Jump to content

Pedrosa66

Forumowicze
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Słaba

About Pedrosa66

 • Rank
  Goblin

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 1. Witam . Po latach chciałem popykać znowu w PKH&D - a tu zonk, okazało się, żę gra zawiesza się kilkanaście sekund po starcie w trybie offline ... problem jest , jak wiem - znany, ba różne kombinacje zwązane z jego rozwiązaniem, dorobiły się naprawdę długiej brody ... niestety ŻADNA metoda dostępna w sieci nie pomaga w moim przypadku ! Ba - kilku urzytkowników tego tyułu poleca ... pobranie wersji pirackiej ! Nosz kurna - może mi ktoś wyjaśnić tok myślenia producenta/wydawcy tytułu, który pozwala bawić się bezproblemowo, TYLKO w pirackich wersjach ?! Jednak nie ma co podnosić sobie ciśnienia pustymi gadkami, dlatego proszę Was - jeżeli znacie DOBRE rozwiązanie tego problemu - zapodajcie je . PS. Zaraz po premierze, gra działała jak złoto - wiem, bo grałem zachwycony staroszkolnym zatęchłym klimatem ... ech do czego to doszło - patche które PSUJĄ gry 8-( Aha - wiadomość dla moderatora - wiem, że był podobny temat dla tej gry - jednak warto odświeżyć, bo wiem, że takich wkurzonych jest multum ...
 2. Chwalmy Pana ! Pierwszy CDA, który kupię dla pełniaka, od numeru z Wargame EE ! Jeśli zaś chodzi o zawartość "papierową" (może byście zaczeli wydawać wreszcie wersje elektroniczną, co ?.. - nie musiałbym prosić na forach o stare numery >)), to podoba mi się dalszy rozrost działu publicystyki - ech co za czasy... żeby nie było na co czekać w dającej się przewidzieć przyszłości (po za jedną grą - wiadomo!).
 3. - nie ma Lords of the Fallen ? Przyjdzie głosować na ... tajemnica
 4. Dziękuje wszystkim. Problem rozwiązał się sam - dziwnym sposobem... Otóż, puściłem Deffraglera a zaraz potem Auslogics DiskDefrag - mimo bardzo małej fragmentacji całe partycji (3%) akurat pliki Deusa i Dead Space'a miały kilkadziesiąt fragmentów . Dodam, że mam osobną partycję dla aplikacji - testowo w exFAT. Tak, czy inaczej - od wczoraj mam stabilne < 40fps czyli temat do zamknięcia .
 5. Jak w temacie ! Mó sprzęt : Phenom II 550 BE Radeon 4850 512MB 4GB RAM DDR II (800MHz) HDD : Samsung 750GB SATA II Monitor 17'' 1280x1024 (75) System : Windows 7 HP 64bit Gra "zalicza" spadki do kilku - kilkunastu fps bardzo często - ustawienia od średnich do wysokich. Co ciekawe, Hitman - Rozgrzeszenie działa płynnie na niemal wysokich, Wiedźmin 2 również o grach wykorzystujących UE 3 nawet nie piszę ... System i sterowniki w aktualnych wersjach. Wkurza mnie cała sytuacja bo napaliłem się na Deusa i chciałem go wreszcie przejść. Wszystkie sugestie mile widziane. Cześć
 6. Oooo ! Alan ? Ok, to kupię i pyknę ... mam nadzieję, że nie obcinkujecie też publicystyki - oby było jej jak najwięcej
 7. Szcun po wieki i ... puszka paprykarzu ... "Franko 2" YEAH!!
 8. GF 430 to za mało ... ale nie zapodałeś rozdziałki ! GF 560 albo starsza RHD4850 - ta druga do tylko do WXGA ! Aha - sprawdzałeś GameBoostera ?
 9. R HD4850 z ... 512MB Ramu i - wszystko śmiga, że aż się zdziwiłem ) Ale GF220 to lekka przesada - czym prędzej kupuj coś lepszego !!!
 10. Posłuchaj Minamira ! Mody gryzą się ze sobą i z Vanilą też ! Polecam programik WryeBash z tąd : http://www.nexusmods.com/skyrim/download/1000081540 !!! Sprawdzi poprawność instalacji modów i na czerono/różowo wyróżni spartolone/niekompatybilne . Bez tego nie ruszam .
 11. O w [CIACH] ! Ciekawy problem - może pogmeraj w ustawieniach gryzonia (opcje zawansowane!) - wide - sprawdź rady pro graczy W Starcrafta . Nie przeklinamy - Kawalorn
 12. Może TO : http://megaupl0ad.org/archive/mass%20effect%201%20save%20game%20editor -UWAGA NIE sprawdzałem osobiście, ale może zatrybi? Od siebie polecam przejść "jedynkę" jeszcze raz - na możliwie wysokim poziomie trudności - sam jestem w trakcie "Szaleńca" - a gram pierwszy raz od hmm... czterech lat? Pozdro!
 13. Nestety pełniaki nie dla mnie, ale poczytam na pewno .
×
×
 • Create New...