Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

A i tu cie zaskoczę! We Włoszech kilka razy były gry od EA. Chyba nawet The Saboteur już tam trafił.

Nie jestem pewiem czy był Saboteur (nomen omen - rewelacyjna i niedoceniona gra), ale na 100% był Crysis, Nfs: Undercover i NfS: ProStreet, Mercenaries 2, Dead Space, C&C 3: Tiberium Wars - wszystko oczywiście w premierowych wydaniach. Ale te czasy już minęły dla Giochi per il mio Computer i teraz wrócili do pełniaków od innych wydawców, przy czym to CDA wypada zdecydowanie lepiej niż Włosi, bo a) dają 3 pełne wersje, a nie jedną b) już to główne danie jest lepsze niż niźli włoskie c) cena - u nas to 16 zł, w Italii ponad 30-40 zł (bo była wersja tańsza - z "gorszym" pełniakiem i droższa z "hitem"), ale tam też są inne zarobki. Więc w sumie to u nas jest Raj smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ME, to ja nie rozumiem płaczu różnych osób, że nie ma tych gier w CDA (ME 2 i 3), skoro często w promocjach można kupić z EA Classic za 50 zł, a czasem są w promocjach za 30-35 zł, w zależności od sklepu. Ktoś chce ME to nie powinien liczyć na czasopismo o grach, tylko sam sobie kupić, chodź wiem, że niektórym ciężko będzie sobie odmówić paczkę czipsów za 5 zł.

Pełniaki w aktualnym CDA mi bardzo odpowiadają, bo bym ich sobie nie kupił:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer już mam, jak na razie przeczytałem kilka recenzji m.in. nowego Counter Strike, może się na niego skuszę, kilka testów sprzętu, rozbawił mnie początek opisu testu telefonu Huawei Ascend P1 wink_prosty.gif

Jak na razie zainstaluje Kane & Lynch, potem WRC, i wieczorem wrócę do lektury smile_prosty.gif

Już to widzę te posty, na temat K&L, że kod jest błędny itd. jak to było to samo w przypadku Just Cause 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na DVD#2 jak byk stoi przy Men of War "Numer seryjny do gry w trybie multiplayer należy pobrać z naszej strony internetowej www.cdaction.pl/seriale", ale po wejściu tam żadnego klucza do tego tytułu nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie jeszcze nie dodali spokojnie na pewno dziś będzie, co do PL ludzie wypadało by pierw język zmienić w właściwościach gry przed instalacją jeśli nie ma do wyboru przy instalacji z płyty minimum myślenie wystarczy ale wiem to za wiele dla części, a skandaliczna jest tylko głupota ludzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane &Lynch uruchamia się po ang mimo że STEAM jest po polsku. To jest skandaliczne że oszukujecie ludzi!!!!!

Gra na STEAM nie wspiera naszego języka więc aby grać w PL instaluj z DVD.

Trochę po "dzikiemu" zawartość gry na DVD PL a po aktywacji na STEAM do wyboru: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański.

Przykładowo płyta DVD gdzieś znika i w wersje PL już nie pogramy mimo aktywacji na STEAM :/. Dodatkowo rozwalił mnie biały pasek przez cała płytkę a kod i tak upchnięty ciasno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje pliku o nazwie PC_Pl.str czy nie wiem jak on powinien się nazywać. Tak, by działał pewnie ten sposób z plikiem txt co jest podany na necie. Dodam że gry nie pobierałem tylko instalowałem z płyty (język instalacji oczywiście polski)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na DVD#2 jak byk stoi przy Men of War "Numer seryjny do gry w trybie multiplayer należy pobrać z naszej strony internetowej www.cdaction.pl/seriale", ale po wejściu tam żadnego klucza do tego tytułu nie widzę.

Seriale już dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wszystkie gry były po angielsku i nikt nie płakał. Ba, nikt nawet nie marzył, że może zagrać w takiego Dooma, Batrayal At Krondor, czy The Secret Of Monkey Island po polsku :trollface: .

Ale może rzeczywiście by się tu przydała polonizacja, bo ten Kane & Lynch 2: Dog Days rzeczywiście ma głęboką i wielowątkową fabułę, a masa tekstu wraz z wyborami i ich dalszymi konsekwencjami może co poniektórych przyprawić o palpitację i ogólnie pojęte przerażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...