Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Heh, czyli to taki "hotel 1408" jak sądzę? Skoro nikt nie odważy się tam nocować poza ekipą zjazdową/zlotową (a raczej zjazdową, bo samolotem chyba nikt się nie wybiera :lol: )

A żebyś się nie zdziwił, bo mi może samolotem wyjść taniej niż pociągiem (nie pytajcie...) :]. A tak zupełnie serio, to jak najłatwiej się dostać z lotniska we Wrocku do tego magicznego hotelu w którym to mamy zakwaterowanie?

A gdybym jednak nie udawał chojraka i wybrał podróż jak normalny człowiek to mi jest obojetne, czy centralny, czy zachodni, mieszkam tak, że do obu mam równie blisko/daleko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a Ci co tak liczą osoby, które będą jechać z Wawy to i mnie też policzyły chociaż? ; p W każdym razie ja bym proponował abyśmy może jakoś w bliskiej przyszłości pojechali kupić bilety i przy okazji wykupić sobie miejscówki :>. O ile oczywiście chcecie...bo owszem...możemy na ostatnią chwilę wykupić bilety i stać nie wiadomo ile w pociągu podczas podróży ;p. No ale ja tylko proponuje...w ogóle miło byłoby gdybyśmy się grupowo zgadali na gg i wszystko powoli zaczęli ustalać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie
Ja się chętnie przekimam na dworcu. Jak ostatnio byłem to i ciepło było i jakiś żul na gitarze grał. W jakim hotelu dostaniesz tak wiele za tak niewiele?

O ile tam zaśniesz :] Bo co chwilę jakiś ćpun, albo żul będzie podchodził z tekstem "mistrzuniu, ty fajny jesteś, poratuj mnie dwudziestoma groszami przynajmniej, mistrzuniu, no" :]

Ale za to jak klimatycznie, co nie? Wszyscy cię lubią ;]

Ja za to, jeżeli pojawię się na zjeździe, będę spał sobie smacznie w domku :]

Edytowano przez Paulie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam wszystkich pod koniec sierpnia na POLCON 2008 do Zielonej Góry. "Mam mieć" prelekcję "Gry komputerowe jako takie, a jak nie takie, to jakie i dlaczego" i rozstrzygać konkurs pt. "Kto jest twoim ulubionym redaktorem w CDA i dlaczego jest to EGM". Z innych atrakcji wymienić należy taniec brzucha w moim wykonaniu - po zjedzeniu karkówki z grilla - i przeszkadzanie w prelekcji Sapkowskiego... ;)

Edytowano przez EGM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłe, ale akurat ja nie skorzystam, po zjeździe mam wesele(niestety nie moje), a potem już troszkę szaleństwa w mieści i szkolne sprawy trzeba będzie załatwiać ;/

I myślisz, że to Cię w jakikolwiek sposób usprawiedliwia? Odrzucenie mojego zaproszenia jest równoważne wystawieniu się na klątwę wodza Azteków i przekleństwo faraonów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, P_aul żyje x] Jeśli zaraz nie pójdziesz tego udowadniać w Przedszkolu, to uratuje cię tylko obecność na zjeździe. Ale i to chwilowo x]

A ja zapraszam wszystkich pod koniec sierpnia na POLCON 2008 do Zielonej Góry. "Mam mieć" prelekcję "Gry komputerowe jako takie, a jak nie takie, to jakie i dlaczego" i rozstrzygać konkurs pt. "Kto jest twoim ulubionym redaktorem w CDA i dlaczego jest to EGM". Z innych atrakcji wymienić należy taniec brzucha w moim wykonaniu - po zjedzeniu karkówki z grilla - i przeszkadzanie w prelekcji Sapkowskiego...
Czy możemy mieć nadzieję na powtórkę ze spotkania z panem poza redakcją? :)

