Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Niestety, przeciwnicy Steama- mam złą nowinę- gier w CDA, które będą go wymagać, będzie przybywać. I musicie do tego przywyknąć.

Oj tam, wielki wysiłek wgrać jeden program i dodawać do niego niektóre gry z CDA. Ja byłem przeciwnikiem Steama, ale teraz w sumie mam go wgranego. Nie kupuję żadnych gier ze Steama i jakoś żyję. A włączam go tylko wtedy, kiedy chcę pograć. tongue_prosty.gif

A po co włączać? Przestawić na offline i gitara :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że na coverze znalazło się miejsce dla K&L 2. W czwartek ukończyłem pierwszą część Borderlands i aż do premiery Dishonored nie mam zamiaru rozpoczynać żadnej gry, której przejście zajmuje kilkanaście-kilkadziesiąt godzin. A te kilka godzin mogę poświęcić na ten tytuł (z własnej inicjatywy chyba nigdy bym po K&L 2 nie sięgnął). I może multi wciągnie, kto wie :)

Pierwsze WRC było całkiem zjadliwe - z chęcią wypróbuję WRC2.

Men of War nie dla mnie - nie trawię strategii (moją ostatnią było... hmm, Age of Empires II z dodatkiem? ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje trafiają w mój gust. WRC 2 z chęcią zagram. Jedynka przypominała mi Collina 2, najlepszego wg. mnie z serii. MoW zagram może z ciekawości. K&L 2 za to największe brawa. Jedynka mnie się bardzo spodobała. Miała świetny klimat i fajnie się strzelałodiabelek.gif .

Co do steam... To powiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeśli masz dobry internet to same plusy z mobilnym to już schody. Największy problem sprawiają przymusowe aktualizacje, które z drugiej strony są zaletą, bo masz najnowsze poprawki itp. Dotąd aktualizacje nie sprawiały mi problemu: Just Cause 2 (14Mb), Saints Row 2 (40MB), chociaż i tak zajmowało mi to ponad 1-2h.

A więcbrawa.gif . Numeru nie ocenię, bo jeszcze nie wyszedł. A ocena CDA przed premierą to jak lizanie lizaka w papierku i narzekanie lub chwalenie jego smakujezyk1.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ! CDA Napewno w drodze powrotnej ze szkoły kupie bo w końcu wtorek ... kartkówka z matmy ;/ .... W następnym numerze liczę na Massa 2 ... przedwczoraj u mnie była promocja EA classics ale wczoraj chciałem kupić i już nie ma rage.png .

MASS EFFECTA 2 NIGDY NIE BĘDZIE W CDA BO JEST OD EA! KIEDY TO ZROZUMIECIE? rage.png
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No bo widzisz, pierwszy Mass Effect był w numerze 8/2011.

Problem w tym, że został on wydany w Polsce przez CD Project i to dlatego znalazł się na płytce. Najwyraźniej ludzie nie wiedzą, że ME2 i ME3 zostały w Polsce wydane już w Electronic Arts.

Swoją drogą, nie dziwię się ludziom, że cały czas proszą o następne części Mass Effecta. Bo cały czas ludzie są OPIEPRZANI, a prawie nigdy nikt im NIE TŁUMACZY dlaczego się te gry nie pojawią na coverze. A najłatwiej się ochrzania.

Fakt, mogliby sami takie informacje sprawdzić, ale czy osoby opieprzające nie mogą osób niedoinformowanych o tym powiadomić? Hmm..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszni pesymiści z Was :) może nadejdą kiedyś piękne czasy gdy polski oddział EA zacznie współpracować z pismami i w CDAction zobaczymy takie perełki jak Need For Speed Most Wanted (do którego chyba sobie niedługo wrócę) czy też ME2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że jest Steam to wręcz świetnie. Idealnie. Wpisze sobie keya, mam go na koncie, zagram. A następnym razem nie będę musiał nosić płytek, wszystko w jednym miejscu.

Ja rozumiem, że polityka Valve może niektórym przeszkadzać. Ale co z tego, skoro co 3 gra ma steamworks? :) Steam na plus, bo nie musze mieć włączonych fb, skajpów, gg i inny pierdół tylko w jednym miejscu ze znajomymi pogadać :)

Brofist! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę tłumaczę, czemu nie będzie Mass Effecta, ale ludzie jakby tego nie widzą. I w kolejnych tematach co chwila. "a ja bym chciał ME 2, bo jedynkę daliście...". Czy ludzie nie rozumieją, jak mówi się to samo n-ty raz?

Jak przypomnisz jeszcze raz to nic się nie stanie :)

Wiele osób wchodzi od święta (czytaj: raz na miesiąc) na to forum, więc mogą tego nie wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...