Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Ja tu nie chcę nudzić o pełniakach i mędrkować, ale... Przygodówki, choćby nie wiem jak rewelacyjne, pokroju Botaniculi czy Gray Matter nie ciągną za sobą sprzedaży. Dobrą sprzedaż zapewnia RPG, strzelanka, gra akcji czyli to co jest najbardziej mainstreamowe confused_prosty.gif Niestety taka jest prawda, choć z obu tych tytułów bym się ucieszył smile_prosty.gif

@EDIT Przyłączam się do prośby mości Tresera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei:

WRC2 - aktualnie przechodzę po raz któryś z kolei DiRT'a 3 - zobaczymy czy kontunuacja konkurencyjnej serii mi się spodoba - poprzedniczka była nie najgorsza, więc liczę że i drugą część uda mi się ukończyć :)

Men of War - nie moje klimaty :P

PS. Adminie - ja bym poprosił o niewymyślanie kolejnego skomplikowanego przecieku, tylko o odgadywanie na zasadzie pytań z odpowiedziami TAK/NIE, bo dawno tego rodzaju przecieków nie było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widziałem że ktoś poruszył w tym wątku temat DayZ. Więc mam pytanie, bo chętnie bym sobie wypróbował tego moda. Czy ta gra faktycznie chodzi na tym pełniaku, którego dodaliście dość dawno temu, jeśli tak to skąd ją pobrać? Wszędzie czytam, że potrzebny jest ten dodatek, za który trzeba zapłacić, a podstawka może być piracka. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie pełniaki mi się nie podobają. Aczkolwiek, nie mam zamiaru narzekać, to że dla mnie jakaś gra jest słaba, ze względu na preferencje gatunkowe, nie oznacza, że dla osób, które lubią dany gatunek ta gra też jest słaba. Mimo wszystko kupię CD-Action, bo je zbieram od kilku lat, ale fajnie by było, gdyby jakiś pełniak który mnie interesuje trafił do pisma(jeśli to ma być gra z okładki to równie dobrze mogą to być typy z poprzednich stron jak i np. Deus Ex HR czy Wiedźmin - to też są gry z okładki =])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w WRC 2 jest opcja gry na podzielonym ekranie?

Z tego co wyczytałem w recenzjach gra nie posiada opcji split screen

Nie lecz jest hot seat.

WRC 2 mam po polsku , za RTS nie przepadam (jedyny co mi się podobał to rise and fall).

Co do pierwszego może Batman Arkham asylum ( bo raczej nie city)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion GOTY i byłbym w siódmym niebie wink_prosty.gif

Ale pewnie będzie jakaś dobra, lecz nie bardzo znana gra smile_prosty.gif I tak jest dobrze.

Czy Oblivion miał okładkę? Bo pierwszy pełniak był na okładce numeru z lat 2008-11 (chyba).Osobiście stawiam Fallouta 3.jezyk2.GIF

Mam nadzieję, że nie będzie Street Fightera 4, bo już go mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra była na okładce to raczej należy do tych znanych. A przecieków to po mojemu nie ma sensu robić, skoro i tak dziś zapowiedź, no i Ghost zapracowany. Więc IMO najlepiej jakby po prostu Smuggler przekleił zapowiedź jak będzie miał czas i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie to wyczekiwany przeze mnie od wielu lat najlepszy komputerowy horror wszech czasów "Wilczy Szaniec".

Szczerze mówiąc póki co pełne wersje nie przypadły mi do gustu. Mam nadzieje, że główny pełniak mnie pozytywnie zaskoczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...