Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

ona z kolei wg. własnych słów wygląda tak, że ryzykujesz aresztowanie za pedofilię

Dokładniej to według słów Iskra. To on stwierdził, że wyglądam jak 13-latka...

W razie czego służę zdjęciem, sami ocenicie. Albo pytajcie Behemorta.

Mogę zostać nawet niewolnikiem nowych samic (doliczam się póki co 2), które przyjadą na zjazd, tylko pozwólcie mi dzielić z nimi pokój!(...) Jeżeli będzie zgoda, to będę mógł chodzić do sklepu i kupować niezbędne składniki do stworzenia posiłków. Jeżeli nie...to będę na własną rękę zdobywać coś do jedzenia (mrożonki, KFC, 3 dniowe kanapki zrobione przez Mamusie i resztki chrupek).

Hmmm... Mam jedno pytanie - lubisz thrash/groove metal? I nie masz nic przeciw śpiewaniu* głośno pod prysznicem utworów Machine Head**? Jeśli tak, to podobnie jak Rysia - nie oponuję.

A, jeśli Agatix jedzie, to masz 3 nowe panie na zjeździe.

*) Ponoć ostatni człowiek, który słyszał na żywo mój śpiew, został pochowany w naparstku.

**) Tj. tych, które mają czyste (niegrowlowane/wrzeszczane) partie wokalu. Dużo tego w sumie nie ma***...

***) "Darkness Within" all teh time!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona z kolei wg. własnych słów wygląda tak, że ryzykujesz aresztowanie za pedofilię

Dokładniej to według słów Iskra. To on stwierdził, że wyglądam jak 13-latka...

W razie czego służę zdjęciem, sami ocenicie. Albo pytajcie Behemorta.

To służ! :D

Chętnie zobaczę. Lubię patrzeć na płeć piękną. ;)

[Dobra, to było nabicie posta, ale i tak zachęcam do pokazania tego zdjęcia :D].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, Ilfin, ty już Osła pod prysznic zapraszasz? Nie za szybko aby? :D A co do trollowania z wiekiem to się nie martw - Dracia miała bodaj 18 na swoim pierwszym zjeździe, a cała Oś stwierdziła, że ma góra 15 :D Potem musiałem w sygnaturce wrzucać pedobear seal of aproval :P

Callin - nie chciałbym nic sugerować, ale w sieci nie trudno znaleźć zdjęcia kobiet, jeśli naprawdę nie masz na co patrzeć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja zaraz swoich nie zaczął wrzucać i bynajmniej nie mam tu na myśli ojca Pio. Jak już coś powinno się opublikować to listę zawierdzonych userów :)

To Draća ma ponad 18? No kto by pomyślał, że już taka stara :P nzk też nie bez powodu jest babcią. W takim razie jak najbardziej trzeba młode pokolenie angażować. Niestety taka prawda, że kobietom w przeciwieństwie do wina, skrzypiec i mężczyzn, kolejne lata nie dodają do jakości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Draća ma ponad 18? No kto by pomyślał, że już taka stara tongue_prosty.gif nzk też nie bez powodu jest babcią.... Niestety taka prawda, że kobietom w przeciwieństwie do wina, skrzypiec i mężczyzn, kolejne lata nie dodają do jakości wink_prosty.gif

Narażasz się Hrabulo. Jak wiesz kobiety nie pyta się o wiek, a już na pewno nie nazywa się starą cheesy.gif

Chyba, że ty jako burżuj zjazdowy możesz wszystko ;]

Co do osobowości zjazdowiczów to ja też jestem bardzo spokojny, miły, niepalący, niepijący(po części ze względów zdrowotnych). W razie czego służę swoją osobą, jednak może nie, aż w takim stopniu, jak Osioł ale jestem dosyć uległy. Ostatnia rzecz! Nie umiem kłamać, więc żaden ze mnie gracz w Pokera, jak ktoś by chciał zagrać smile_prosty.gif

Już mi wystarcza Aiden i jego hentaie za konkurencję!

trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opti, mam nadzieję, że pamiętasz, iż zajmowałem Ci 2 (słownie: DWA) razy pod rząd miejsce w kolejce na giermaszu, czekając od wczesnych (bardzo wczesnych) godzin porannych bez kurtki, wyziębiony jak na Titanicu i w dodatku na przedostatnim miałeś jeszcze okazję posiedzieć na krzesełku, w przeciwieństwie do gawiedzi. smile_prosty.gif Jeżeli pamiętasz, to świetnie, bo tym samym wisisz mi przysługę i nie omieszkam upomnieć się o nią na zjeździe. tongue_prosty.gif

