Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Faery- erpeg może nie idealny, bo cierpi na kilka bolączek, lecz gdy skończyłem grę, miałem ochotę na więcej... i zagrałem drugi raz.Polecam, bo można mile spędzić czas. (6+)

SupCom 2- Steam- powtórka z roz(g)rywki :rage:

Arcania: Gothic 4- o ile Faery cierpi na kilka błędów, to Arcania wręcz kona! W tak kiepskiego erpega dawno nie grałem- trójeczka lepsza w każdym calu. (5)

POPPED- przyjemna acz krótka rozgrywka. Polecam. ( 8 )

Hot Chick- nie przypuszczałem, że gra mnie wciągnie- za to plus! (7+)

Rocky Memphis (...)- gra uzależniłą mnie niczym Spelunky. To niezła friwarówka. ( 8 )

Chronicles of Coldcrest: Fall of Bleak Point- wciągające cRPG- lubię to. ZAISTE! ( 8 )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest ścieżka dostępu, gdzie są save. A mi chodzi o to, żeby ktoś wrzucił na jakiś host save z gry od razu po tutorialu i wkleił link do pobrania tutaj.

Jeśli będzie mi się chciało wyciągnąć pudełko z Arcnią z szafy to wrzucę Ci ten save, tylko nie wiem, czy będzie to kompatybilne bo ja mam grę w wersji 1.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DirectX ten dołączony do gry nie instaluje się, ale w logu tworzonym w katalogu Windows jako przyczyna niepowodzenia jest podane, że pliki directa, które są w systeme obecne są nowsze.

2. PhusX to nie jest czasem do kart nVidii? Ja mam Radeona.

PhysX jeśli gra wymaga to działa, ale nie na AMD/Radeon a jest przeliczane przez procesor. Podobnie mając kartę NVIDII można wyłączyć hardwarowe i włączyć softwarowe (cpu), co na starszych kartach i 4-rdzeniowych prockach może przynieść wzrost wydajności (może, ale wcale nie musi, po prostu warto sprawdzić).

Faery- erpeg może nie idealny, bo cierpi na kilka bolączek, lecz gdy skończyłem grę, miałem ochotę na więcej... i zagrałem drugi raz.Polecam, bo można mile spędzić czas. (6+)

Jeśli nie wiesz - boss krab przywołujący małe kraby jest świetnym miejscem do ... expienia ponad miarę ;) Występuje bodaj w dwóch miejscach i w tym drugim można w ten sposób nabic duużo expa. Innymi słowy doświadczenie jest za to, co się zabije a nie za wygraną walkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SC-może być przynajmniej dodam se na steam :P do kolekcji. A Arcania, mega zapewne mało ludzi grało w poprzednie Gothic'ki Ja grałem 1.2.3 lecz Arcanii jeszcze nie zaliczyłem. zobaczę jak będzie jak Risen 2 to dziękuję za takiego pełniaka :P Faery (kojarzy mi się z naczyniami) nie słyszałem nic o tej produkcji, nie mam zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że trzaba wejść w foldery z gry Pełne/Arcania/data i zainstalowało fajnie ale gdy włączam pisze:

program arcania przestał działać

zamknij program

wyszukaj rozwiązanie w trybie online (jak by co mam takiego kompa że wszystko grafika wejdzie na najwyższych ustawiniach graficznych)

oto błąd próbowałem pare razy zainstalować.

nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

nazwa aplikacji Arcania.exe

wersja aplikacji 1.1.0.1433

i sygnatura czasowa aplikacji 4cc66501

nazwa modułu z błędem arcania.exe

i tak dalej...

jak by co nawet sie nie włączy i już to pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poblem z Arcaniązainstalowałem grę ale jest tylko kilka plików a mianowicie uninsall Data_test_lvl69 i Data a w nim Video i dalej pusto

ale w Data nie ma żadnych plików oprócz Video

Bo nie czytasz dobrze tego tematu, to nie masz poprawnie gry zainstalowanej. ZACZNIJ CZYTAĆ TEMAT.

Tak wiem że trzaba wejść w foldery z gry Pełne/Arcania/data i zainstalowało fajnie ale gdy włączam pisze:

program arcania przestał działać

zamknij program

wyszukaj rozwiązanie w trybie online (jak by co mam takiego kompa że wszystko grafika wejdzie na najwyższych ustawiniach graficznych)

oto błąd próbowałem pare razy zainstalować.

nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

nazwa aplikacji Arcania.exe

wersja aplikacji 1.1.0.1433

i sygnatura czasowa aplikacji 4cc66501

nazwa modułu z błędem arcania.exe

i tak dalej...

jak by co nawet sie nie włączy i już to pisze.

Zainstaluj PhysX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...