Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Kolejna gra od Square Enix(wydawca). W takim razie czekam na Dungeon Siege III i/lub Deus Ex HR. Jeśli któraś z tych gier będzie w CDA, to wtedy będzie najlepszy numer CDA w historii. =] Chociaż oba pełniaki są dość nowe, więc ze 2 lata na nie poczekamy. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane&Lynch 2 - jedynka była świetna, jeśli 2 będzie choć trochę przypominać jedynkę to będzie kilka zarwanych nocek.

MoW - lubię RTS'y więc na pewno zagram.

WRC 2 - nad tym się zastanowię, ale kiedyś na pewno zagram.

A teraz takie pytanie co do Kane&Lynch 2: jak tam jest z multi? Czy w ogóle jest? Jakie tryby? I czy jest co-op (ale przez neta, a nie lokalny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem głównie dla tekstów Si Di A. Teraz gdy nie ma konkurencji to jest totalna "gimbazja" nikt mi Si Di Ekszyn nie każe kupować. Sam dla przyjemności też nie chce. A po drugie "Kejn jest do bani" jakby to powiedział dobrze zarabiający na wypocinach CormaC.

Jeśli masz w dupie CDA to czemu się tak udzielasz na forum w temacie o grach dodanych do nowego numeru? Każdy ma prawo do krytyki, zgodzę się, tylko z tym zastrzeżeniem, że powinna być sensowna i poparta jakimiś argumentami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoh, druga część przygód najbardziej powalonego duetu totalnych szajbusów i wariatów trafia na krążek jako główny pełniak CDA co jest... całkiem zacną pozycję, którą postaram się sprawdzić w ramach czasu/chęci/możliwości. Ogólnie zestaw bardzo w porządku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do tego steama? Nie mogę założyć, że nie macie Internetu bo piszecie tutaj. Muszę więc założyć, że wszyscy, którzy nie chcą korzystać ze steama mają na komputerach masę pirackich gier/programów i boją się o swój "piracki dobytek". Mylę się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch 2 to dla mnie póki co pełniak roku, i szczerze mówiąc wątpię, żeby jakaś pełna wersja zdołała go w przyszłych miesiącach pobić. Pierwsza część urzekła mnie fabułą i klimatem, od "dwójki" oczekuję przynajmniej tego drugiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dla mnie pełniskiem roku były Drakensang dragon edition i Splinter Cell Chaos Theory. Ale nie grałem w pierwszą część, to nie wiem, jak ta gra jest fajna, podejrzewam, że bardzo. Szkoda, że na Steam. A jedynka była na Steam? Bo nie wiem.

Co wy macie do tego steama? Nie mogę założyć, że nie macie Internetu bo piszecie tutaj. Muszę więc założyć, że wszyscy, którzy nie chcą korzystać ze steama mają na komputerach masę pirackich gier/programów i boją się o swój "piracki dobytek". Mylę się?

Co do jasnej ciasnej mają piraty do Steama?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przeciwnicy Steama- mam złą nowinę- gier w CDA, które będą go wymagać, będzie przybywać. I musicie do tego przywyknąć.

Problem w tym, że czasami może się zdarzyć, że taki złodziej, otworzy w sklepie folię, wyjmie płytę, cyknie fotę kluczowi i pędem wróci do domciu w poczuci dobrze spełnionego obowiązku.

Co wtedy?

Jakiś czas temu po necie krążyła plota, że steam skanuje zawartość komputera pod kątem zawartości pirackich gier wink_prosty.gif Jak to z internetowymi plotami bywa być może jest w tym grosz prawdy wink_prosty.gif

Chyba chodziło tu o Origina EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przeciwnicy Steama- mam złą nowinę- gier w CDA, które będą go wymagać, będzie przybywać. I musicie do tego przywyknąć.

Oj tam, wielki wysiłek wgrać jeden program i dodawać do niego niektóre gry z CDA. Ja byłem przeciwnikiem Steama, ale teraz w sumie mam go wgranego. Nie kupuję żadnych gier ze Steama i jakoś żyję. A włączam go tylko wtedy, kiedy chcę pograć. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wasze komentarze odnośnie Steama w pełniaku to aż mnie na wymioty zbiera. Ludzie - może wyjaśnicie o co chodzi że nie chcecie gier na steama w CD-A ? Bo wyjaśnienie pokroju "nie chcę steama w pełniakach bo nie i już" naprawdę mało znaczy. Według mnie steam jest o tyle wygodny pod dwoma względami: Nie muszę nosić ze sobą wielkiego pudła z grami i "żonglować płytami" tylko wystarczy internet i ew. płyta z grą (tak jak np. w CD-A) - na tym koniec, nic więcej (takie to trudne ?). A po drugie - właśnie dzięki steamowi i takim akcjom jak HiB czy Indie Gala nie poznałbym wielu fajnych "indyków" takich jak np. Rochard ponieważ na polskim rynku one nie znalazłby się w ogóle (powód: zbyt dużo i za mało znane żeby taki kowalski właśnie sięgnął po nie a nie po np. grę z EA Classics). Więc szczerze nie rozumiem tych ludzi którzy wiecznie narzekają jaki ten steam zły no ale najwidoczniej ich się pewnie nie zrozumie. I żeby nie było offtopicu - pełniaki bardzo dobre. K&L 2 miałem kupić kiedyś w premierowej okazji - na 100% zainstaluję. Co do innych może wypróbuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...