Ja się chętnie przekimam na dworcu. Jak ostatnio byłem to i ciepło było i jakiś żul na gitarze grał. W jakim hotelu dostaniesz tak wiele za tak niewiele?
No nie wiem, jeżeli przyjmiemy ceny w hotelu za stanowczo zbyt wysokie, to w nim cię okradną w co najwyżej metaforycznym sensie... :P A tak to jeszcze przed snem przypadkiem zobaczysz, co jest magicznym dodatkiem sosu do knysz i już nigdy nie będziesz mógł się zasłaniać nieświadomością przy jedzeniu ich xP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cut the Offtopik :D <niewieżę że to napisałem> Ja postuluje o 2 rezczy, niech ktoś weźmie jakieś głóśniczki albo małe radyjko i drugi postulat to niech ktoś weźmie lodówke turystyczną ! Ewentualnie taką płytę do gotowania :D

post-1191-1215956610_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko najpierw muszę dostać się do stolicy biggrin.gif . To nie problem...problem w tym z którego dworca byśmy jechali. Jak zachodni to luzik, jak inne to pupa blada xD

A co za problem pojechać jedną dwie stacje na Śródmieście i 5 stacji, czyli 12 minut na Wschodni?

Z centralnego. Chyba najwygodniej wszystkim by było. Albo większości ;P

Proponuję Wschodni. Każdy pociąg tam jedzie, dla tych co dojadą, a Ci co mają Karty Miejskie i tak pociągami w obrębie warszawy mogą jeździć. Natomiast bardzo dużo zyskujemy w momencie, gdy wsiadamy w parę osób, bo możemy sąśc grupą w jednym miejscu. Na Centralnym, to będziemy rozrzuceni po wszystkich przedziałach ;)

W każdym razie ja bym proponował abyśmy może jakoś w bliskiej przyszłości pojechali kupić bilety i przy okazji wykupić sobie miejscówki :>. O ile oczywiście chcecie...bo owszem...możemy na ostatnią chwilę wykupić bilety i stać nie wiadomo ile w pociągu podczas podróży ;p

A to wy chcecie jechać InterCity? Myślałem, że jedziemy pośpiesznym. Ja tak dwa lata temu jechałem i wyszło poniżej 50 w obie strony. Coś ok. 7h się jedzie, ale w grupie zawsze raźniej :P.

Edytowano przez Black Pearl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możemy mieć nadzieję na powtórkę ze spotkania z panem poza redakcją? :)

W zasadzie, czemu nie? Będę na POLCONIE, więc możemy się tam spotkać. A we Wrocku? Jeżeli zbierzesz kilka osób... Jako Koszmarny Dziadunio mam sporo czasu. Czekam na propozycje i staję do Was otworem :)

Edytowano przez EGM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem pojechać jedną dwie stacje na Śródmieście i 5 stacji, czyli 12 minut na Wschodni?
Dla mnie problem, bo rzadko w stolicy bywam i nie znam jej tak dobrze jak jej mieszkańcy to też nie za bardzo wiem, gdzie co i ile jest od czego oddalone. Na zachodni mam bezpośrednie połączenie autobusowe, więc problemów z dotarciem bym tam nie miał xD. Najwyżej by mi ktoś musiał pomóc mi gdzie się kierować :P . Musimy się zgadać wszyscy Ci co jedziemy z Wawy, że by omówić to raz dobrze, a porządnie. Proponuje gg.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziubaski [;

Co jakiś czas zdarza się że któreś z Was przypomina sobie o wujku regizie i zapytuje mnie na gadu czy przewinę się przez zjazd. Co prawda zaproszenia w skrzynce mailowej nie uświadczyłem ale już kiedyś pokazałem że takie niedopatrzenia mnie nie ruszają. [;

No i sprawa jest taka że może i będę mógł wpaść na tradycyjnego Komandosa w zacnym gronie tylko zanim odpowiem na zasadnicze pytanie "czy", sam muszę zadać bardziej zasadnicze pytanie "kiedy".

Kiedy?

