Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Gierki nie dla mnie na razie (w wyścigi gram tylko na konsoli), ale nie rozpaczam, bo dla mnie pełniaki są dodatkiem do pisma, nie na odwrót. Pewnie sprawdzę Men of War, bo widzę, że tytuł zbiera całkiem pochlebne opinie, także dlaczego nie. Jeśli mam być szczery, dużo bardziej od tego ostatniego tytułu zastanawia mnie, jakie będą artykuły.

A do tych, którzy narzekają, ze nie zdążą na przecieki - o której by godzinie ich nie było i tak będą osoby, którym nie będzie to pasowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem co powiedzieć na pewno ze CDA kupuje dla tresci i obojętnie czy są fajne pełniaki czy nie ale tym razem dla mnie przeszliście samych siebie ;) oczywiście jeśli chodzi o pełniki (tak pełniaki to nie wszystko) juz mi 3 pełna wersja nie jest potrzebna macie moje 16 złociszy jak zawsze :D a jeszcze zawartosć pisma ale to jutro :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler już wspominał, że posty, które nie będą związane z tematem będą lecieć a jest ich całkiem sporo. Co mnie zaskoczyło? To że ktoś wspomniał o grze Anno :) świetny tytuł godny polecenia. W sumie jeśli chodzi o pełniaki to dawno niczego nie instalowałem i to też głównie z braku czasu a szkoda. Kiedyś miałem ambitne plany, żeby przejść wszystkie gry załączone do CDAction od numeru 182 bo od wtedy zacząłem znowu regularnie co miesiąc je kupować no ale... nie da się :P Tym bardziej, że mój laptop zaczął się dusić ostatnio przy Just Cause 2 i przy Saints Row 2... za bardzo wymagające gry dołączacie do pisma (albo ja mam za słabego laptopa?). Zobaczymy jak będzie w tym miesiącu :)

W sumie seria WRC jakoś do mnie nie przemawia... może dlatego, że przyzwyczaiłem się do serii Colin McRea i istnieje we mnie pewnego rodzaju strach przed "nowością".

Men of War? Strategia czyli pewnie godziny spędzone przed laptopem... pewnie by mnie wciągnęło. Pytanie - czy nie za bardzo? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pełniaki mnie nie powalają. Zobaczymy jutro co będzie daniem głównym. Chodź i tak jak zawsze ciekaw jest treści jaką będzie w piśmie bo dla mnie pełne wersje gier są takim miłym dodatkiem do gazety.

Czekamy z niecierpliwością na danie główne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC2 raczej nie ruszę bo takie ścigałki wole zostawić swoim dzieciom ( o ile kiedyś wql będą :P ). A tak na poważnie, to tylko w MoW zagram, od jakiegoś czasu miałem zamiar kupić ową grę a tutaj proszę, miła niespodzianka --> CDA daje jako pełniaka. Póki co jestem mile zaskoczony. Oby tak dalej CDA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy ten jeden czytelnik zapewnił by czasopismu i ludziom go tworzącym przetrwanie...?

Bardzo jestem ciekaw zawartości numeru. Pewnie na recenzję Torchlight II nie ma co liczyć, no ale nic - poczekamy :) .

P.S. No i jeszcze jedna zagadka pozostała nieujawniona. Okładka :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, tylko nie Kane & Lynch 2 na głównego pełniaka!! (Bo już przeszedłem;)) Ogromnie liczę na Batmana albo Bio Shocka.

Póki co nie jest źle, mimo że wyścigi i strategie, szczególnie wojenne to akurat typy gier, które do mnie nie przemawiają. Porządna gra akcji jak Batman czy BioShock była by cudowna do tego numeru!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościgać się pościgam, bo lubię czasem. Men of War nawet nie ruszę - gra kompletnie nie w moim guście. Z rts-ów to ja w ogóle chyba tylko StarCrafta toleruję, a tych co się dzieją w realiach historycznych szczerze nie cierpię. Nie marudzę, stwierdzam fakt ;)

Mały offtop: Ktoś tu wyżej zasugerował, że Afterfall to gniot... ojojoj. Zupełnie się nie zgadzam. Gra imho przednia i byłam bardzo mile zaskoczona widząc ją w CDA, przecież to wciąż w sklepach po stówie stoi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie pełniaki nie pod mój gust, ale wiadomo, wszystkim nie dogodzisz.

Jakiś RPG byłby fajnym głównym pełniakiem. A możę zestaw gier Divinity?

Divine Divinity+Beyond Divinity+Divinity 2. Wiem, wiem, że to niemożliwe smile_prosty.gif

Choć i przygodówką nie pogardzę. Najbardziej ucieszyłoby mnie Gray Matter, lub Botanicula smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...