Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Smugglerki 2008 - info & update

Polecane posty

Problem może być inny. Jeden z forumowiczy stwierdził, że po naciśnięciu na "sprawdź wyniki" nie mógł już oddać głosu. Jeśli sprawa tak stoi, to pewnie ten mechanizm zablokował moje głosy i twierdzi, że już głosowałem. Jednak wolę to mimo wszystko dokładniej sprawdzić i w razie konieczności wymierzyć sprawiedliwość (choćby miałoby to być odjęcie jednego głosu na mnie w punktacji), bo głosowanie na siebie jest nędnym chwytem, o który nie chcę być posądzony. Generalnie nie podoba mi się system ankiet, bo wychodzą właśnie takie kwiatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości w ankietach, by wykluczyć osobę, która jest w ankiecie. A nawet gdyby taka opcja była, to byloby to wiadome od początku istnienia ankiety, a komunikat brzmiałby "nie możesz głosować w tej ankiecie", zamiast "już głosowałeś".

Z resztą w kategorii "cyzelant" mam to samo, choć jestem pewny, że tam głosu nie oddawałem.

W RPG też nie oddawałem głosów. Teraz wszedłem, były 33 głosy, kliknąłem "pokaż wyniki bez głosowania" i wyskoczyło "już głosowałeś", a liczba oddanych głosów wzrosła do 34.

Sprawdziłem teraz na ankiecie z muzyką - dokładnie taka sama sytuacja jak z RPG.

Zastanawiam się, czy Ghost nie włączył czasem ukrywania wyników głosowania (globalnie, dla całego FA), bo sugerowaliśmy takie rozwiązanie na czas Smugglerków, ale to chyba nie tak powinno działać :-)

---

Przeprowadziłem test i sprawa wygląda tak, że poza blokadą możliwości głosowania oraz zwiększeniem licznika oddanych głosów, żadnej pozycji w ankiecie głosów nie przybywa. Z resztą można to zauważyć sumując liczbę oddanych głosów na poszczególne osoby z sumaryczną liczbą głosów zliczonych przez skrypt.

Dlatego moja prośba:

Proszę nie oglądać wyników, ponieważ grozi to blokadą możliwości oddania głosu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dostał, bo Poczta Polska wszystko ukradła. :)

No, poza moją przesyłką, która dotarła bez widocznego szwanku, a "wydawnictwo Bauer" na kopercie nie pozostawiało złudzeń, co to takiego może być. W środku czekały na mnie: F.E.A.R. z Platynowej Kolekcji, World at War, magazyn "Auto moto" z atlasem Polski na płycie (przyda się przy zdawanym aktualnie egzaminie na prawko), a przede wszystkim - wydrukowany dyplom ze statuetką, który dotąd widziałem jeno w wersji elektronicznej. Nie wspominając o autografie Smugglera, czyli rzeczy bezcennej, tym bardziej, że on nie istnieje. Chyba. :)

Radości nie psuje mi fakt, iż F.E.A.R.-a odpalę dopiero po zakupieniu nowego sprzętu, czyli za jakieś 678 lat, ale to juz wyłącznie moje zmartwienie. A dyplomik w stosownej ramce zawiśnie w najbliższym czasie na honorowym miejscu!

Pozostaje mi już tylko rzec: dzięki! Jednak warto być nie do końca normalnym. :-D Hejaho!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dostał, bo Poczta Polska wszystko ukradła. :)

Oszczerco! Nikczemnymi kalumniami kaleczący dobre imię listonoszy przybytku! ;)

Odkładając żarty na bok. I do mnie paczka dotarła. Oczywiście wczoraj byłem w pracy w czasach listonoszowych wojaży, więc musiałem odbierać przesyłkę na poczcie... Tam pani za okienkiem dość długo się męczyła, żeby ją znaleźć. Na początek dała mi list do jakiegoś Jakuba o innym nazwisku, ale z tej samej ulicy (ta przesyłka za to była strasznia zmasakrowana), a potem chciała mi dać list z sądu do Jakuba z podobnym nazwiskiem, ale z innej ulicy. Po 10 minutach udało jej się jednak odnaleźć upragniony polecony. A w środku znalazły się:

  • Spellforce 2
  • RTL Ski Jumping 2007
  • Brothers in Arms: Road to Hill 30
  • Cesarz: Narodziny Państwa Środka (Nowa Ekstra Klasyka)
Dziękuję serdecznie i obiecuję skorzystać z gier, nie gubiąc poprawności językowej i kultury ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś -> Nie tylko Ty miałeś przeboje :-) Do mnie paczki doszły już wczoraj, tyle że listonosz stwierdził, że są za wielkie, by mógł mi je przynieść (na rowerze z bagażnikiem jeździ...) i muszę sam odebrać.

Więc się pofatygowałem i oto co dostałem:

- Empire Earth II Złota Edycja

- Frontlines: Fuel of War

- Chrome Specforce

- Menadżer Kolarski 2007

- Immortal Cities: Children of the Nile

- The Club

- 2x Samochodowy Atlas Polski

- 3x Statuetka Smugglerka w wersji drukowanej :)

Podsumowując: wiele, wiele godzin świetnej zabawy w wolnych chwilach :-) Bardzo dziękuję za prezenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka doszła! Huhu! W środku znalazłem Juiced i War Plan Orange + Destroyer Command

, drukowany Smugglerek z autografem Smugglera(już mój drugi ^^) i Auto Moto z fajną babką na końcu =D

Jeśli wolno ponarzekać, to Juiced już przeszedłem(ale chętnie zagram jeszcze raz ^^) a Smugglerek był lekko wygięty, ale już wisi w antyramie nad PC ^^

No i oczywiście paczka była naruszona, znów listonosz się bawił hackera ;/

P.S - Gdzie się podziały moje tytuły naukowe, dwa imiona i jedno nazwisko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem się chwalić, bo w tym roku żadnej statuetki nie zgarnąłem, a paczka przyszła i tak... Co tylko utwierdza mnie w wierze w karmę i że za pomoc bliźniemu zawsze zostaje się nagrodzonym, na dodatek dwiema gierkami :D Dzięki ;)

Tak na marginesie to chyba to będzie mój tysięczny post. Jak patrze na tego zbója Gofra, który w ciągu roku natłukł dużo więcej niż ja w pięć lat mam ochotę dać mu bana za statsiarstwo i zaiwanić z pięć godzin z każdej doby, bo wyraźnie ma za dużo czasu ;]

Poprawka - 999 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i statsiarstwo? Nigdy w życiu!

/me szybko chowa plan narąbania 10000 postów za plecy

Statsiarstwo jest złe i nie powinno się go praktykować!

A pisze, bo przeglądam sobie to AutoMoto i mi te nowe auta wydały znajome, patrze na datę a tu Maj 2002 xD Jestem pod sporym wrażeniem, u mnie nowy ekszyn ma problemy z utrzymaniem ładnego wyglądu(4 osoby poza mną go miętoszą =<) a tu 6 letnie pisemko jak nowe. Gratuluję i dziękuję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydawało podczas przeglądania, że te nowe fury jakoś staro wyglądają... Ale nic to, Auto Moto nie jest najważniejsze. Tak się patrzę na tego zafoliowanego F.E.A.R.a i się zastanawiam, czy w ramach bonusu nie dałoby się jeszcze dorzucić kompa, który by to odpalił? :D

Btw, płytka z atlasem Polski z Auto Moto znalazła zastosowanie jako podstawka pod gorące napoje, także nic się nie zmarnuje. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...