Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

...tak się pytam z ciekawości, bo widzę że dużo osób bierze ze sobą gry planszowe: ktoś ma może w planach przyniesienie jakiejś konsoli? Byśmy popykali w MAHVELa albo cuś, małe turnieje urządzili. Ewentualnie ściganiny. Chyba w hotelu będą jakieś telewizory :P Sorki to mój pierwszy raz więc nie wiem czy coś takiego już się pojawiło i skończyło w przedbiegach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadałem się z osom ludźmi z Cinnamona ;) Nie będziemy mieli hostelu dla siebie, ale nie ma problemu ze zmniejszeniem rezerwacji. Obiecałem w okolicy poniedziałku podać ostateczną liczbę osób. Jedyny minus - pierwsze odpadną dwójki i czwórki, więc jeśli ktoś się nastawiał na romantyczne spędzaniu czasu... to będzie miał problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może przedstawię co z czym się je i co wezmę raczej na pewno.

Agricola - Świetna euro gra o tematyce rolników, bardzo dobra i prosta mechanika. Niektórych od razu może zrazić tematyka ale coś w niej jest że zajmuje 2 miejsce na liście BGG. Jak będą chętni to wezmę ale trochę to drewno waży :D

Battlestar Galactica + Exodus - To biorę raczej na 100% przetestujemy dodatek :D

Descent: Wędrówki w mroku - Świetna gra RPG bardzo dynamiczna i epicka. Grupa bohaterów próbuje przeszkodzić Mrocznemu władcy w zniszczeniu krainy. Tak jak w każdym RPG-u gracze zdobywają magiczne przedmioty i doświadczenie za które kupują nowe umiejętności itd. Gra została stworzona do rozegrania jako kampania ale można też jako pojedyncze scenariusze. U mnie gra zrobiła furorę :)(tutaj się zastanawiam czy brać 50%)

Eclips - typowe SF 4x coś dla fanów Civki

Horror w Arkham + dodatki - to wezmę(100%) opisywać nie będę bo większość wie o co chodzi.

Mall of Horror - zombiaki w Hipermarkecie czyli jak wydy... innych i wygrać :D (100% wezmę)

Posiadłość Szaleństwa - ostatnio pod koniec zjazdu w to łupaliśmy cały czas. Gracze próbują rozwiązać zagadkę Posiadłości a ja im próbuje przeszkodzić :P

Quarriors! - to bardzo nietypowa gra, opiera się na budowania "talii" z kości. Gracze stają się summonerami a kości to ich minionki które bywają kapryśne. Wygrywa ten kto zdobędzie większą chwałę(czytaj wymyśli lepsze combo z kostek)

Runewars - Gra w tej chwili najbliżej Herosów tylko straszny to moloch jest więc nie wiem czy chce mi się to brać. :)

Cywilizacja + dodatek - Każdy wie o co chodzi mam z dodatkiem więc w razie czego mogę wsiąść z sobą.

X-wing - bitewniak dla 2 graczy ale mam sporą armię więc można z tego zrobić turniej gra jest ekstremalnie prosta i zabawna.

Starcraft+dodatek - bardzo rozbudowana gra o tron tylko znowu to jest moloch wiec nie wiem czy chce mi się to brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś we Wrocku gry wypożyczać?

Pamiętam że w drodze z dworca mijaliśmy sklep z używanymi grami. Do pierwszego X'a pewnie będą za grosze, więc jak będzie trzeba to Hrabul na pewno kupi jakiegoś Soul Calibura. Co to dla niego.

Starcraft+dodatek

.this

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na jakieś konsole ani inne dzikie węże nie będę nalegał - zjazd traktuję jako możliwość odpoczynku od wszelkiej elektronicznej rozrywki i terapię dla swojego uzależnienia zabierającego czas hobby... ale jak chcecie, nikt nikomu nic nie broni tongue_prosty.gif

I w sumie popieram zapytanie orga, że stolyca mogła by tak ostatecznie potwierdzić swój pociąg co bym wiedział czy będzie jak się do improwagonu dosiąść i czy w ogóle ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemort, taaaaak, weźweźweźweźweź! Może ja znajdę swojego, to zrobimy megawielką ceratkę. smile_prosty.gif To będzie lepsze niż dil... wild cośtam!
Herezja! Nic nie jest lepsze od gry w Jungle Speed biggrin_prosty.gif

