Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam chciałbym się dowiedzieć, gdzie najtaniej mogę zakupić 2 i 3 część Mass Effecta tak, aby (jeśli to mozliwe) miały wszystkie dlc dostępne na PC (najlepiej po polsku) ? I tak przy okazji w którym dziale mogę pytać się o przykłady gier z określonymi cechami?

Z DLC będzie problem. Polityką EA jest bowiem nakręcanie ludzi na bardzo tanią podstawkę, żeby wycisnąć grubą kasę przy dodatkowej zawartości, która rzadko tanieje. W przypadku drugiej części dobrym rozwiązaniem byłoby kupienie edycji na PS3, która przy niskiej cenie zawiera prawie wszystkie DLC, minusem jest jednak j. angielski. W innym wypadku będziesz musiał dokupić DLC do podstawki. ME 3 ma edycję z jednym DLC ("From Ashes"), resztę zawartości również trzeba kupić za dużą kasę, odradzam jedynie "Omegę", pozostałe trzymają poziom.

Ogólnie najlepiej sledzić wyprzedaże, oferty w dystrybucji cyfrowej, w tym sklepik Origina. Dwójkę na PC powinieneś dostać za około 10-15 zł (tutaj np. za 16,90 zł), trójkę 20-30 zł. Pudełkowe wydania są mniej dostępne i za większą cenę.

Edytowano przez Monsteron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj bo na prawdę nie wiem do jakiego tematu moje pytanie pasuje: czy edycja Wiedźmina 3 na stronie cdp na PC za 140 po premierze nadal będzie taka sama, czyli będzie miała steelbook i soundtrack itd.?

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie,twórcy często dodają do pre-orderów takie bajery,no chyba,że tak jak to z 2 jest.Nadal są te edycje z rysikiem i pamfletami .-.

Swoją drogą,szukam Assasynów BF,na mikołajki.Tak do 5-6 dyszek,o ile się da.

Edytowano przez Jenkins13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie orientuje się ktoś gdzie można dostać jeszcze Assassin's Creed 4 Black Flag w wersji podstawowej albo Jackdaw? Na gram.pl niestety zarówno podstawka jak i Jackdaw są niedostępne. Nie wiem natomiast jak jest na muve.pl, ponieważ strona nie odpowiada. W Empiku jest stanowczo za drogo. Sama podstawka kosztuje 150 zł. Możecie też polecić jakieś zaufane sklepy internetowe? Interesuje mnie głównie wersja pudełkowa.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...