Hrabul, dziw mnie bierze, że kobiety w Twoim otoczeniu tolerują takie zachowanie. Gentlemen, ja tam nie mam tak przedmiotowego podejścia wobec płci pięknej... aha, byłbym zapomniał: tak wyprzedzając Twoje złośliwe docinki, pozdrów ode mnie Strasburgera. smile_prosty.gif

EDIT: Niziołko, żadna tam reklama, forumowy tytan nie ma w tym żadnego interesu. Jestem neutralny niczym Geralt. :]

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrabul' date=' dziw mnie bierze, że kobiety w Twoim otoczeniu tolerują takie zachowanie. Gentlemen, ja tam nie mam tak przedmiotowego podejścia wobec płci pięknej...[/quote']Bo mój drogi wnusio jest jeszcze na etapie ciągnięcia dziewczynek za warkocze. Słodki maluch! :D

A to "nie mam tak przedmiotowego podejścia wobec płci pięknej..." to reklama jak nic. Ale ja nie zamierzam nikomu nic wypominać, bo jak widać każdy (lub prawie każdy) musi w pewnym momencie przejść przez etap podrywu na zjeździe - czy jest stroną podrywaną, czy podrywającą ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nzk - niektórym to nawet zostaje na dłużej, jak już się skończy podrywanie ;]

Vantage Prometheus - musisz się jeszcze WIELE nauczyć o kobietach :P

James - powiem tyle, Kath najpewniej jedzie, Dracia na pewno, więc lepiej weź pełną płytówkę =)

UWAGA

Jeśli ktoś ma zaproszenie a nie dostał danych do przelewu to proszę mnie poinformować. Bo komunikacja z minionem jest nieco rwana i nie jestem pewien czy do wszystkich poleciało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shaker

Nie miałem zamiaru nikomu ubliżyć. Zresztą żywię nadzieję, że gdyby Dracia nie potraktowała tego, jako klasycznego suchara, to by mnie objechała z góry na dół, ew. honory poczyniłby P_aul :)

W każdym razie wyłamię się i nie będę na zjeździe szukał żony, matki czy kochanki. Chociaż z drugiej strony muszę przyznać, że smalenie cholewek w formie kadzenia na własny temat, posiada elementy rozrywkowe :). Tak czy inaczej pozostanę w swoim nerdowskim świecie, gdzie kobiety z mojego otoczenia nie mogą nie akceptować moich skandalicznych zachowań, bo przecież ich w tym otoczeniu nie ma :) Liczę jednak, że na zjeździe odbędzie się jakaś gra pokroju randki w ciemno, ew. licytacja, na to kto zna więcej dziefczyn, wszak człek całe życie się uczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ladniejsza polowa bedzie tulac sie po Krakowie w czasie zlotu, wiec na licytacje nie trafi, ale po cichu licze, ze uda mi sie cos korzystnie zakupic na te pare dni :P A odstawiajac szowinistyczne dowcipy na bok - nie ma mnie w Wawie, dopiero wracam z Wrocka (mecz!), wiec przelew zrobie jutro. Dotrze pewnie w poniedzialek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 kilo pyz z miesem może być XD? Jak nie to zjem, nie mogą się zmarnować.

Ja się reklamować nie muszę, znaczna cześć tu obecnych zna mnie ze zlotów. Jestem takim totalnym przeciwieństem osła i do tego potrafie rzucać przedmiotami do 80 kilo biggrin_prosty.gif. A co do zlotowych podrywów to się nie krępujcie bo fejsbókowe plotki o moich zaręczynach są przesadzone :3

znazlazłem ogromną wadę Cynamona - 1 słownie JEDNA tylko i wyłącznie łazienka - co przy sporej liczbie forumowiczów przekłada się na 2 godzinne kolejki do mycia... Do tego mamy też sporo przedstawicielek płci nie owłosionej, które o swój wygląd zadbać chciały będą i może dość do walk :)

Edytowano przez Pan_Feanor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak je przywieziesz i doniesiesz o własnych siłach... to pewnie. smile_prosty.gif Będzie można pół Wrocławia zaprosić na obiad.

A tak w ogóle to jak z tym Krk, jest ktoś chętny na wspólny przedział? wink_prosty.gif

i do tego potrafie rzucać przedmiotami do 80 kilo

chcę to zobaczyć. Pewnie większość zjazdowiczów zamyka się w tej wadze... :D

Edytowano przez Rysia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z krakowa napewno jedzie nasz forumowy skrzat czyli Namek, możliwe, że dołączy do niego Aragorn a w katowicach dojdzie do was reszta sułtanatu południa :) W kato też jak się orientuje dojdzie Mafcio i Kejti Nachajka. Wesołe przedziały są stałym elementem zlotów jak wspaniałem miejscem zapoznawczym, po którym jesteś zupełnie innym człowiekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...