Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego Teraz Słuchacie IV-2

Polecane posty

(...)Lubię moją fujarkę

To chyba normalne. :) Zdziwiłbym się gdyby było inaczej.... :D

Cardi też ją lubi. xD

Fakt - ostatnio coraz więcej Ciebie na FA

To źle, czy dobrze? Chwalisz się, czy żalisz. A dasz buzi? xD

August Burns Red - Messengers. Dobre w ch ... olerę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy Rootwater, znamy... Cool i to nieźle.. (apropos, w reklamie plusa, tej z metalowcami, miły pan w dredach to Maciek Taff-krzykacz Rootwater a łysy jegomość to Mr. Rowiński- perkusista tegoż zespołu.... XD)
Trudno, żebym nie rozpoznała ich, skoro przez Taffa zostałam przeciągnięta przez cały parkiet podczas ich koncertu ;]

Lacuna Coil - Heaven's a lie - moje pierwsze świadome zetknięcie z tym zespołem, wcześniej tylko słyszałam 'o nim' albo w tle; kobiecy wokal jest inny, niż w podobnych zespołach, co nadaje całej muzyce interesujący charakter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle, czy dobrze? Chwalisz się, czy żalisz. A dasz buzi? XD

Dam :* xD

Vomitory - Blessed and Forsaken

I reszta albumu Blood Rapture 8) To jest dobiero kawał dobrego brutal defu. Nadal nie uważam ich za lepszych niż Benighted, ale dopiero teraz doznałem oświecenia, że ta kapela jest naprawdę bardzo dobra 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi też ją lubi. xD

(strzela WIELKIEGO karpia)........ :P a to ci heca!..no, no... Cardi uwazaj na Wszechpolaków.... :wink:

Trudno, żebym nie rozpoznała ich, skoro przez Taffa zostałam przeciągnięta przez cały parkiet podczas ich koncertu ;]

Hmm.....sweet :D p.s o tej reklamie to w gruncie rzeczy napisałem tak dla ogółu.... :wink:

Dzisiaj jadą trendy:Dimmu Borgir & Old Man's Child-Sons of satan gather for attack

Zniszczyli Black Metal ale i tak i lubię

(kiwa głową bezradnie)... :?

Testament- The Gathering LP

schyłek poprzedniego wieku przyniósł nam jedną z najlepszych płyt thrashowych "of all times".... 8) p.s2. LOL fajnie wygląda obszar pod moim awatarem bez jednej linijki niemile widzianego napisu :P....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się o roda w gębie prosi. I w efekcie o dziurę w potylicy. Także uważajcie co mówicie, misie-żelki wy moje :twisted:

Z innych spraw:

Paradise Lost - Eternal

Dammit. Dlaczego od Shades of God Holmes tylko udaje, że growluje? W Eternal daje jeden ze swoich popisów życia, ale to był 1991...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na Serpent Saints....

Entombed - When In Sodom

Taaa...to był naprawdę udany powrót.

A "Heresy" i "Carnage" zamiatają i to nie podłogę :wink:

A po łomocie :)

IM - Don't Look To The Eyes Of A Stranger

IMO jeden z 3 najsensowniejszych na Virtualu:

Całkiem luźne granie, dobre zmiany tempa no i Badyl też niezgorszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale polecam Nanowar, super muza. :P
Potwierdzam :D nie tylko, ze teksty smieszne, muzycznie tez mi sie podoba.

This is the true metal of steel...

Judas Priest - The Essential Judas Priest

Piekna kolekcja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

Despair - No Escape

Zespół z opisu kormacza na GG... Domyślam się, że to jego band :D

I... muzycznie fajnie, fajne gitary szczególnie. Wokalu nie skomentuję....

Cradle Of Filth - From The Cradle To Enslave EP

Fajna EPka, nie ma co. Już 3-cia płyta kredek która mi się podoba XD (są to Midian, rzeczone już FCTE i Dusk and her Embrace)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Dlaczego od Shades of God Holmes tylko udaje, że growluje?(...)

udawany growl można jeszcze przeboleć... ale popatrz np. na takiego Hetfielda...od jakiejś dekady on udaje, że śpiewa... :lol:

Entombed - When In Sodom

Taaa...to był naprawdę udany powrót.

A "Heresy" i "Carnage" zamiatają i to nie podłogę

To prawda... EPka świetna...(a na ogół nie słucham epek...) L-G daje czadu...

Trivium- Pull Harder On The Strings Of Your Martyr

Eeeee.....ten zespół chyba mnie nigdy do siebie nie przekona w pełni... Ten metalkorowy śpiew i te harmonie (akurat takie jakich nie znosze) to nie dla mnie... :? ale perkusja jest świetna... :P

EDIT 23:37 :

LOL.... nie myślałem, że dożyje kiedykolwiek chwili w której Behemoth będzie się lepiej sprzedawał od Lady Pank.... :shock: a jednak...... Gdańszczanie zadebiutowali na 9 pozycji listy sprzedarzy Olis!! :D

Behemoth- At The Left Hand Ov God

P.s ale tu dzisiaj ruuuuuch.....Ufff.........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightwish - Over the Hills and far Away

Wspaniały, nawet nieco monumentalny (intro), melodyjny i rytmiczny kawałek, z którego aż bije zew wolności tak silny, że człowiek natychmiast chce powstać z miejsca i ruszyć w nieznane. Ja właśnie tak czynię, siedzę sobie nad chłodnym morzem z laptopem na kolanach, czując smak wakacyjnej przygody, wiatr we włosach i takie tam inne drażetki. A w każdym razie śpiew Tarji, Jedynej Prawdziwej Wokalistki Nightwisha, natchnął mnie do takiego myślenia. ;]

Over the Hiils... Lecimy, panowie, Lecimy! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moje postanowienia o wczesniejszym chodzeniu spac znowu szlag trafil. tym razem glownym winowajca jest:

IM - Live After Death

No zesz [beeep] jebana mac, czemu wszystkie najciekawsze imprezy musza byc tak w [beeep] daleko od tej jebanej dziury? Zostaje ogladanie marnej jakosci filmikow na jutiubie...

