych będzie działać płynnie. Decyzje pozostawiam tobie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gieszu napisał:

Na jakich detalach w Full HD pogram w Playerunknown's Battleground?

 

Intel Core I5 4460 3,2 GHz

12 GB Ram

Radeon RX 480 Gaming X 8 GB

To jest trochę skomplikowane pytanie. Ciężko powiedzieć jaki jest zalecany komputer na którym można w PB pograć na wysokich ustawieniach. Niby według oficjalnych minimalnych wymagań powinna gra ci działać gdzieś na średnich ustawieniach ale czytałem artykuł że te wymagania są trochę oszukane i w praktyce potrzebny jest mocniejszy sprzęt. Nie wiem czy po premierze gra jest lepiej zoptymalizowana. Na twoim miejscu nastawiałbym się raczej na średnio-niskie ustawienia.  Jak masz kogoś znajomego co w to gra i ma kartę Radeon to zapytaj czy nie ma problemów z płynnością. Gra działa na Radeonach gorzej niż na kartach Nvidii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arlekin napisał:

To jest trochę skomplikowane pytanie. Ciężko powiedzieć jaki jest zalecany komputer na którym można w PB pograć na wysokich ustawieniach. Niby według oficjalnych minimalnych wymagań powinna gra ci działać gdzieś na średnich ustawieniach ale czytałem artykuł że te wymagania są trochę oszukane i w praktyce potrzebny jest mocniejszy sprzęt. Nie wiem czy po premierze gra jest lepiej zoptymalizowana. Na twoim miejscu nastawiałbym się raczej na średnio-niskie ustawienia.  Jak masz kogoś znajomego co w to gra i ma kartę Radeon to zapytaj czy nie ma problemów z płynnością. Gra działa na Radeonach gorzej niż na kartach Nvidii.

Early Access chodził gorzej na radkach fakt, ale nie premierowa edycja. Na sprzęcie który podał Gieszu ta gra spełnia wymagania zalecane więc na wysokich i full HD powinna śmigać. Mam nie wiele gorszy sprzęt od kolegi również radeon i gram spokojnie na wysokich/średnich w full hd bez aa i innych zbędnych bajerów i fps nie spada poniżej 60 klatek. Natomiast gdy ustawie wszystko na full + aa najwięcej ile wyciągam klatek do 22, 23

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiu87 to widocznie to poprawili bo przed premierą u kumpla na całkiem mocnym sprzęcie były problemy z płynnością. Niby na średnich ustawieniach przez dużą część rozgrywki działało mu płynnie ale duże spadki miał w momentach gdy dużo się działo wokół i musiał obniżać ustawienia. No ale faktycznie zapomniałem że nie pytałem go czy widzi jakąś poprawę po aktualizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć zastanawiam si.ę nad kupnem Just Casuse 3 ale nie wiem czy mi pójdzie.

Oczywiście włączył bym cienie i inne takie duperele, by cieszyć się płynniejszą rozgrywką. Jak myślicie na takim sprzęcie co mam (opis sygnaturka) da radę w to pograć bez ścin i zamrożeń. 

Np. Wiedźmin 3 chodził mi na wysokich w 28/34 kl/s bez cieni i opcją z gęstością trawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...