Edytowano przez regiz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggie -> Zjazd będzie się odbywał w dniach 1-5 sierpnia ;) A zaproszenia były wysyłane przez forumowe PW ;)

W zasadzie, czemu nie? Będę na POLCONIE, więc możemy się tam spotkać. A we Wrocku? Jeżeli zbierzesz kilka osób... Jako Koszmarny Dziadunio mam sporo czasu.
Czy grupa zjazdowa(przynajmniej, jak podejrzewam, jej większość) liczy się jako 'kilka osób'?;) I czy terminem może być ten zjazdowy? ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, Reggie! Kiedy znów wbijamy do Gośki na bibę? ;p Nic dziwnego, że nie masz inwajta na skrzynce - nikt go tam nie ma (; Jakbyś dotarł to pewnie będziemy przesiadywać w Piaście... tylko się zapowiedz, żebyśmy mieli szansę się ogarnąć ;]

Aha, gwoli informacji - by ceny były jak najniższe pokoje będą jak największe, więc nastawiajcie się na szóstki i ósemkę. Jak ktoś chrapie w nocy to ma jeszcze ponad dwa tygodnie by się oduczyć. Jeśli ktoś będzie chciał mniejsze pokoje będzie robił to na własną odpowiedzialność - ceny, z powodu sezonu letniego, znowu skoczyły w górę.

Sprawa zniżki będzie uzgadniana na miejscu, jeśli w ogóle. Rezerwacje grupowe robione są przez 'firmę od marketingu', która woła sobie takie zaliczki za usługę, że proszę siadać. Wała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "kilka" osób na zjeździe znajdzie się bez problemu, o to proszę się nie martwić ;P

I czy terminem może być ten zjazdowy?
Pewnie może, z EGMem, jako człowiekiem o wspaniałym nazwisku, zapewne da się jakoś dogadać - poza tym, jak sam mówi, Koszmarny Dziadunio (xD) ma sporo czasu, a my będziemy tam przecież 4 dni:)

Hm... na POLCONIE w życiu nie byłem, tym bardziej jest to powód, aby się tam wybrać. Zobaczymy jak to będzie, najwyżej Zapcio znowu wyrzuci mnie o 6 rano z domu :D

Wydaje mi się, że można by powoli zaktualizować swoje numery telefonów, co byśmy się jakoś poznajdywać mogli. Jakiś czas temu wysyłałem mój nowy numer (o 4 w nocy xD) wielu z was, to teraz dorzucę jeszcze służbowy: 513 045 381.

Edytowano przez BROWAR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery telefonów to raz (ja swojego nie zmieniałem od dość dawna), ale jak ktoś jest już pewny, ze przyjedzie, to warto by było określić godzinę, o której zjawi/ą się we Wrocku.

Tja, wiem, jeszcze 2 tygodnie, ale z drugiej strony - to są TYLKO dwa tygodnie. Przeleci tak, że się nie zorientujemy.

Ze swojej strony powiem, że sie dostosuję do największej grupy, ew. takiej co przez Kościan będzie jechać, bo pociągi mam średnio co godzinę.

A tak zupełnie od czapy dodam, że akurat 1 sierpnia będziemy mieli częściowe zaćmienie słońca (m.in. widoczne we Wrocławiu, choć w niewielkim stopniu), kulminacja - gdzieś po 12.

Edytowano przez ketsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że można by powoli zaktualizować swoje numery telefonów, co byśmy się jakoś poznajdywać mogli. Jakiś czas temu wysyłałem mój nowy numer (o 4 w nocy xD) wielu z was, to teraz dorzucę jeszcze służbowy: 513 045 381.

Prosić Śmierdzącego Buta:p (to za ten telefon o 4 nad ranem)

Kto ma miec mój telefon, ten ma. Nie będe przecież pisał go na forum, bez sensu. Jeżeli zaczyna się od "784", to dobry. Jak nie, a ktoś koniecznie chce nowy, można napisać PMa;]

I tak jakos dziwnie podejżewam, ze w tym roku na zjeździe będe wygladal bardziej emo od Zapa;]

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One more thing: jak będziecie ustalać terminy odjazdów to BARDZO PROSZĘ postarać się o takie, by być we wro najpóźniej o 16. Powód jest prozaiczny - z powodu doby hotelowej do tej godziny powinniśmy się zameldować. Co prawda nie sądzę, by nagle Piast uległ najazdowi setki Japońców którzy zajmą wszystkie miejsca, ale lepiej dmuchać na zimne.

Ogólnie to ekipa Krakowsko-Górnośląska pojawi się na miejscu koło 12-13. Fajnie byłoby, jakbyśmy zsynchronizowali metabolizmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...