Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Wypowiedziały się ze 3 osoby odnośnie terminu kupna biletów i już stwierdzono, że demokratycznie zwyciężono.

Całe szczęście akurat nieświadomie zamieniłem się z koleżanką w pracy i zamiast na drugą zmianę, mam na pierwszą i pracuję do 15:00. Więc mogę dołączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny apeluję o przysyłanie kasiory! Albo choć deklarowanie się, że się będzie! Bo nadal mamy kilka(naście) miejsc, i zaraz może się okazać, że trzeba będzie zmieniać rezerwację w hostelu, a wtedy nie będziemy go mieli dla siebie. Więc namawiajcie forumowiczów, z którymi macie kontakt, potrzebujemy dodatkowych ksywek na wczoraj :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pupci z tym wszystkim, bo pociągi lecą inną trasą niż zawsze: zamiast przez Częstochowę i Opole lecą przez Łódz i Ostrów.

Serio, tak się to pozmieniało? Tuż to niszczy moje wszystkie plany. Właściwie jedzie ktoś na zjazd z Radomska/Częstochowy/Piotrkowa lub okolic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja oraz Bronex z Piotrkowa i Murezor skądś-tam (ale w miarę blisko biggrin_prosty.gif). Niestety po ostatnich zmianach chyba nie ostał się żaden bezpośredni ciapong z Piotrkowa do Wrocławia... Jedyny rozsądny pomysł to uderzyć do Szadoła i wsiąść do improwagonu w jego metropolii.

Murezor to chyba Częstochowa. tongue_prosty.gif - Bronek

Czyli-tak jak mówiłem-w miarę blisko :D

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazłem rozkład pociągu pancernego grupy warszawskiej i tak, wali a nawet się zatrzymuje przez moją wiochę, więc sprawa w sumie rozwiązana. To już tylko od ciebie org i Bronex zależy czy wbijecie do improwagonu w Łodzi Kaliskiej czy może w mojej wiosce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, trochę szkoda mi pisać, to co zaraz napiszę, ale... sprawa się rypła. Nie mogę dłużej czekać i liczyć, że cudem się sytuacja odwróci. A sytuacja wygląda tak, że gdy kilka miesięcy temu szukaliśmy chętnych na zjazd dość szybko dobiliśmy do ponad 50 osób. Na tyle szybko, że Stefan zasugerował nie wysyłanie dalszych zaproszeń. Ja tam spodziewałem się, że z różnych powodów może odpaść kilka osób, ale liczba 47-48 nie byłaby też zła. Na dzień dzisiejszy, trzy tygodnie do zjazdu, mam na koncie pieniądze od 33 osób. Trzydziestu trzech, słownie. Kolejne 4-5 prawdopodobnie wkrótce wpłaci wpłaci (znaczy już obiecali albo negocjują urlopy w robocie). Niemniej znalazłem się w sytuacji, gdy wynająłem hostel, zapłaciłem zaliczkę, negocjowałem ile mogą "w razie co" dostawić łóżek, a teraz nagle nie wypełnię nawet wszystkich pokoi. Jako, że czasu zostało bardzo mało jeśli sytuacja się drastycznie nie zmieni to w przyszłym tygodniu będę zmuszony renegocjować naszą rezerwację, bo nie stać mnie, żeby dorzucić 1500 zł. w poczet pustych łóżek. I podejrzewam, że ogół zjazdowiczów też nie da rady tyle zapłacić :P Ogólnie kiepsko wyszło. Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd jest spotkaniem osób, które dobrze się z forum znają i wiadomo:

a) że nie będą rozrabiać

b) będą dobrymi towarzyszami

Nie można zapraszać ludzi jak popadnie, bo brakuje. To nie jest dobry powód. Zresztą za każdym razem idzie standardowa formułka:

Jeśli ktoś uważa, że go niesłusznie zabrakło [...] niech pisze.

Czy coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj zaproszenie na zjazd i dziwię się bo mnie tu dawno nie było (i coś mi dzisiaj powiedziało żebym wszedł jakoś - czyżby przeczucie), ale niestety jestem zmuszony odmówić bo dokładnie w dzień rozpoczęcia jadę wypoczywać.

Bawcie się dobrze i dzięki za zaproszenie!

W przyszłym roku jak dostanę to pojadę! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko której pani Moniki. ;)

Monika, dziewczyna ratownika? ;)

Na zjeździe mam zamiar być. Kasę miałem wpłacić pod koniec tego tygodnia lub na początku następnego. Oczywiście byłem wszędzie, ale na pocztę nie trafiłem, więc pozostaje opcja druga. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...