Skocz do zawartości

Polecane posty

Trzeba by dobrze poszukać, poprzeglądać oferty sklepów.

Udało mi się znaleźć to:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/528020

Spróbuj przejść się do empika, przy grach PC zawsze jest taki bloczek z budżetowymi wydaniami nawet dość starych gier, typu pomarańczowa edycja cenega, ubisoft exclusive, premium games itd.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam interesuje mnie gdzie kupię fife 16 za 100 zł przez pay safe card bo mam tam troche kasy odłożonej(50 zł) i chciałbym je na nią spożytkować ?Chce właśnie taką kwote bo 150-140 zł za fife to jest za dużo niewsponijąc już o regularnej cenie na origin. A właśnie myślicie będzie wgl świąteczna wyprzedaż na originie z fifą za równe 100 zł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, które nie wiem czy dobrze wpasowane w ten temat. Ale chce kupić Wiedźmina 1-3 (zwlekam żeby kupić jak najtaniej xD) i zastanawia mnie czy lepiej kupić drożej wersje BOX czy kupić np z cdp/gog (ver elektroniczną) jak są taniej? Chodzi mi też jak to z ew. sprzedażą? . Niby gog bez drm, ale pewnie raz przypisany elektronicznie klucz to jak w steam na stałe? Wiecie jak to widzicie, albo jakie wy wersje kupowaliście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wydawało mi się, że nie było takich akcji na GoGu. Być może przeszła mi obok. Zobaczy się, choć bardziej mnie kusi cyfrowa choć, też fajnie by było mieć pudełko biggrin_prosty.gif

edit.. Tak teraz patrze na Steam całość taniej zwłaszcza pierwsze dwie xd tylko zastanawia mnie czy 1 ma pl dub? Bo wg steam nie ma a nie wiem czy powinien być w jedynce?

Edytowano przez need12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@need12

Jeżeli naprawdę zależy na jak najniższej cenie, to poczekaj na jakąś wyprzedaż na GOGu (wiosenną?). Tam kupisz tanio 1 i 2. Jeżeli pudełkową, to nie czekaj i kupuj od razu za jakieś 20 PLN za 1 i 30 PLN za 2. Trójkę kup później, jak przejdziesz dwie pierwsze, bo ona na pewno bardzo jeszcze potanieje. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wiecie w sumie coś takiego przeszło mi przez głowę. W sensie to z tym poczekaniem jeśli chodzi o III cz. Ale tylko przeszło jakoś tak obok. No nic pewnie tak zrobię, albo po prostu kupie za te nie całe 160zł w końcu PL prod, uznana i wiecie. Zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na G2A kupię GOG'ową wersję Pillars of Eternity Hero Edition w polskiej wersji językowej? Jeśli ktoś ma bardzo prosiłbym o radę i odpowiedź. Dlatego że nie znam się na różnicach pomiędzy sklepami zdecydowałem się na ten sklep a nie inny ponieważ pieniędzmi nie śmierdzę a ceny są różne, zazwyczaj od 60zł a piraceniu gier mówię nie. Proszę o pomoc ponieważ nie chcę też utracić konta na GOGu przez jedną grę ponieważ nie wiem też co oznacza tag GLOBAL KEY. Jeśli nie ten dział to wybaczcie ale sprawa wymaga szybkiej pomocy a ten temat wydał mi się najbardziej trafny. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Poszukuję sklepu internetowego z pierwszą częścią BioShocka (tylko fajnie byłoby gdyby nie była to pomarańczowa kolekcja), ale bez Allegro. Opcjonalnie jeśli jest tutaj jakiś gamer z Wrocławia, który ostatnio, przypadkiem zwrócił uwagę na ten tytuł w którymś ze sklepów, byłbym wdzięczny za informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób obeznanych w grach indie. Czy jakieś studio nie stworzyło gry w stylu starego Majesty? Kocham tego starocia, ale dziesiąte z kolei przechodzenie tej gry mija się z celem. Dwójkę też mam ograną do bólu, więc odpada. 

Co ciekawe, kiedyś śledziłem temat na forum Paradoxu i nie są zainteresowani stworzeniem trójki. Jedyna nadzieja w grach Indie. Chodź pewnie i niezależne studia nie bardzo się interesują tym zapomnianym gatunkiem, jakim są RTSy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...