Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2012

Polecane posty

Właśnie na innym kompie w redakcji zainstalowałem Steama. Założyłem nowe konto, zainstalowałem K&L 2 z naszej płyty i jest po polsku. Powtarzam, K&L 2 jaki daliśmy na płycie jest w polskiej wersji językowej. Teraz będziemy kombinować dlaczego niektórym się ona nie uaktywniła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP. A to coś nowego. Masz we właściwościach ustawiony eng, czy język klienta Steam?

Mam eng.

@topic

Naprawdę wam współczuję.Jeśli styknie czasu postaram się nagrać vloga na którym zobaczycie, ze mam grę w PL

Co do teorii pirata : http://img30.otofotki.pl/obrazki/dj534_2012-09-25_00002.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma PL. Ba, nawet na stronie sklepu gry na Steamie nie ma PL, a tu by miał być. Chociaż może mieliście jakąś inną wersję. W każdym razie, drogie CDA - przyfailowaliście.

Jak nie ma, jak jest. Nawet ktorys gracz wrzucil screena jako dowod. Z niejasnych powodow (poki co) u niektorych nie ma polskiego do wyboru, ale mysle ze znajdziemy szybko jakies rozwiazanie. W razie czego zadna sztuka sprawdzic, ze na plycie sa polskie pliki w katalogach itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na innym kompie w redakcji zainstalowałem Steama. Założyłem nowe konto, zainstalowałem K&L 2 z naszej płyty i jest po polsku. Powtarzam, K&L 2 jaki daliśmy na płycie jest w polskiej wersji językowej. Teraz będziemy kombinować dlaczego niektórym się ona nie uaktywniła.

A co ciekawe mam ponad 30 gier na steam aktywowanych i każda była już odpalona i sprawdzona. Wszystkie które mają wsparcie PL działają w PL oprócz K&L 2. Mam też dwie gry pudełkowe które trzeba aktywować na steam i te z przejściem na PL nie miały kłopotu.

Eliminując te zmienne pozostają opcje w stylu uszkodzonych plików których steam nie widzi a więc i wersji PL nie odpala.

Jeśli ktoś odnajdzie rozwiązanie niech się podzieli ponieważ o piraceniu nie ma mowy [przynajmiej od kilku lat w moim wydaniu :P]

ps zainstalowałem drugą wersje PL czyli MOW i tutaj nie ma problemu confused_prosty.gif

@up Ghost "eng.txt"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

To zrób kopię tego pliku eng.txt (ta na wszelki wypadek). Następnie skasuj go z folderu z grą, a w jego miejsce wrzuć pliczek pl.txt jaki załączam do posta.

pl.txt

I oczywiście napisz czy pomogło.

Nie wiem jak u innych - u mnie ten sposób nic nie zmienił. Ale co tam jest do rozumienia - same fucki, shity itd. :) Tak czy siak język jest niewygórowany i prosty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...