Jump to content

Bluearga

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

2 Followers

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

2,555 profile views
 1. Ogarnia ktoś jak aktywować tego Patriciana IV na tej śmiesznej stronce Kalypso? Dawno nie widziałam tak piekielnie nieczytelnej stronki, więc wybaczcie moje nieogarnięcie tym pytaniem.
 2. Ja trochę faila zrobiłam, bo zamiast sobie z płytki wgrać tego Painkillera, to uznałam "e tam, szybko ściagnie ze steama" zaiste szybko... Chyba za dużo wiary daję mojemu wolnemu łączu Ale już jest, gram i... Ginę bez przerwy... I pomysleć, że w Dino D-Day potrafiłam solo zabić T-Rexa, a tutaj ledwo wyjdę z respa i zaraz gleba xD Muszę trochę poćwiczyć. Ogólnie to jestem zadowolona, tylko szkoda, że w trybie Przetrwania można zabijać się nawzajem, powinno być tak, że wszyscy współpracują w walce z potworami, a nie, że mordują się gracze i jeszcze potwory między tym... Albo chociaż niech dwa takie tryby będą(Jak przy Deathmatch) @DOWN: Lol, taki tekst od jakiegoś lamusa? Dajcie spokój, gram w większość gier lepiej niż 90% tego forum Kobiety też potrafią rządzić klawiaturą i myszką. A kobieta informatyk(czyli ja) to już w ogóle ma +10000 do skilla
 3. Wina leży po stronie producentów i wydawców gier, a nie redakcji CDA. Co oni mogą za to, że te gry po prostu muszą mieć połączenie z netem/zainstalowany steam? W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest prosty, ja żyłam jeszcze za czasów, kiedy godzina kosztowała 10 zł... Zawartości tego numeru jeszcze nie przeglądałam dokładnie, ale przeczytałam już recenzje Devil May Cry(Mój biedny Dante...) i King's Bounty, bo jestem fanką tej serii. A reszte przejży się jak będzie czas.
 4. Jak dla mnie gry przyzwoite, na tyle, że zdecydowałam się kupić CDA. Kupiłam je głównie dla Faery, gdyż ta specyficzna gra mnie zainteresowała. SC2 jednak też okazało się bardzo ciekawe, coś ala DoW. Arcania to gra nie dla mnie, ale w sumie też można zagrać. Jak na 15 zł to nie ma co narzekać. 3 pełniaki i duużo czytania. Jedynie jakie mam zastrzeżenie to takie, że u płytek nie działa autorun(przynajmniej u mnie) i z początku myślałam, że w ogóle są wadliwe i będę zmuszona je wymienić... Ale na szczęście nie.
×
×
 • Create New...