Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam poszukuje dlc do tej gry w normalnej cenie widziałem je tylko na social bioware lecz kosztuje one ponad 60zł a sama gra na origin 27 wie ktoś może gdzie mógłbym dostać taniej te dodatki?

Niestety muszę cię zmartwić ale taka jest polityka EA/BioWare by tanio sprzedawać "gołą" podstawkę gry i do niej drogo DLC dlatego np. aktualnie aby kupić Mass Effect 2 ze wszystkimi dodatkami musisz wydać około 250 złotych z czego sama gra kosztuje około 30. Podobną politykę prowadzi Bethesda w przypadku swoich gier przez co możesz kiuppić Skyrima za 9.99 euro ale DLC nadal kosztują po 19.99 sztuka.

Dlatego nie masz żadnych szans by kupić DLC w niższej cenie ponieważ wydawca nie zezwala na przeceny, nawet w właśnym systemie dystrybucji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dodatku Broken Steel do Fallouta 3. Samego dodatku. Dotychczas znalazłem tylko możliwość kupna w addon-packu z Point Lookout za 20 zł, albo razem z podstawką za nieco więcej. Orientuje się ktoś, czy da się kupić samego Broken Steela?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje dlaczego we wszystkich sklepach internetowych wyczerpał się nakład cyfrowego Dead Rising 3 na PC za 89,99 zł i kiedy ta gra będzie znowu dostępna ? A może wiecie gdzie dostanę ją taniej niż na Steamie (tam kosztuje 215 zł) ? Nie licząc jakichś podejrzanych aukcji na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś gdzie można dostać na promocji Silent Hill Homecoming? widzę że np. na steamgifts jest jej dużo więcej niż wcześniej, więc domyślam się że gdzieś jest na wyprzedaży, sam niestety nie znalazłem w żadnym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś, który sklep w przedsprzedaży daje puste pudełko i kupon na grę w środku? Kiedyś pamiętam, że albo Saturn, Media Markt lub Empik w sklepach miał takowe "pudełka bez gry", ale już nie oferują czegoś takiego. Ktoś coś wie? Bardzo mi zależy na tej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś gdzie dostane Rocksmith 2014 z kablem na PC? Szukałem chyba wszędzie i albo mają tylko na konsole, albo bez kabla. Samego kabel znalazłem w pewnym sklepie internetowym za 159 zł, w ostateczności bym się skusił i kupił grę osobno. Lecz jeśli ktoś wie gdzie można dostać wszystko razem to byłbym wdzięczny :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wiecie może gdzie dorwę klucz do GTA V na steama? Szukałem w różnych sklepach ale jest napisane że mają digital key i nie wiem czy ten klucz pasuje do stama bo w polu gdzie powinna być platforma nie ma nic. A inne gry mają zazwyczaj napisane steam key czy coś takiego więc nie wiem czy klucz będzie pasował do steama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...