Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Nie miałem zbytnio czasu by grać w gry z CDA ale zainstalowałem Arcanie i Faery. No cóż jako fan Gothic'a, Arcania niezbyt mi się spodobała, głównie przez łatwość (choć grałem na poziomie Gothic) i system walki. Na początku w ogóle nie mogłem grać (słaby komputer) przez co musiałem ściągnąć patcha. Faery jak dla mnie jest tytułem jako takim, pogrywam w niego czasami bo to raczej dla mnie gra na uspokojenie. Zagrałem jeszcze w Etharnion który średnio mi się spodobał, samo pismo było fajne lecz urzekło mnie to iż AC 3 nie miało oceny i po raz pierwszy przeczytałem tak długą recenzję (następną będzie chyba Far Cry'a 3). Oceniam pismo razem z pełniakami na dobrą 8+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, a inni wlasnie chwala, ze od jedynki sie odbili, a dwojka im pasuje.

You gusta smile_prosty.gif

Nie da się ukryć - wszystko zależy od gustu :3

Mi osobiście strasznie niepodobały się aż tak drastyczne zmiany. SC był bardzo harakterystyczny właśnie ze względu na to wszystko co było w czesci pierwszej.

SC 2 jest już zrobiony jak wiele innych RTS-ów, przez co jest dużo bardziej przystępny.

@DOWN

W kiosku wykorzystali kod?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy ap ropo Arcadia gothic 4.

Gra instaluje się normalnie niema żadnych błendów tylko że strasznie szybko.

Ale kiedy już się zainstaluje to w folderze gdzie ta gra została zainstalowana jest tylko de instalator i dwa puste foldery.

Nie wiem co z tym robić.

Ponowna instalacja nic nie dała.

Prosił bym o pomoc. Jeśli ktoś wie to proszę niech napisze mi na kanał na cd-action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co odpisujesz temu "jednopostowcowi"? Przecież on i tak już nigdy na to forum nie zajrzy...

_____________________________________________________________________________

Co do Arcania: Gothic 4, to z tymi nawiązywaniami do serii, to... bardzo luźno nawiązuje. Nie jest to jakiś RPG-owy killer, ale nie jest też jakimś gniotem. Nazwijmy go mocnym średniakiem, w którego warto zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mamemos -- jak zobaczyłeś post LukasaKillerPL to już nie zobaczyłeś posta znajdującego się pod nim gdzie masz to wyjaśnione chyba najlepiej będzie zamknąć temat jak tutaj nie ma prawie żadnych postów poza tym że komuś się tylko kilkadziesiąt/kilkaset kB zainstalowało :/ Ja się już bialaflaga.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie postawa "redaktorow", ktorzy nabijaja sie tu z czytelnikow, ktorym Arcania sie nie chce zainstalowac. umiejetnosc czytania i szukania odpowiedzi na forach przed zadaniem pytania to jedno, ale wypuszczenie bubla (nie pierwszego zreszta...) to inna sprawa. dlatego, redakcjo, zamknijcie sie, zamiast pokazywac tutaj, jakimi to mistrzami cietej riposty jestescie.

p.s. darujcie sobie odpisywanie na tego posta, bo i tak nie zamierzam czytac waszych madrosci

Typowa polska metoda polemiczna :) [smg]. Do pytania o usterki z grami jest osobny watek, a nawet w tym wiele razy tliumaczylem jak krowie na rowie "co trzeba zrobic". Byc moze uwazasz, ze "klient moze wszystko" (szczegolnie gdy jestes klientem) ale wtedy pewnie ci, na ktorych sie wyzywasz, sie klaniaja w pas i pluja do kawy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gry przyzwoite, na tyle, że zdecydowałam się kupić CDA. Kupiłam je głównie dla Faery, gdyż ta specyficzna gra mnie zainteresowała. SC2 jednak też okazało się bardzo ciekawe, coś ala DoW. Arcania to gra nie dla mnie, ale w sumie też można zagrać.

