Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Taa, ustawiłem język polski przed instalacją- po polsku tylko instalator. Reszta jest po angielsku. Instalowałem z płyty. Nawet we właściwościach gry na Steamie nie ma polskiego.

Świetnie, K&L bez polskiego, WRC2 nie działa, MoW mnie nie interesuje. O ile przeboleje tego K&L 2 po ang, to tego, ze WRC2 nie działa już nie. Bo dla niego kupiłem to CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem przed chwilą w WRC 2, oczywiście mi działa bez problemu, nawet nawet, można pograć, z chęcią przejdę karierę, na dodatek lepiej mi się teraz gra na padzie, niż na klawiaturze.

Co do Kane & Lynch 2, jeśli jest ona na coverze po Angielsku, to po co piszecie, na opakowaniu że jest PL?, jak już to moglibyście napisać że gra jest po Angielsku, a spolszczenie można pobrać z jakiejś tam strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane & Lynch 2 jest w języku polskim.

Czasem tylko trzeba to ustawić w Steamie.

http://forum.cdactio...howtopic=201774

Płyta do napędu.

Instalacja/aktywacja

= Brak możliwości gry w PL po aktywacji na STEAM

[system mam w PL STEAM też a przy instalacji wybrałem PL a więc ocb?]

@luk20

wyluzuj ... co najwyżej "problemy techniczne" albo błąd redakcji a ty byś od razu do prokuratury wysyłał zawiadomienie nonono.gif

50043133.jpg

@Ghost wersja aktualna ponieważ mam auto-aktualizacje przy starcie STEAM więc porada jak z infolinii nie pomogła jezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Dokładnie, EA nie sprzedaje swoich praw autorskich do magazynów z grami, dam sobie nawet ręke uciąc, że nigdy nie pojawi się na jakimś coverze w obojętnie jakim magazynie, powiedzmy NFS: Porshe.

Proszę, błagam, PORSCHE , a nie Porshe.

NIE GADAJCIE GŁUPOT! JA MAM K&L 2 po polsku

Tutaj macie dowód : http://img30.otofotk...09-25_00001.jpg

A jaka wersja gry we właściwościach? Retail, PL, etc.?

@UP. A to coś nowego. Masz we właściwościach ustawiony eng, czy język klienta Steam?

Widzę, że szykuje się niezły fail językowy. Szkoda, że kolejny z rzędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...