Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@Arlekin Dzięki za odpowiedź, spróbuję zakupić tego warhammmera, może uda się jako tako pograć, TW empire udało się odpalić na ultra detalach w dość wysokiej rozdzielczości, mimo że jest to dość słabo zoptymalizowany potworek i działa bardzo płynnie. więc myślę że może się udać. Czas kupić lepszego laptopa. bo niestety u mnie nie bardzo wchodzi opcja z kupnem stacjonarnego. Geralt będzie musiał poczekać :(

PS. Oczywiście wiem że empire jest grą starszą, z mniejszymi wymaganiami, ale skoro odpaliła na ultra to może warhammer też da radę na jakiś śrenio-niskich.

Edytowano przez Koperek1234
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, mam chwilowo do dyspozycji laptop siostry i chciałbym się dopytać teraz o tą konfigurację odnośnie gier: Wiedzmin 3, TW Warhammer, DA: I

Jeśli wyjdzie że jest lepszy to się z nią po prostu zamienię, na szczęście nie jest ona graczem ;) 

Windows 8.1

inter core i3-3110M CPU @ 2.40GHz 2.40GHz

8 GB RAM

NVIDIA GeForce GT 740M 

Intel HD Graphics 4000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 64, Procesor Intel Core i5 3320m 2.60 2.60, 4gb ram i zintegrowany gniot hd graphics 4000 (laptop studenciaka biedaka ;_;) Czy pójdą mi na tym sprzęcie jakieś gierki typu Crusader Kings 2, Europa Universalis, Battle Brothers lub strategie tego typu? Może ktoś poleci jakieś strategie na ten sprzęcik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2017 o 16:58, Koperek1234 napisał:

Witam ponownie, mam chwilowo do dyspozycji laptop siostry i chciałbym się dopytać teraz o tą konfigurację odnośnie gier: Wiedzmin 3, TW Warhammer, DA: I

Jeśli wyjdzie że jest lepszy to się z nią po prostu zamienię, na szczęście nie jest ona graczem ;) 

Windows 8.1

inter core i3-3110M CPU @ 2.40GHz 2.40GHz

8 GB RAM

NVIDIA GeForce GT 740M 

Intel HD Graphics 4000

zapomnij o wiedzminie na tym lapku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie - czy na takim zestawie ruszy Playerunknown's Battleground?

Radeon HD 7700
i3 3240 3,4 GHz
8 GB RAM DDR3

Czuję, że może być problem przez kartę graficzną, więc może po wsadzeniu jakiegoś np. GTX 660 będzie dużo lepiej?

Mogę grać na ustawieniach verylow, byle gra była chociaż przyzwoicie płynna. Zdaję sobie sprawę ze słabej optymalizacji tego tytułu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NaBekonie tutaj ciężko powiedzieć, niby mogło by działać na najniższych ustawieniach. Niestety z doświadczenia wiem że gry z serii AC tuż po premierze mają słabą optymalizację i często nawet na mocnych sprzętach potrafiły mieć spadki płynności. Jak jest z tą częścią nie wiem do końca ale słyszałem kilka opinii ludzi narzekających na optymalizację właśnie. Jeśli koniecznie chcesz zaryzykować i spróbować to radziłbym ci poczekać kilka miesięcy od premiery gdy już powinny ukazać się łatki naprawiające ewentualne problemy z płynnością

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...