Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

No ten, może ja, Mafciu. :3 O ile się nie zgubię.

Choć patrząc na te nieludzkie temperatury (wcale nie marudzę, wyczuwam tu SPISEG), zanim tam dojadę, to się rozpuszczę i wyparuję. Wentylatora nie podłączę nigdzie, więc... Rozważę jeszcze schowanie się w przenośnej zamrażalce i podesłanie na dworzec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, klawo! Będzie ciepło, z drugiej strony...wyczuwam maruderów.

To było już pewne kilka miesięcy temu, że większość osób będzie marudziło. ;)

A tak poza tym standardowa kwestia - kto odwazny mnie przygarnie do siebie na zjezdzie oraz na dworcu w Katowicach umili oczekiwanie na pociag?

To mi przypomniało, że najwyższa pora zacząć myśleć nad sposobem dostania się do Wrocławia. Trzeba wybrać się na dworzec i upewnić, że nie ma pociągów bezpośrednio do Wrocławia. Mam nadzieję, że chociaż z Częstochowy coś odjedzie. Ma ktoś informacje na ten temat (wybiera się właśnie z tego miejsca)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga kolejna

Dzięki heroicznym wysiłkom Goofy będą koszulki. Tak na 95% będą. W kosztach rozsądnych. Jak ktoś NIE CHCE to niech pisze dzisiaj DO GOFERA na PW, że nie chce. Możecie też spodziewać się PW z pytaniami o rozmiar. Domyślnie każdy chce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej piszcie PW z rozmiarami do mnie, bo wysyłać do każdego zapytania mi się nie chce za bardzo. Zamówienie idzie w niedziele wieczór, niedziela do powiedzmy 18 to ostateczny termin wymówienia zamówienia i zmian rozmiarów.

Ja byłem za możliwością personalizacji koszulek - chociaż kolor i drobne edycje grafiki (która jeszcze powstaje... ^^"), ale P_ mocą organizatora naczelnego nakazał czarne worki po kartoflach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak Wy, ale wydaje mi się, że załatwianie koszulek tak na ostatnią chwilę nie jest zbyt dobrym pomysłem. ;3 Raz, że to znowu dodatkowe koszta, a dwa - pośpiech; no i jednokolorowe? A pff. ;P

Tymczasem pójdę w ślady Shakera i przywiozę ze sobą jedną koszulkę i mazak, a potem pomęczę Was o podpisy.

Chyba że grafika będzie tak powalająca, że zmienię zdanie. Gofro, mógłbyś nią zarzucić tutaj, jak już ją skończycie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrabul, w zasadzie liczyłem, że rzucisz drobniakami dla biedy i zasponsorujesz te koszulki. Wzór na pewno będzie świetny, bo zajmują się tym najlepsi specjaliści. Co do technologii, to wiele powiedzieć nie mogę, tu czekamy na Gofra. Spójrzcie jednak na to z innej strony. To będą unikalne koszulki z 10 zjazdu FA. Jedyne w swoim rodzaju. Za 30 lat będą warte MILIONY. czy odrzucicie szansę zarobienia MILIONÓW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie koszulek? Brak mi słów naprawdę -_- Skandal, hańba i zdrada. Targowica, Smoleńsk i Rospuda. Albo coś.

W każdym razie ja już swoją rozmiarówkę przesłałem komu trzeba, więc czekam na swój czarny worek ;) A poza tym to już zlecenie wykonałem jako posłuszny, sesyjny minion i wracam dalej do swoich spraw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękuję za koszulkę (w ogóle rozsądnym pomysłem byłoby przesłanie info do wszystkich jadących, a nie tylko rzucenie hasła w topiku i to w stylu 'wszyscy się zgadzają'). Ciężko mi mówić za całą oś zła, ale rozsądnie byłoby założyć, że inni nie chcą dopóki jasno nie powiedzą, że jest inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o wzór idzie, to prace idą pełną parą, ale chciałem wam zrobić niespodziankę. Mogę wrzucić, mi to ryba - wy stracicie fun.

Jakość jest bardzo ok, zamawiałem w tej firmie koszulki juwenaliowe, nosze często i uszkodzeń nie widzę, Druk jest niezły, koszulki miłe w dotyku i solidne. Na tyle, na ile się znam (a się nie znam), są ok.

Co do chcę - nie chcę to w zaproszeniu było to wyszczególnione, z tego co pamiętam, więc problemu z brakiem informacji nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gofer - jak +/- z ceną?

Czy rozsądne to jest 20 zł, czy rozsądne 50zł?

Bo od takiej kwestii wiele zależy wink_prosty.gif

Możesz +/- rzucić cenę, z jakimś przedziałem mniejszym niż 500zł?

A, widzę w PW koszt 30zł, aktualne?

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30-35 zł

Mamy sporą ilość i nadruk nie będzie spektakularnie wielki (co nie znaczy, że nic tam nie będzie ;)), więc mam nadzieję zbić koszty do tych 30, ale trzeba być gotowym na 35, co jest absolutnym maksimum i więcej z pewnością nie będzie. Niestety nie ma opcji szukania tańszego dostawcy na tydzień przed zjazdem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kathai

Tymczasem pójdę w ślady Shakera przywiozę ze sobą jedną koszulkę i mazak, a potem pomęczę Was o podpisy.

Wiedziałem, że to był dobry pomysł.

Co do koszulek zjazdowych, od to trzeba było prosić forumowych artystów. Hrabula tak dobrze dogaduje się z Rysią. Jestem pewien, że jakbyśmy ładnie poprosili to by wyczarowała jakiś super design ,,nie z tego świata" biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by można Osła pomęczyć. :3 Choć pewnie zajęty jest.

Albo niech każdy zjazdowicz zrobi coś małego i się to sklei w jedno. I bydzie. No, ale na takie cuda to za mało czasu.

Gofr, wrzuć grafikę w spoiler, kto będzie chciał, to sobie zobaczy, a kto nie, to nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty brutusie... Wbić nóż w plecy własnemu bratu? :<

Tutaj macie koncept art koszulek. Ja widać jeszcze nieco eksperymentujemy z rozmieszczeniem wszystkich elementów, ale bedzie to wyglądało z grubsza właśnie tak.

Dlaczego drama i dlaczego lama? Ostatni rok upłynął wypełniony dramami, nierzadko lamerskimi, jak publiczne przepychanki modów. Nie przedłużając - tadam.

/me gratuluje zespołowi pracującemu nad projektem i zagrzewa go do dalszej walki

PS - każdy dostanie spersonalizowaną koszulkę, nie wpycham się wam na plecki siłą ;)

post-43842-0-17730000-1375570987_thumb.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nazwać te koszulki, pozwolę sobie zacytować Aidena: Dramajlamy biggrin_prosty.gif Szczerze mówiąc nie rozumiałam na początku, czemu lama. Ale jestem gotowa nosić takie koszulki, tym bardziej, że na zjazdach i forum dramy nigdy nie brakuje biggrin_prosty.gif Jedyna moja uwaga - to wszystko wydaje mi się trochę za duże na tych koszulkach, szczególnie nicki. Po pierwsze - widać by je było z drugiego końca ulicy. Po drugie - jeśli ktoś ma długą ksywkę, to i tak musiałby mieć ten napis mocno zmniejszony.

I tyle marudzenia, reszta fajna smile_prosty.gif

"Reszta fajna", czyli kolor? tongue_prosty.gif - Treser

Czyli wszystko poza rozmiarem nadruków, marudo. I może ceną. Kolor, treść nadruków, szybkość wykonania i energia w to włożona, budzą tylko pozytywne emocje - nzk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...