PS: Cenzura na tym forum wymiata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzą drodzy forumowicze o zespole Normalsi. Jego wielkim atutem jest to, że mimo sprzedaży płyt audio można bezpłatnie i LEGALNIE ściągnąć 2 albumy z ich oficjalnej strony.

Jednym z moich ulubionych kawałków jest -"Nie Ma Mowy", niezwykle klimatyczny, akustyczny utwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bal-Sagoth - A Black Moon Broods Over Lemuria oraz Atlantis Ascendant - twórczość dość specyficzna, niestandardowa, niezwykła (szkoda że na AA Byron zrezygnował z deathowego growlingu ;/).

Przy okazji: Soundtrack z Blood'a (moim skromnym zdaniem, najdoskonalszego dzieła Monolith). Można się nieźle przy nim schiszczyć... brrr... makabra :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś straszny zastój w CTS. Normalnie powinno być przynajmniej 20 stron :]

Bo mnie nie było to i inni podupadli w wierze. :P

Iron Maiden - Children of the Damned

Ostanio coś za bardzo wzięło mnie za maidensów.Z czasem odkrywa się ten ich...kunszt. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Despair - No Escape

Zespół z opisu kormacza na GG... Domyślam się, że to jego band :D

Tak jest.

Aria - Armageddon

Od bardzo dawna zdawalem sobie sprawe z istnienia tego rosyjskiego zespolu, ale dopiero teraz dorwalem najnowszy album (cale szczescie, ze jest Allegro...). Miazga... Dawno mnie zadna plyta tak nie rozlozyla (poprzednia bylo 'Ascendancy' Trivium). Heavy metal tak rasowy, ze bardziej rasowy byc nie moze. Wokal po rosyjsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Despair - No Escape

Despair - Seduction Way

Despair - Virus

Jak na początkujący zespół to jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się totalnej amatorszczyzny w stylu gości przed 30 starających się nad robić zaległości z dzieciństwa odnośnie założenia zespołu ,a tu niespodzianka. :)

Wokal jest dość zabawny. Jak dla mnie śpiewa zbyt sztywno. Cienki głosik. ;)

Najbardziej podoba mi się cała muzyka (szczególnie w "Virus"ie) i za to mocno chwalę. Gitary są wspaniałe! Zachęcam do dalszego tworzenia tylko zróbcie coś z tym panem na wokalu :P Cormac może Ty wokal i gitara?

Będzie można waszą płytę kupić?

Pink Floyd - What Do You Want from Me

Wspaniałe solówki które przewijają się przez cały utwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Despair - No Escape

Despair - Seduction Way

Despair - Virus

Jak na początkujący zespół to jestem pozytywnie zaskoczony.

Zalezy co sie rozumie przez "poczatkujacy zespol". Ja i Sergiusz gramy na gitarach od 8 lat (w roznych zespolach od 6-7), razem od jakichs 4 lat. Basista ma podobny staz z instrumentem, albo i troche dluzszy. Perkusista po szkole muzycznej II stopnia w klasie perkusji, gra na benach co najmniej 9 lat. W maju zeszlego roku nagralismy pierwsze demo, po ktorym wymienilismy wokaliste. Owszem, jestesmy zespolem, ktory jeszcze prawie nic nie osiagnal, ale nie jestesmy miskami, ktore napalily sie na granie rok temu. :)

Spodziewałem się totalnej amatorszczyzny w stylu gości przed 30

Srednia wieku 24 lata.

Wokal jest dość zabawny. Jak dla mnie śpiewa zbyt sztywno. Cienki głosik. ;)

No jesli to jest "zabawny, cienki glosik", to chyba slyszales szalenie malo demowek i koncertow polskich podziemnych zespolow... Zupelnie sie tu z Toba nie zgodze.

zróbcie coś z tym panem na wokalu :P

Nie ma takiej opcji. Jesli po roku spiewania Piotrek (lat 22) nagral wokale tak, jak nagral, to najlepsze jeszcze przed nim. Ma mocny glos, duza skale, moze spiewac calkiem czysto, z chrypka i screamowac w stylu Children of Bodom. Osobiscie bardzo sie ciesze, ze mam go w zespole.

Cormac może Ty wokal i gitara?

Nie umiem spiewac, mam slaby glos, a po wokalowaniu w poprzednim zespole dodatkowo drobny uraz strun glosowych (nigdy nie wybralem sie na przepisana rehabilitacje, czego teraz zaluje). Ogranicze sie do chorkow.

Będzie można waszą płytę kupić?

Tak. Wytloczymy chyba partie 300 egzemplarzy, czesc rozeslemy w celach promocyjnych, reszta bedzie na sprzedaz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...