Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Ten, Który Otrzyma Order Im. Różowej Owcy

Polecane posty

aka Najpocieszniejszy/najsłodszy forumowicz

<rozrzuca orzeszki> o patrzcie, jak się łasi..! E nie, panie władzo, nie widziałem tabliczki 'nie karmić forumowiczów', myślałem, że to ci w klatce obok :twisted: Czyjeś zachowanie wywołało pobłażliwy uśmiech na Twojej twarzy? Pogłaskał byś takiego forumowicza? Nominuj go, niech wie, że nie pozostał niezauważony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIPOLIK - hejahowiec i drażetkowiec. Jak widzę jego posty, to wyobrażam sobie konika polnego z bajki o koniku i mrówce. Skacze, rzępoli i nic go więcej nie obchodzi.

Nicek - on za to na początku każdego posta przeprasza, że żyje. Przynajmniej mam takie wrażenie. Wrażenie to wzmaga jeszcze jego ostatni awatar - Radar O'Reilly. W każdym razie miły gość, tylko nie tupać, bo ucieknie.

Pan Feanor - bo to Feo i już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh. =]

POLIPOLIK - absolutnie najpocieszniejszy z pociesznych. Nawet nie będę mówić, jaką budzi, pardon my french, chcicę, żeby go wyprzytulać, bo na IM hejahnie w siną dal.

Privat - kociozorek. Wstrętny, mały, puchaty, różowy i bezczelny. :]

Żniwiarz Umysłów - nie wymaga wyjaśnienia. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie równorzędne nominacje, bo nie wiem kto spośród tej dwójki jest bardziej pocieszny. Najpocieszniejsi z pociesznych - POLIPOLIK i Pan_Feanor. Chociaż każdy na swój sposób, to jednak nie dam rady wskazać tego bardziej wartego Orderu im. Różowej Owcy :)

Do tego dodam fuckera za tłumaczenie się ze swojego nicka, no i za radość z avka i podpisu wstawionego przez Ghosta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maverick undead - Mhhrrrhoook... khappppiący... szkhaarłatnymi... khroplami... zh.. khhażdego... phosta... :D Gdzie indziej znajdzie się tak rozbrajające pocieszenie posępności i pocieszności? :D

Turambar - za swoje alter-ego "Kleofasa", z którym mają różnie ekstremalne potrzeby :D

Polip - za niezmordowany optymizm, który pozwala mu ze słowami "Hejaho" widać każdy kolejny, paskudny dzień :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIPOLIK

Od czasu gdy gdzieś na forum zobaczyłem ze jego nick'a ktoś przerobił taki sposób:

Polilolipop

od tego czasu samo dostrzeżenie jego nicka przy poście wywołuje banana na twarzy a jakbym miał go kiedyś po ręką to zagłaskałbym na śmierć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak powiem Feo = maskotka FA, wystarczy? :-D

Privat - kociozorek. Wstrętny, mały, puchaty, różowy i bezczelny. :]

Po przeczytaniu powyższego imć Polip (czyli że ja) nominuje Yen & Priva. Nie za sam tekst, a za całokształt - twórczości!

^____^

Hejaho!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żniwiarz Umysłów - nie wymaga wyjaśnienia. :D
Nie chcę wiedzieć jakby to wyjaśnienie wyglądało anyway... :P

Yennefer - back in black, no i cięte riposty wujka Szcz... eee... Staszka xP

Paulie - nasze gusta w różnych sprawach zaczynają się pokrywać, i to on jest tym, który powinien zacząć się tym martwić :D

Patrol - boooo... ten osobnik normalnym nie jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pan 'fucker', za 'słodziachnego', tuningowanego ava i 'pocieszność' ekstremalną, jeśli chodzi o tłumaczenie, czemu ma taką ksywkę(bo w realu też go tak nazywają). Jak on nie jest pocieszny, to już nie wiem, kto jest.

No chyba, że moi ulubieni:

Yennefer - za obiecane bicie damską rączką(nie mogę się doczekaćXD)

Paulie - za cios toporkiem(też obiecany, ale jakoś nie czekam na niego z utęsknieniemXD).

Szafa - już on wie, za co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polip - Megauchahany Papa Hejahosmerf. Ten optymizm zaraziłby nawet babę z osiemdziesiątego.

Gofer - Patrzę na jego sygnę i mi się weselej robi na duszy. :) Na GG też miły gość

Nick Wazalski - Towarzysz Broni z tematu "Wojsko, militaria...". Fahny gościu :D Pamiętaj! Jeszcze wymyślimy te lasery we dwoje! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt - dlaczego wcześniej nie głosowałem?

Oczywiście Gofer. Już ktoś wcześniej napisał, że pocieszna ta plaga (EDIT: była to Czarna_Mevka - pozdrawiam) i w sumie rację ma. W porządku koleś, choć czasem szpaner. Ale zawsze pocieszny jak chmara pluszowych szczurów z noskami z guziczków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polipolik - hejaho na dacho przez strycho :D Nawet jak go jeszcze dobrze nie poznałem, pierwszym nasuwającym się słowem na określenie charakteru owego oryginału Messiego było "pocieszny".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...