Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

niech ktos sprawdzi

a i scren plików na płycie ( główny katalog gry )niech ktoś zrobi

Odinstalować grę, usuńcie pozostałości po grze jakie pozostaną ręcznie

jeśli ktoś ma ustawione udział w betatestach stem niech dezaktywuje tą pocie

wyłączyć steam

proszę usunąć te pliki clientregistry.blob oraz SteamUI.dll są w katalogu steam

odpalić steam

wejść na płytkę i odpalić instalator gry wybrać PL

Pewnie to nie jest odpowiedni dział, ale mam pytanie.

Gdzie mogę znaleźć serial aktywacyjny do K&L 2 do steam? Bo w cdaction.pl/seriale nie mogę znaleźć... Z góry dziękuję za odp.

na płycie złodzieju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też mam problem z językiem w K&L Dog Days. Grę instalowałem z płyty, wybrałem język polski i kiszka. Gra jest po angielsku. Wielkości wszystkich plików się zgadzają, tylko zamiast pliku pl.txt mam eng.txt. Podmiana pliku nic nie dała, podobnie jak przeinstalowanie gry. Steam jest oczywiście w języku polskim.

Mam nadzieję, że uda się wam rozwiązać ten problem. Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy macie problemy pobierzcie sobie cracka podmiencie steam_api.dll zalogujcie się na steam i gracie po polsku tongue_prosty.gif ja tak zrobiłem i mam po polsku a jak nie wierzycie to mogę wam to udowodnić

@jacobosPL

Jak dla mnie piractwo powinno być kwestią moralną a nie prawną wink_prosty.gif

Akurat w tym przypadku pobranie cracka nikomu nie szkodzi, nikogo nie okrada itp. więc nie powinno być problemu - ja bardziej obawiałbym się bana na steam ;(

Właśnie, jak Gabe się dowie, że go robisz na lewo to Ci da bana, i baj baj gry na koncie, osobiście bym nie ryzykował, bo później supportowi nie wytłumaczysz, że chciałeś mieć PL.

Dajcie link do spolszczenia WRC 2

proszę bardzo:

http://bit.ly/TvJJSW

A może tak zainstalujcie grę po angielsku to będziecie mieli polski?

@DOWN

Z tego by wskazywało, że problem leży po stronie rejestru windows.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mentos997

Wiesz co? najlepiej to już nic nie pisz, krew mi się gotuję na twe posty, aż z chęcią bym ci... no.

Pliki też mam angielskie, wszak niektóre kwestie mówione przez bohaterów, są zrozumiałe, tym bardziej te wyżej znane wink_prosty.gif

Ale jednak wolałbym poznać gierkę krok po kroku, o co dokładnie tu chodzi w scenariuszu, a większość ( graczy ) expertem w tłumaczeniu angielskiego nie jest.

Nic nie kombinuję, czekam na dalsze rozwiązania od was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam natomiast inny problem tongue_prosty.gif To że po angielsku jest to przeżyję, język ten ogarniam i raczej nie będę miał problemu ze zrozumieniem dialogów ;d. Otóż: uruchamiam grę, wszystko ładnie pięknie aż do momentu wejścia w jakąkolwiek opcję menu: story mode/ multi/ ustawienia za każdym razem grę wywala do pulpitu i standardowy komunikat: program kane & lynch 2 dog days przestał działać. Może wie ktoś jak kto rozwiązać? Dodam że wymagania sprzętowe spełniam , spójność plików weryfikowałem i za każdym razem steam ściągał tylko mały pliczek 3,7 mb i po tym procesie gra nadal nie działała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy... Uczyć się angielskiego a nie psioczyć, że CDA dało d...

Mi nie przeszkadza język angielski w grach, bo się uczę. A że gra jest od 18 lat, to każdy powinien znać w pewnym stopniu ten język. A przynajmniej powinien znać słówka. Jak ktoś nie umie tłumaczyć pełnych zdań, może przetłumaczyć znajome słowka i dowie się o co kaman.

Ale wy macie problemy... Uczyć się angielskiego a nie psioczyć, że CDA dało d...

Tak, ku**a, w 5 minut sie nauczy angielskiego. Jak ktoś nie umie to co poradzisz? A ty umiesz chinski, hiszpański i włoski? -.-

Nie przeklina się na forum. A tak w ogóle gdzie się uczysz? Jeśli jesteś w gimnazjum, powinieneś go umieć. Ja się zacząłem uczyć w pierwszej klasie. Teraz jestem w drugiej i jakoś sobie radzę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja tam co nieco wiem z gry, ci co jeszcze się uczą powinni znać większość słówek, no chyba że lecą w ciula z nauką.

Tymczasem temacik jest o zawartości CDA, więc dalej będe tylko pisał o zawartości i wszelkim problemem, który niestety nie jest rozwiązany.

PS

A Cenega, nie wydała spolszczenia do gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ku**a, w 5 minut sie nauczy angielskiego. Jak ktoś nie umie to co poradzisz? A ty umiesz chinski, hiszpański i włoski? -.-

Nie przeklina się na forum. A tak w ogóle gdzie się uczysz? Jeśli jesteś w gimnazjum, powinieneś go umieć. Ja się zacząłem uczyć w pierwszej klasie. Teraz jestem w drugiej i jakoś sobie radzę.

Zagwiazdkowałem... a pytanie było do mnie? Bo jeśli tak to ja umiem angielski (w miarę, w koncu 12 lat nauki angielskiego coś tam dało ;) jednak też bym wolał K&L2 po polsku niż ENG). Ale są osoby w moim wieku którzy nie umieją tego języka - jeden ma głowę do jezykow, ktoś inny do matematyki i fizyki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że namierzyłem problem który powoduje iż STEAM nie widzi Polskiej wersji mimo iż jest na DVD.

Pierwszym śladem tego typu akcji była np: najnowsza Civlizacja która nie miała wersji PL od premiery a następnie nie dodano do STEAM jej obsługi gdy już się pojawiła.

Istnieje też druga opcja odpowiadająca objawom. Seriale do STEAM są w wersji na Europę zachodnią [przynajmniej jakaś pula].

Ktoś tu dał ciała i tyle.

square-enix/eidos

cenędza lub

cd-action

[ostatnie odpada prawda?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...