Skocz do zawartości

Polecane posty

@Digman

Masz na muve nawet w edycji premierowej za 19,99 zł.

http://www.gry-onlin...ra.asp?ID=12069

Oprócz tych sklepów widziałem jeszcze na morelach za dyszkę wink_prosty2.gif .Sam bym kupił dawno temu, gdyby nie Games for Windows Livedown.gif .

@Jankus97

Ten klucz na 100% będzie do aktywowania w usłudze steam, gdyż jak nie na steam to gdzie?

Edytowano przez Kosarz5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki sklep internetowy z grami polecacie? Mam zamiar kupić Wiedźmina 3 na pc, zależałoby mi żeby przyszedł najpóźniej w dniu premiery. Tak do 140zł razem z przesyłką. Płatność przy odbiorze.

Myślałem nad cdp.pl, ale jest tylko płatność z góry. Neo24.pl ma ciekawą ofertę, ale przesyłka do 9 dni, a jak wiedźmin mi przyjdzie po tygodniu to pre-order już się mija z celem.

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jano900:

Sprawdziłem na szybko poprzez Ceneo (polecam korzystanie z takich narzędzi) i wyskoczyło mi Neo24. Ale jak sam wspominasz, już sprawdzałeś. Następna oferta w kolejce, to ten sklep:

http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/653-wiedzmin-3-dziki-gon-pl-pc-5907610748917.html

Zarzekają się, że wysyłka w ciągu 24h od daty premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jano900:

Sprawdziłem na szybko poprzez Ceneo (polecam korzystanie z takich narzędzi) i wyskoczyło mi Neo24. Ale jak sam wspominasz, już sprawdzałeś. Następna oferta w kolejce, to ten sklep:

http://konsoleigry.p...7610748917.html

Zarzekają się, że wysyłka w ciągu 24h od daty premiery.

Myślę że tam kupię, bo tanio, a jak przyjdzie dzień po premierze to nie zginę. Nigdy mnie w konia nigdzie nie zrobili, tylko raz kupiłem z płatnością z góry i preorder przyszedł 4 dni po premierze. Dlatego nie kupuję w cdp.pl, bo nie ma płatności za pobraniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę dostać Pre-order Fallouta 4 w polsce, razem ze Steelboxem ?? podobno takie są, ale na żadnej stronie nie mogę znaleźć info o tym że dodają coś "Extra"

tutaj dają

https://muve.pl/promocje/fallout-4

z tym ze z zamówieniem chyba warto jeszcze poczekać aż inne sklepy ujawnią co będą dawać do zamówień bo sadzę ze będzie spory wybór

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R4G3ST3K

Radzę zakupić wersję cyfrową, gdy w wersja pudełkowa nie zawiera żadnych danych z grą na płycie. Konami poszło na linii najmniejsze oporu, gdyż zamieściło na płytce tylko instalator Steama. I czy to się podoba, czy nie to trzeba dociągnąć te 35 GB z sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma wyboru, jeśli chodzi o Metal Gear Solid V: Phantom Pain. Wersja PC tylko w postaci klucza, wydania pudełkowe wyłącznie konsole. Jeśli koniecznie chcesz wydania pudełkowego to musisz szukać w internetowych sklepach zagranicznych oferujących gry, np. amazon uk, games uk, itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead s.1 - PS 4

Teraz był na PS+ Drugi sezon, byłem sceptycznie nastawiony, ale zagrałem i bardzo mi się spodobał, że chciałbym nadrobić zaległości i zagrać także w pierwszy. Przejrzałem allegro i jest tam tylko wersja GOTY, za 150 zł, nie ma innej. Patrzyłem na stronie producenta to w ogóle nie jest sezon pierwszy dostępny. Idzie to gdzieś dorwać w cyfrowej dystrybucji? Bo jednak 150 zł to deko za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...