Skocz do zawartości

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012


Ghost

Polecane posty

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Nawet nie chce mi się czytać, tych kilku(nastu?) postów wstecz, które przedstawiały ten sam pomysł, ale to fajnie że w końcu na to wpadłeś, ba, nawet postanowiłeś się podzielić tym infem ! serio, props dożywotni ode mnie by był, gdybyś przedstawił jeszcze level up z ortografii, ale bij expa bij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponowałbym zamknięcie tego tematu, bo ciągłe czytanie spamu typu: "ej jak zainstalowac arkanie" już mi bokiem wychodzi. To już nawet nie jest śmieszne, a nad inteligencją co poniektórych... Ech, lepiej się ugryźć w język, niż powiedzieć coś za dużo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale mam problem z grą Arcania Gothic 4. Mam win 7 prof... próbuje instalować gre. wsztko ładnie pięknie ale instaluje sie tylko 2 s przechodzi wszystko niby zainstalowane a tutaj tylko 2 puste foldery sie zainstalowały i nic pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze pełniaki w CDA od dawien dawna. Wszystkie 3 gry były przeze mnie wysoce pożądane, a konfrontując ich cenę rynkową z ceną czasopisma, grzechem byłoby nie skorzystać z takiej ?promocji?. Dzięki wam zaoszczędziłem kilkadziesiąt złotych. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne pelniaki. No, moze z wyjątkiem pana z numerkiem 3. A za sc2 dziękuje, wymienilem sie za dwie swietne gierki, więc jestem zadowolony. W arcanie zagram później, trzeba wszystkie questy w Borderlands 2 zaliczyć :) dzięki, zwłaszcza za to, ze znam pelniaka na "za miesiąc" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcania to typowa siekanka. Ot, odpalić sobie, wytłuc kilkadziesiąt maszkar, zwiedzić kilkanaście lokacji. W sumie nie jest tak źle.

Za to SupCom 2 wciągnął mnie niesamowicie. Budowanie swojej armii, i nalot na wroga... Tu nawet 20 czołgów może przesądzić o porażce lub zwycięstwie. Wiem to po sobie, kiedy posłałem za mało wojska do ubicia oponenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem prosze o pomoc

a więc próbuje zainstalować Arcanie ale cos jest nie tak bo chyba nawet nie dochcodzi do instalacji

wlanczam instalator lecz po kreatorze nic wiecej sie nie dzieje i pokazuje mi ze Gra jest zainstalowana

gdy wchodze w miejsce na którym chciałem to zainstalowac ukazują sie tylko trzy foldery

"Data

Data_test_lvl69

uninstal"

co moge zrobic ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

1. Należy wejść do okienka z zawartością płyty.

Klikamy Komputer, następnie wskazujemy myszką napęd gdzie znajduje się płytka i klikamy prawy klawisz myszy. Z menu jakie się otworzy wybieramy Eksploruj (w Windows XP) lub Otwórz (w Windows 7).

2. Wchodzimy do folderu o nazwie pelne, a następnie do folderu o nazwie Arcania.

3. Uruchamiamy program autorun.

4. Gdy pojawi się okienko, wybieramy Instaluj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem , że kiedykolwiek to napiszę.Ale ta chwila widocznie musiała nadejść.Otóż kod do Supreme Commandera 2 jest nieprawidłowy.Fajnie, że CDA nie drukuje już tego kodu małym druczkiem, ale niestety w moim przypadku to nie pomogło.Oczywiście po kilku próbach odpuściłem - spróbowałem ponownie za półtorej godziny i.... kod jest nieprawidłowy brawa.gif !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo lecę do Niemiec, mam nadzieję, że ArcaniA starczy mi na tydzień czasu. Na same pełniaki nie narzekam, RPG, RTS - znakomite gatunki. Problem jest inny - jakość płyty - po raz kolejny miałem problem z coverem. Wiem, że od tego jest osobny temat, ale chodzi o to, że często muszę wgrywać gry za pomocą kopiuj - wklej. Czasami pomaga...

Pierwsze chwile z ArcaniĄ muszę zaliczyć do udanych. Aż tak bardzo nie czuć ducha Gothica, mimo to nie jest źle. Ogólnie pod względem pełniaków numer polecam. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za SC2 - kupuje CDA żeby sobie poczytać, ale opis SC2 (olbrzymie mapy ...) mnie skusił i właśnie instaluję tą grę! Wow, od roku nie wkładałem płyty dołaczonej do CDA do napędu ...

To chyba mój pierwszy post ... albo nie, więc pozdrawiam wszystkich.

PS: płyty się nie marnują - oddaje je mojemu chrześniakowi który wszystko instaluje jak leci. Ja kupuje CDA i czytam, a On ma płyty z grami i wszyscy są szczęśliwi ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...