Jak na 15 zł to nie ma co narzekać. 3 pełniaki i duużo czytania.

Jedynie jakie mam zastrzeżenie to takie, że u płytek nie działa autorun(przynajmniej u mnie) i z początku myślałam, że w ogóle są wadliwe i będę zmuszona je wymienić... Ale na szczęście nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni nr CD-A był moim zdaniem bardzo dobry. Każdy pełniak warty uwagi mniejszej lub większej, ale zawsze. Recenzje bardzo oczekiwanych gier no i ciekawa jak zawsze publicystyka. A teraz nic tylko czekać na przyszły wtorek lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy czekają na przecieki raczej nie radzę się nastawiać gdyż chyba ostatni przeciek został ujawniony w zeszłym numerze i będzie to : Painkiller Hell & Damnation na którego nie czekam wogule. Dodam jeszcze że to będzie Polska premiera.

@Topic

Numer bardzo fajny lecz Arcania to dla mnie kaszana, Feary pamiętam z recenzji (Można stworzyć najpazkudniejszą Wróżkę wszechczasów O-o) A SC 2 kupiłem od razu po premierze. Jedynka była lepsza :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, przecież to jeden pełniak, więc muszą być i pozostałe 2.

Z twojego posta zrozumiałem, że Painkiller będzie jedynym pełniakiem- ktoś jeszcze tak czuje?

Co do Arcanii się zgadzam, ale Faery nie jest złe.

@DOWN

1. Czytałem na Markolfie, że będą 3 pełniaki.

2. HĘ? ARMA BYŁA JEDYNYM PEŁNIAKIEM? Myślałem, że Robotica czy coś tam innego jest drugim pełniakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Musi to rzeka w Indonezji. CDA nic nie MUSI, więc nie zdziwię się, jeśli jedynym pełniakiem będzie P: H&M. A z resztą, mało to razy bywało, że był tylko jeden pełniak? Daleko nie szukając - DMC 4 czy Arma II. EOT.

Ukończyłem wczoraj to zjechane przez ludzi Faery i jako taki europejski j-rpg jest nieźle, choć fabuła nie powala. Jako odskocznia od FF XIII ujdzie smile_prosty.gif

@up - Papierowe RPG uważasz, za pełniaka? No chyba, że tak - jak dla mnie to jest coś bardziej a la bonus. Ano faktycznie z tym markolkiem racja (dawno tam nic nie pisałem, hmm smile_prosty.gif) - Painkiller jako numero 3. Zwracam honor smile_prosty.gif

Bedzie wiecej pelniakow niz 1, ale nie oznacza to, ze Painkiller to "numero 3". Fajnie by bylo jakby tak wygladaly nasze trojki, nie powiem... [smg]

@Smuggler - źle zinterpretowałem twoją wypowiedź z markolfa. Nie zauważyłem tych koni i innych emotek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Comment do kolejnego nr-u.

We wstpniaku do nr 12/2012r JP pisał ; " (...) bo i tak wędruje właśnie po cienistych lasach Śródziemia, w palącym słońcu walczy z mutantami w jakimś postapokaliptycznym świecie albo przemierza piekło , wykańczając hordy demonów. "

Komentarz wydaje się zbędny wink_prosty2.gif) Jak dla mnie BOMBA !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Comment do kolejnego nr-u.

We wstpniaku do nr 12/2012r JP pisał ; " (...) bo i tak wędruje właśnie po cienistych lasach Śródziemia, w palącym słońcu walczy z mutantami w jakimś postapokaliptycznym świecie albo przemierza piekło , wykańczając hordy demonów. "

Komentarz wydaje się zbędny wink_prosty2.gif) Jak dla mnie BOMBA !!!

Obawiam sie, ze to nadinterpretujesz - we wstepniaku nie ma ZADNYCH wskazowek odnosnie innych niz Painkiller pelniakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...