Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Zainstalowałem dziś Arcanię z nadzieją, że mimo iż nie spełniam minimalnych wymagań, to jakoś to może ruszy, jak mi się to nieraz z innymi grami zdarzało. No niestety myliłem się i to dosyć mocno, bo na minimalnych ustawieniach przy rozdzielczości 720p gra działała z prędkością 10 - 12 klatek na sekundę. Moim zdaniem ta produkcja jest ewidentnie niedokończona.. No bo jak można wydawać coś w takim stanie? Fakt, mój sprzęt nie jest stworzony z myślą o graniu, ale mimo wszystko daje sobie radę z dużo ładniejszymi grami (ach, ta moja radość, gdy okazało się, że jeszcze dam radę pograć w Borderlands 2 ^_^). No ale nic na razie nie poradzimy, Arcanię skreślam do czasu, aż będę w posiadaniu lepszego sprzętu, a tymczasem obadam resztę płytek i pismo :) Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę się nie bawić, bo się po prostu nie znam zbytnio.

Z Darksiders 2 miałem bug z Karkinosem, że go się powalić nie dało, to się bawić zacząłem i mi gra nie działa, po uruchomieniu blac screen od razu. Reinstall nie pomagały, konkretnie to zmniejszyłem rozdzielczośc w grze na najniższą i od tamtego momentu black screen przy uruchomieniu od razu był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z serialem do SC2, a mianowicie nie potrafię dobrze wpisać kodu, bo parę cyferek/literek przypomina inne. Próbowałam różnych kombinacji, ale żadna nie skutkuje. Jakaś rada?

Próbować do skutku.

ale mi gothic 4 nie dziala i nie wiem co robić po prostu nie instaluje mi się do końca.

BŁAGAM, czytaj z łaski swojej temat. Nawet na tej stronie masz odpowiedź. Co za ludzie...

Wchodzisz na płytę -> Folder Arcanii -> Folder Data -> i z tamtego pliku instalujesz grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd nie miał problemu do tej pory z żadną płyta to czemu z tąz CDA miałby mieć? Wszystkie pliki kopiuje na dysk normalnie, oprócz tego jednego, a konkretnie setup 2 (czy coś takiego ) z arcanii, który ewidentnie jest uwalony. A że kupiłem to cda tylko dla arcanii to jestem cholernie wk****ony....

To idź na inny komputer, zgraj ten plik na na pen drive'a. Nie będzie działać, wyślij płytkę z prośbą o wymianę.

Próbowałem u kumpla, ma to samo... A wysyłać mi się za bardzo nie chce, przynajmniej na razie... Może poradze sobie w mniej legalny sposób (było nie było "oryginał" mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed750PL, matko boska. Ile razy człowiek może powtarzać na tej samej stronie, jak instalować grę? Może za małe literki to były...

WEJDŹ NA PŁYTĘ -> FOLDER ARCANI -> FOLDER DATA -> I tam znajduje się plik, którym masz instalować grę.

Pytanie - czy da się pogrzebać w plikach Arcanii tak, żeby zmienić dubbing z polskiego na angielski?

Prawdopodobnie podczas instalacji nie dodawało angielskiego dubbingu, więc trzeba by było ściągać ręcznie i podmienić za już istniejący. Zobacz jeszcze w opcjach, czy nie możesz sobie wybrać. Ewentualnie przypomnij sobie, czy podczas instalacji nie było wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem najnowsze CD-Action i chce zainstalować gothica 4 . Instalacja trwała około 1 minute , po instalacji gra nie chce odpalić a w folderze z grą z są tylko trzy pliki. Próbowałem też zainstalować grę z folderu data, ale podczas instalowania wyskakują mi same błędy plików źródłowych. POMOCY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruchomić Arcanii (zainstalowała się bez problemu).

System Windows 7 64 bit.

Po kilkunastu sekundach od próby uruchomienia ojawia się błąd "Program Arcania przestał działać". Szczegoły:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: Arcania.exe

Wersja aplikacji: 1.1.0.1433

Sygnatura czasowa aplikacji: 4cc66501

Nazwa modułu z błędem: Arcania.exe

Wersja modułu z błędem: 1.1.0.1433

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4cc66501

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 0071cd36

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 0a9e

Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Dodatkowe informacje 3: 0a9e

Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...