Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Bać? Och, ależ zapewniam, że nie ma czego. Zwłaszcza, jeśli masz przy sobie swojego rycerza. Albo bodyguarda i zabójcę w jednym. W ostateczności kilka niedużych smoczków.

Wracając na moment do molestowania - patrząc na to całe zgorszenie, chyba myślimy o różnych znaczeniach tego słowa. :> Ale w porządku, nie będę wyprowadzać z błędu. Najwyżej ktoś odetchnie z ulgą, ewentualnie się rozczaruje. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązania do Harry'ego Pottera rozwijają się, Gra o Tron też tam gdzieś się pojawiła... Pół-mężczyzna... Stefan już pewnie sobie przypomina moją podkowę. A WŁAŚNIE! Skoro o tym mowa - gdzie się nam nasz Osiołek zapodział...? :trollface:

No i nie rozumiem tych jakichś insynuacji całkiem bezpośrednich, że niby kobieta w związku ze Zjazdem powinna czuć jakoweś obawy a nawet strach... gdzież tam! Przecież my wszyscy tacy mili...

A Hrabula nawet na wycieczkę krajoznawczą zabrać może... stać go przecież. ;]

@up: Studenci... głodni? Nieeee... od dwóch lat wożę na Zjazdy kabanosy. To nie może być, żeby głodni chodzili... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszły PW z namiarami na konto, na które należy wpłacać euro w celu uzyskania noclegu. Jeśli ktoś był zainteresowany uczestnictwem w zjeździe, dostał zaproszenie, a nie dostał tego PW z danymi, to proszę o jak najszybszy kontakt ze mną.

Osoby, które nie dostały zaproszenia, a uważają, że swoją postawą na forum zasłużyły na nie, również są proszone o PW do mnie z odpowiednim uzasadnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać to już wcześniej. Z racji tego, że liczba miejsc jest ograniczona, a moje "może będę, może nie" oznacza "raczej mnie nie będzie, ale zostawiam sobie 1% <<na wypadek gdyby>>", postanowiłem wycofać się z udziału w zjeździe. Zresztą już tradycyjnie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie powiedziałem już, że mnie na zjeździe nie będzie, ale po głębszych przemyśleniach tematu i molestowaniu przez coponiektóre lachony, doszedłem do wniosku, że być może jednak trzeba by się na zjeździe pojawić, na własny rachunek, unieszczęśliwiając swoją osobą forumową brać :D . Do trzech razy sztuka, w tym roku powinno się udać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho-ho-ho, któż tutaj do nas zawita, bo tym razem możliwości braku możliwości przybycia nie przyjmuję do wiadomości ;] Trzeba nam takiego drwala i leśnego łowcę do zjazdowego towarzystwa, innymi słowy rad będę jak Seekerze zajrzysz świadomie a nie wpadniesz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...