A jeśli chodzi o "zamawianki" - poproszę Descenta 2. Descent to była jedna z moich ulubionych planszówek, a jak wiem z wiarygodnych źródeł ( biggrin_prosty.gif ) dwójka jest "niesamowicie grywalna" smile_prosty.gif Także ludzie, bądźcie rozsądni, głosujcie gdzie trzeba wink_prosty.gif Świetna gra drużynowa w realiach fantasy, w której gracze zwiedzają podziemia i wspólnie próbują przeciwstawić się potworom nasyłanym przez sadystycznego Mistrza Gry. Inną grą, którą z pewnością warto wziąć, jest Time's Up! na 4-12 osób grających, choć bawi się świetnie także otoczenie - standardem po każdej rozgrywce jest ból mięśni twarzy ze śmiechu biggrin_prosty.gif

Paul, co do dwójek - mam nadzieję, że uda się je jednak załatwić. BTW, zastanawiam się nad wzięciem Patelni +2. A nie zamierzam gotować. Także wiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny na wszystko. :D Tylko raczej te cztery dni nie starczą. Jeśli znajdzie się miejsce w GoT to się piszę.

Popieram też zamawiankę Niziołki, choć sam nie widziałem tego na oczy to po opisie już wiem, że jest to warte wypróbowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś we Wrocku gry wypożyczać?

Pamiętam że w drodze z dworca mijaliśmy sklep z używanymi grami. Do pierwszego X'a pewnie będą za grosze, więc jak będzie trzeba to Hrabul na pewno kupi jakiegoś Soul Calibura. Co to dla niego.

Jeśli będą w ogóle :P Ale chyba wiem o którym sklepiku mówisz, coś powinno tam być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólnie próbują przeciwstawić się potworom nasyłanym przez sadystycznego Mistrza Gry.

Mam wrażenie, że Night wolf poluje tylko i wyłącznie na takie gry, które pozwalają mu ukazać swe prawdziwe oblicze w masakrowaniu niewinnych graczy jak np. w Posiadłości Szaleństwa (ale fajna gra btw.) trollface.gif No, ewentualnie są takie, gdzie wszyscy zrzucają maski...*

*Mall of Horror może ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną grą, którą z pewnością warto wziąć, jest Time's Up! na 4-12 osób grających, choć bawi się świetnie także otoczenie - standardem po każdej rozgrywce jest ból mięśni twarzy ze śmiechu biggrin_prosty.gif

Time's Up na pewno wezmę bo z tego można zrobić fajny turniej :D

Posiadłość też raczej wezmę lubię łamać nogi i inne takie :D

Trzeba będzie się zaopatrzyć w napoje które będą pozwalały na dłuższą zabawę w świecie żywych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie na zjazd, ale niestety nie mogę skorzystać. Właśnie wróciłem z urlopu i szef nie da mi dodatkowej porcji wolności. Poza tym jedyne co mam teraz w portfelu to skasowane bilety PKP.

Pozostaje mi tylko życzyć wszystkim zjazdowiczom udanej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

WAŻNE!

PILNE!!!

CZYTAĆ I ODPISYWAĆ NATYCHMIAST!

Cinnamon wyszedł z propozycją - żeby nie stresować nas obecnością obcych ludzi w hostelu i tym bardziej przypadkowych ludzi nami (:D) dadzą nam cały hostel mimo nie pełnego obsadzenia. A konkretniej to zeszli mocno z ceny wynajęcia całości, żebyśmy mogli sobie nadal na to pozwolić. Niestety wciąż jesteśmy ok. 1000 zł w plecy. Tym samym pytanie do szanownych zjazdowiczów - jesteście gotowi dorzucić po 25 zł dopłaty (może być na miejscu, nie trzeba wysyłać) żebyśmy mieli hostel tylko dla siebie? Wiem, że już i tak sporo płacimy i kolejne koszty niektórym się mogą nie uśmiechać dlatego pytam. Możemy grzecznie przeprosić i nie wziąć takiej oferty. Z drugiej strony jeśli namówimy jeszcze kilka osób na ostatnią chwilę na wyjazd to miejscówki nadal będą, a my ostatecznie mniej dopłacimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...