Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Kurcze ja serio rozumiem, że każdy może mieć ograniczone możliwości co do nauki korzystania z internetu ale... jeśli kupujecie jakiś sprzęt to z reguły czytacie do niego instrukcję obsługi. Do Internetu a w szczególności do for taka instrukcja obsługi powinna być dostępna w każdej księgarni i każdy powinien zdawać z niej egzamin. Wtedy byłoby mniej pytań w stylu - a dlaczego mi to nie działa? a innym działa a mi nie? a dlaczego?

Ludzie - ogarnijcie się. Rozumiem, że wam coś nie działa ale wasz z reguły młody wiek nie usprawiedliwia tego, że nie potraficie odszukiwać informacji. Jak już sie zestarzejecie to nikt wam nie poda łyżki, którą macie już w ręku.

Przepraszam ale jestem zdruzgotany poziomem wiedzy na temat wyszukiwania informacji na temat czegokolwiek na jakichkolwiek forach. Na każdej stronie stworzonej od wczoraj od około 7 rano jest choć jeden post opisujący jak zainstalować Arcanię. Tak trudno kliknąć na przycisk z dwoma strzałeczkami na górze bądź na dole każdego wątku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z płytą od Cdaction następujący problem :

Wkładam do napędu, instaluję Supreme Commander'a 2, leci w miarę szybko do 360 mb a potem staje całkowicie, albo idzie ale wolniej niż 20kb/s. Próbowałem restartów, czyszczenia płyty i nic..

A, czy wiesz, ze grę Steamową można zainstalować nie posiadając żadnej płyty, a mając tylko sam klucz? Naprawdę. Sam jestem w szoku krecka_dostal.gif .

Przepraszam ale jestem zdruzgotany poziomem wiedzy na temat wyszukiwania informacji na temat czegokolwiek na jakichkolwiek forach.

Smutne, ale jakże prawdziwe. Ręce opadają, jak się czyta te "twory" tak zwanych "jednopostowców". Żeby chociaż taki jeden z drugim podziękował, ale po co? Przecież zawsze na forum znajdzie się jakiś jeleń, co go właściwie pokieruje i rozwiąże dany problem...

Ale wiesz, co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze, żeby nie powiedzieć - tragikomiczne? Jutro i na przestrzeni kolejnych dni znów zaczną pojawiać się posty typu: "ej, jak mam zainstalować tą Arcanie?"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla CD Action. Kupując myślałem tylko o SP2. Na wstępie zainstalowałem Gothica.. hmm gra fajna, ale Gothic beznadzieny. SP2 - jest oczywiście super, ale Faery mnie wbiło w ziemię, po przebiciu się przez ta cukierkowatość i akceptacje braku głosów stwierdzm że gra jest świetna z niewiarygodnym klimatem. Robienie save'ów i sprawdzanie co daje jaka umiejętność, albo co się stanie jak zrobię coś inaczej niż "grzecznie"... po prostu bajka. Szczerze polecam tym których gra odstrasza - mnie też na początku odstraszała, w życiu bym nie pomyślał że będzie super smile_prosty.gif Najlepsze pełniaki w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chronicles of Coldcrest: Fall of Bleak Point, Hot Chick, POPPED, Rocky Memphis and the Temple of Ophuxoff- ZARĄBISTE FRIWARÓWKI1 Fajnie, że dajecie j/cRPG pokroju Golden Sun czy innego Final Fantasy. Niektóre freeware są czasem lepsze od pełniaków.

@UP

Potwierdzam- gra jest bardzo fajna, a ci, którzy nie grają w pełniaki poniżej 7+, mogą żałować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kupiłem CDA ze względu na Gothica 4 jednak po zainstalowaniu w menu głównym gothic nie widzi mi klawiatury , mogę jedynie ruszać kursorem myszki ale nie moge wybrać żadnej opcji ( nowa gra , wyjście , opcję itp ) mogę jedynie alt + f4 wiecie może w czym problem

Reinstal nie pomógł

teraz po kolejnym reinstalu to nawet nie widzi pliku exe a gra instaluje sie jakieś 2minuty o.O co oni za szmelc wsadzają do tych gazet ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kupiłem CDA ze względu na Gothica 4 jednak po zainstalowaniu w menu głównym gothic nie widzi mi klawiatury , mogę jedynie ruszać kursorem myszki ale nie moge wybrać żadnej opcji ( nowa gra , wyjście , opcję itp ) mogę jedynie alt + f4 wiecie może w czym problem

Reinstal nie pomógł

teraz po kolejnym reinstalu to nawet nie widzi pliku exe a gra instaluje sie jakieś 2minuty o.O co oni za szmelc wsadzają do tych gazet ...

Sprawdż 1-2 strony wstecz, a potem przepros cda za to, że dają szmelc...wallbash.gifkrecka_dostal.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Może czas najwyższy wymienić napęd DVD na coś... sprawniejszego? Miałem ten sam problem jeszcze kilka miesięcy temu. Okazało się, że winny był napęd, który po prostu nie dawał sobie rady z płytkami z CDAction. Po wymianie napędu wszystkie płytki łyka jak głupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd nie miał problemu do tej pory z żadną płyta to czemu z tąz CDA miałby mieć? Wszystkie pliki kopiuje na dysk normalnie, oprócz tego jednego, a konkretnie setup 2 (czy coś takiego ) z arcanii, który ewidentnie jest uwalony. A że kupiłem to cda tylko dla arcanii to jestem cholernie wk****ony....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd nie miał problemu do tej pory z żadną płyta to czemu z tąz CDA miałby mieć? Wszystkie pliki kopiuje na dysk normalnie, oprócz tego jednego, a konkretnie setup 2 (czy coś takiego ) z arcanii, który ewidentnie jest uwalony. A że kupiłem to cda tylko dla arcanii to jestem cholernie wk****ony....

To idź na inny komputer, zgraj ten plik na na pen drive'a. Nie będzie działać, wyślij płytkę z prośbą o wymianę.

instalowałem to z pozycji folderu arcani a nie odrazu z autorunu i dalej nic

Z folderu Arcanii, w nim folder Data i tam jest instalka właściwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...