Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Nie mówiąc nic o swoim sprzęcie, jak ktokolwiek ma ci pomóc?

Nie wiedziałem, że to ma znaczenie.

Proc: Intel Core 2 Duo E6550

RAM: 4 GB DDR3

Grafika : Radeon HD 4850

Komputer spełnia wymagania gry. Jeszcze raz spytam PhysX jest zainstalowane? Odinstaluj grę, i wgraj ją jeszcze raz nie odznaczając nic w procesie instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zaktualizować sterowniki graficzne

- zaktualizować direcX

- zainstalować (ponownie jeśli już masz) physX

- bibliotekę C++ zaktualizować.

- reinstal gry zrobić

- spróbuj uruchamiać grę z innego konta

- http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/crossfirex-app-profiles.aspx , dodatkowe rozszerzenie sterowników karty graficznej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Faery: Legends of Avalon PL

Supreme Commander 2 PL (Steam)

Arcania: Gothic 4 PL

Fajnie by było dostać takie pełniaki lub generalnie właściwe płyty.

po otwarciu opakowania co zobaczyłem, oczywiście pełne wersje gier DINO i THE MATRIX: PATH OF NEO (http://w304.wrzuta.pl/obraz/0HvL0XV6MMN/plyty_cda_nr_12.2012_210)

Oczywiście reklamacja poszła, zobaczymy kiedy dostanę odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj forum jak już się postanowiłeś zarejestrować. Opcja szukaj nie boli. W tym temacie z 5 razy conajmniej jest odpowiedź na twoje pytanie.

Wejdź na płytę -> folder arcanii -> folder data -> tam masz plik z którego instalujesz

sorki ale ja nie jestem jeszcze zapoznany z tym forum i jak by ktos mogł o napisal by mi to tu i sorki ale tak wg to ja wiem jak sie to instaluje ale mi chodzi o to ze jak to zainstaluje to nie ma plikow sa jakies 2 folldery 1 to nniewiem a 2 to cos ze jest 69 lvl czy cos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Arcania za mną, czas na Faery. Zainstalowałem, i gram już dobre 20 minut, jak na razie źle nie jest. Trochę słabe dialogi i fabuła trochę taka...no nie wiem, zapowiada się oczywiście na happy end. Podoba mi się jednak rozwój postaci i zmiana jej wizerunku, gdy zmieniamy ekwipunek (co w turowych RPG nie jest zbyt często spotykane).

Cholipka, aż mi się zachciało pograć w Finala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Arcania za mną, czas na Faery. Zainstalowałem, i gram już dobre 20 minut, jak na razie źle nie jest. Trochę słabe dialogi i fabuła trochę taka...no nie wiem, zapowiada się oczywiście na happy end. Podoba mi się jednak rozwój postaci i zmiana jej wizerunku, gdy zmieniamy ekwipunek (co w turowych RPG nie jest zbyt często spotykane).

Cholipka, aż mi się zachciało pograć w Finala...

zainstalowałes arcanię ?? ja nie moge :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...