Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej,

czy da się gdzieś kupić za rozsądną cenę starsze Call of Duty (MW 1-3, BO 1-2, ew. World at War) ? Widziałem tylko promocje na CoD 4 wersja MAC za 20 zł. Podobno zadziała też na Windowsie, ale jakoś nie jestem przekonany. Poza tym pewnie niedługo wyjdzie remake do kupienia bez Infinity Warfare.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie zacznij od jedynki, historia kolejnych MW jest ze soba powiazana. Co do multi, to nie licz zbytnio na MWR. Jest okrojony i zamiast w niego wielu graczy lupie obecnie w BF1. COD niestety przezywa kryzys i remaster nie jest tutaj lekarstwem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, myślę że i mnie multi CoD nie odciągnie od BF1, którego wyższość uznaję ze wzgl. na niesamowite wrażenie udziału w wojnie (efekty dźwiękowe, eksplozje wszędzie dookoła, wielkie mapy, pojazdy itd.). A o singlu w pierwszym MW słyszałem wiele dobrego (słynna scena w Prypeci uznawana za jeden z najlepszych momentów w historii gier).

Dziękuję serdecznie za pomoc :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie zle - multi COD ma swoj wlasny charakter i bardzo je lubie m.in. dlatego, ze mniejsza skala starc sprawia, ze to co robi sie podczas meczu ma wieksze znaczenie dla jego koncowego wyniku i pojedynczy dobry gracz moze przechylic szale zwyciestwa dle swojej druzyny. Do tego mniejsze mapy przekladaja sie na praktycznie nieustajaca akcje i brak przestojow, przez co nie ma sytuacji, ze biegniesz przez kilkadziesiat sekund i nie widzisz zadnego wroga. Niestety od czasu Black Ops 2 rozgrywka jest coraz bardziej udziwniana o futurystyczne elementy, a klimat staje sie coraz bardziej niedorzeczny, przez co wielu weteranow Call of Duty porzucilo serie. Jednak trzy czesci Modern Warfare i pierwsze Black Ops to wciaz stary dobry COD z bardzo dobrym singlem i soczystym multi i moge Ci je z czystym sumieniem polecic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, multi w serii CoD jest po prostu innego typu i jeśli ktoś takie lubi to pewnie niewiele jest lepszych gier dla niego (oprócz CS). Ja akurat, podobnie jak NRGeek, preferuję wolniejsze tempo rozgrywki i Battlefield jest moim faworytem jeśli chodzi o multiplayer. A World at War też warto ograć ? Bo ta część też jest przeceniona na 9,99 ojro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie najlepiej kupić CS:GO? Rozważam w sumie dwie opcje. Najprościej kupić w empiku za bodajże 54 zł, albo nabyć paysafecard za 100 zł, doładować Steama dwa razy za 10€ i kupić bezpośrednio na Steamie, a reszta zostanie na inme gry czy coś. Bo allegro jakoś mnie nie przekonuje, che mieć z pewnego źródła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Otóż na GoG są przeceny, jeszcze przez jakiś czas i zastanawiam się co lepiej... Zastanawiam się bowiem nad helsing i grim dawn, myślę nad obiema naraz, jednakże razem wychodzi to koło 100zł, zastanawiam się więc czy można jakoś taniej wyrwać te tytuły? W teorii za ok 28zł można dostać 1-2 helsing na empik, ale trójki nie ma, więc też odpada...

Oraz jeszcze takie pytanie... kiedy najopłacalnej (najtaniej) idzie skołować Skyrima  (+all dodatki)? Oczywiście na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostanę gdzieś jeszcze Life is strange limited edition  w wersji pudełkowej na PC w rozsądnej cenie?  Tak, wiem że sama nazwa wskazuje, jest to edycja limitowana, ale czy wiadomo coś o wznowieniu tej edycji? Z tego, co wiem to teraz wyszedł/wychodzi prequel do tej gry to czy jest jakaś szansa na ultimate edition, albo coś w ten deseń? Dziękuję za odpowiedź.

Edytowano przez Yetiowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, goliat napisał:

@Yetiowski

Szans raczej na to nie ma. Pozostaję ci tylko cyfrowa dystrybucja.

Eh, szkoda. W sumie nie spodziewałem się innej odpowiedzi. Trudno, skuszę się chyba na digitala, ale poczekam jeszcze do końca czerwca, może jakaś rozsądna oferta się pojawi. Na chwilę obecną znalazłem tylko jeden pasujący wynik, ale ziomek sobie wycenił grę na prawie 300 zł. To trochę za dużo.

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2017 o 20:18, need12 napisał:

Witam... Otóż na GoG są przeceny, jeszcze przez jakiś czas i zastanawiam się co lepiej... Zastanawiam się bowiem nad helsing i grim dawn, myślę nad obiema naraz, jednakże razem wychodzi to koło 100zł, zastanawiam się więc czy można jakoś taniej wyrwać te tytuły? W teorii za ok 28zł można dostać 1-2 helsing na empik, ale trójki nie ma, więc też odpada...

Oraz jeszcze takie pytanie... kiedy najopłacalnej (najtaniej) idzie skołować Skyrima  (+all dodatki)? Oczywiście na PC.

Chodzi o "THE INCREDIBLE ADVENTURES OF VAN HELSING"?

https://cdp.pl/ngb-the-incredible-adventures-of-van-helsing-pud-pc.html

Grim Dawn to nie mam pojęcia.

Co do Skyrima, na Twoim miejscu poczekałbym, bo za tydzień będą wyprzedaże na Steamie i tam zawsze był przeceniony z wszystkimi dodatkami na +-30 PLN (ale tym razem może być inaczej, z uwagi że wprowadzili SE, ale moim zdaniem i tak warto poczekać).

EDIT:

Grim Dawn też pewnie będzie na Steam Sale, ale wątpię, żeby było taniej niż na GOGu. Liczyłbym na przecenę 30-50%, więc będzie co najwyżej porównywalnie. 

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX owszem jest tam na cdp, lecz to jest pierwsza część, zaś na  gogu jest wersja "Final Cut", gdzie są tak naprawdę (według opisu produktu na stronie GoG) dołączone trzy części helsinga oraz tytułowy "Final Cut", który jest zlepkiem tych trzech części w jedną całość. Więc w sumie są tam od razu cztery części....

Całkiem ciekawie z tym Skyrimem, jeśli jest tak jak mówisz..., teraz doczytałem właśnie że tam są od razu też all dodatki. Może być ciekawie... Znasz może stronę jakąś, gdzie można sprawdzić jakąś historię zniżek jakie były na dany tytuł np steam/gog itp, czy raczej nikt czegoś takiego nie prowadzi?
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@need12

Kiedyś coś takiego chyba widziałem, ale nie pamiętam. :/ Najprościej będzie chyba wejść na łowców:

https://lowcygier.pl/?s=skyrim

albo tutaj:

https://lowcygier.pl/?s=skyrim+special+edition

I przeglądnąć archiwalne oferty. Ale z tego co widzę, to raczej nie ma co liczyć na jakieś duże zniżki akurat tej wersji Skyrima, choć i tak poczekałbym ten tydzień i wtedy zobaczył. Niestety, zwykłej edycji na Steamie już chyba nie ma w ogóle. Jeżeli nie interesuje Cię ta edycja "special", to najlepiej byłoby poszukać na pewnym znanym serwisie aukcyjnym - tam jeszcze można dorwać klucze za ~40 PLN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...