Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

możliwe rozwiązanie podałem już ale ludzie wola biadolić jak sprawdzić czy działa PL

A ja mam natomiast inny problem tongue_prosty.gif To że po angielsku jest to przeżyję, język ten ogarniam i raczej nie będę miał problemu ze zrozumieniem dialogów ;d. Otóż: uruchamiam grę, wszystko ładnie pięknie aż do momentu wejścia w jakąkolwiek opcję menu: story mode/ multi/ ustawienia za każdym razem grę wywala do pulpitu i standardowy komunikat: program kane & lynch 2 dog days przestał działać. Może wie ktoś jak kto rozwiązać? Dodam że wymagania sprzętowe spełniam , spójność plików weryfikowałem i za każdym razem steam ściągał tylko mały pliczek 3,7 mb i po tym procesie gra nadal nie działała...

a coś więcej o komunikacie jakieś numerki itp jakiś błąd wyskakuje ? ( sterowniki aktualne, dx) ?

pogrzeb na tym forum pewno ktoś już pisał tam o tym

http://forums.steamp...splay.php?f=265

na wieksosc problemów z steam lub grami na steam jest rozwiązanie tu

https://support.stea...d.com/index.php

albo tu

http://forums.steamp...orums/index.php

http://forums.steamp...isplay.php?f=53

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.

Ile wasz kod miał grup liter?

Tak, kod mi nie działa i jest mi smutno ;_(

pewno pomyliłeś jakaś literkę z cyferka albo coś jak wpisywałeś 3 razy to odczekaj z 2-3h i ponownie spróbuj bo jak kilka razy sie źle wpisze to steam blokuje na jakiś czas i jak nawet poprawnie wpisze to będzie pisać że błędny klucz

często G z 6 jest mylona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to nie jest odpowiedni dział, ale mam pytanie.

Gdzie mogę znaleźć serial aktywacyjny do K&L 2 do steam? Bo w cdaction.pl/seriale nie mogę znaleźć... Z góry dziękuję za odp.

Jaki trzeba mieć tupet, żeby na oficjalnym forum czasopisma (odwiedzanym przez ludzi go tworzących) ŻEBRAĆ o coś, za co się nie zapłaciło. A ewentualne tłumaczenie typu "nie zauważyłem" pozostawię bez komentarza...

Wbrew pozorom, tu nie siedzą idioci.

WSTYD! I jeszcze raz WSTYD!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poda tego jeb**** cracka do tej gry aby było PL

[Nawet zdenerwowanie nie usprawiedliwia wulgaryzmow i prosby o cracka, ktory nawiasem mowiac nie zadziala, bo gra jest na steamie przeciez. Ustne ostrzezenie. [smg]]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał ghostek83 czasami trzeba odczekać jakiś czas przed wprowadzeniem nowej kombinacji. Spisz sobie na kartce wszystkie kombniacje (np. 6=G lub 0=O) i próbuj robiąc przerwy co kilka wprowadzeń kodu.

A teraz moje pytanie. Jak sprawdzić czy gra aktywowała się jako Retail EFIS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał ghostek83 czasami trzeba odczekać jakiś czas przed wprowadzeniem nowej kombinacji. Spisz sobie na kartce wszystkie kombniacje (np. 6=G lub 0=O) i próbuj robiąc przerwy co kilka wprowadzeń kodu.

A teraz moje pytanie. Jak sprawdzić czy gra aktywowała się jako Retail EFIS?

małe sprostowanie podobno 0 to zawsze 0 niema O w kluczach nigdy a I (i) nie L małe ( małych liter w standardowych kluczach niema)

mozesz jeszcze mylic np. 0 z Q ma mały ogonek słabo widoczny

a jeszcze dziwne spacjie ludzie potrafia robić :D np. ZR5TY - TYDGY - FR558 zamiast wpisać

ZR5TY-TYDGY-FR558

no i o tej blokadzie czasowej pamiętajcie pi kilku błędnych próbach zdaje sie 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również padł Steam - najpierw nie chciał odpalić K&L 2 i wychodził jakiś błąd + "brak połączenia". Wylogowałem się i chcąc się znów zalogować nie mogę, bo "Steam ma problemy z połączeniem ze serwerem". Ech, jakiegoś pecha przyniósł ten Kane & Lynch :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się martwiłem, że tylko ja mam problem ze Steamem. Może ma to coś wspólnego z rozwiązywaniem naszego problemu smile_prosty.gif

WRC2 u mnie także chodzi bez problemu, ale jestem trochę niemile zaskoczony modelem jazdy - w pierwszym WRC było lepiej (przynajmniej w demie). Raczej nieprędko doczekamy się godnego następcy Richard Burns Rally

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi WRC 2 działa, ale jest to taka padaka, że nie mam zamiaru tego więcej włączać. Sterujemy kartonem, a nie samochodem.

Jak się gra na klawiaturze, to każda ścigałka jest denna. Chyba nigdy nie sterowałeś kartonem. Polecam Rajd Polski, Xpand Rally...

EDIT: @WoWfan102 - może raczej 'polecam'...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odwrót, są wyjątkowo słabe. Jak chcesz sprawdzić jak się jeździ kartonem to spróbuj Rajd Polski lub Xpand Rally.

Trzeba jednak przyznać, że nawet słabsze gry rajdowe/wyścigowe na kierownicy sprawiają więcej frajdy niż na klawiaturze (wiem z własnego doświadczenia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...