Jump to content

WoWfan102

Forumowicze
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-17 Słaba

About WoWfan102

 • Rank
  Goblin
 • Birthday January 1

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

1,710 profile views
 1. Witam, zainstalowałem sobie na moim kompie grę Rayman 2. Gdy próbuje ją włączyć to nic się nie dzieje. Gra jest z pakietu Rayman 10-te urodziny. Mam windows 7 x64. Pozostałe gry działają. Co zrobić ?
 2. 1. Wielokrotnie. 2. Spróbuj zainstalować gry nie w domyślnych katalogach, ale w jakimś folderze jaki sam utworzysz gdzieś na dysku (byle nie w program files). Instalator od Rayman 2 i M nadal się nie uruchamia.
 3. Koledze @Cross773 chciałbym powiedzieć, że nie mam zaległości. Po prostu lubie powracać do gier które były we wcześniejszych numerach Cd-Action.
 4. Mam trójkę i średniowiecze. Średniowiecze bardzo wciąga. Misje są bardzo ciekawe. Gra jest bardzo łatwa. Trójka jest moim zdaniem dużo gorsza od średniowiecza.
 5. Just Cause 2 strasznie wciąga. Linka ma bardzo wiele zastosowań. Misje dla agencji są bardzo fajne. Grafika jest piękna.
 6. Faery Legends of Avalon ,ponieważ : lokacje są zbyt małe ,grafika jest szpetna ,audio jest fatalne ,brakuje dubbingu polskiego albo angielskiego ,walki są zbyt łatwe i gra jest bardzo krótka.
 7. Kupuje Cd-Action, ponieważ to bardzo tanie pismo ze względu na zawartość
 8. Może Mass Effect ,ponieważ fabuła wciągneła mnie już od samego początku. Może Resident Evil 5 ,ponieważ grafika jest piękna ,grywalność wspaniała ,a audio super.
 9. Chodząc po sklepie spostregłem numer z recenzją Wiedźmina 2 oraz z Sam & Max sezon 1 i Resident Evil 5 jako pełniaki. Zawartość pisma i pełniaki skusiły mnie na kupno następnych numerów.
 10. Najlepsza seria gier z jaką miałem przyjemność się spotkać. Grałem w 2,3 i M i stwierdzam, że pierwsze miejsce zajmuje "dwójka", drugie "trójka", a trzecie M.
 11. Tu piszcie co chcecie. Najlepiej o Raymanie

 12. 1. Obejrzałeś każdą część Star Wars ? 2. Mam Rayman 10-te urodziny i jak próbuje zainstalować Rayman 3 to instalacja kończy się niepowodzeniem, a jak próbuje zainstalować Rayman 2 i Rayman M to instalator wcale się nie uruchamia. Mam komputer z windows 7. Zwykla wersja Rayman 3 dziala bez zarzutow. Każda z tych gier na moim starym pc z winXP działała bez zarzutów. Co zrobić ? Prosze o odpowiedz. Jesli takie pytania byly zadane to przepraszam.
 13. Witam, mam problem z grą Oddworld Stranger's Wrath. Gdy wchodzę do budynku (obojętnie jakiego) to nie mogę się ruszać, ale resztę czynności mogę wykonywać. Co zrobić ? Proszę o odpowiedź .
×
×
 • Create New...