Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

co bym zmienił w CDA? dodałbym forum, na którym internauci mogliby głosować na daną grę, z uzasadnieniem, jeden głos na konto (albo IP), ocenę by się uśredniało, kopiowało by się najmądrzejsze uzasadnienia ocen i redaktorzy CDA mieliby jako dodatek do pisma taką usrenioną ocenę internautów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bym zmienił w CDA? dodałbym forum, na którym internauci mogliby głosować na daną grę, z uzasadnieniem, jeden głos na konto (albo IP), ocenę by się uśredniało, kopiowało by się najmądrzejsze uzasadnienia ocen i redaktorzy CDA mieliby jako dodatek do pisma taką usrenioną ocenę internautów...

Tylko na jaka gre? Co juz byla w CDA? No to co nam da? czu tez na taka, co dopiero bedzie albo bedzie recenzowana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej. chodzi mi o grę, która była recenzowana, jednak nie wszyscy muszą się zgodzić z opinią redaktora (u mnie to 90% przypadków), dlatego myślę, że zamiast jednego zdania na temat danej gry, mogłoby być ich kilka i jedna, uśredniona ocena internautów.

jaka gra? kazda gra, która wyszła i była recenzowana w CDA, a żeby nie było dużo forum, co miesiąc redaktorzy usuwaliby niepotrzebne, przystarzałe forum (wyraz ,,forum,, był użyty jako liczba mnoga)...

potem wklejaliby najmądrzejsze opinie do gazetki + uśredniona ocena i to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starczą trzy, mądre opisy wkleić do CDA (jeden od gracza, któremu się gra podoba, gracza któremu się nie podoba oraz tego, który dał ocenę identyczną, jak średnia danej gry, czyli gracz neutralny)

Problem polega na tym, ze w wielu przypadkach piszemy i skladamy recenzje zanim zwykli gracze moga w ogole gre zobaczyc. I co wtedy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze w wielu przypadkach piszemy i skladamy recenzje zanim zwykli gracze moga w ogole gre zobaczyc. I co wtedy?

Takie głupie pytanko, ale nie można by zrobić czegoś takiego odnośnie ważniejszych gier z poprzedniego numeru na jednej stronie? (wiem, wiem strona piechotą nie chodzi) Coś a la dawne Veto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze w wielu przypadkach piszemy i skladamy recenzje zanim zwykli gracze moga w ogole gre zobaczyc. I co wtedy?

Takie głupie pytanko, ale nie można by zrobić czegoś takiego odnośnie ważniejszych gier z poprzedniego numeru na jednej stronie? (wiem, wiem strona piechotą nie chodzi) Coś a la dawne Veto :)

Pewnie mozna... czyli co? Opinie graczy o grze X z nr xx/xx?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starczą trzy, mądre opisy wkleić do CDA (jeden od gracza, któremu się gra podoba, gracza któremu się nie podoba oraz tego, który dał ocenę identyczną, jak średnia danej gry, czyli gracz neutralny)

Problem polega na tym, ze w wielu przypadkach piszemy i skladamy recenzje zanim zwykli gracze moga w ogole gre zobaczyc. I co wtedy?

to wydaje się proste: gracze będą oceniać dopiero wtedy, gdy gra już będzie dostepna w sklepach.

Pewnie mozna... czyli co? Opinie graczy o grze X z nr xx/xx?

czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - chciałem o tym kiedyś wspomnieć, ale zapomniałem - otóż bardzo podobał mi się ten kącik "Veto", fajnie byłoby go znowu przywrócić i zamiesczać co jakiś czas jakieś sensowne opinie uzytkowników.

Podobnie rzecz ma się z minirecenzjami - dlaczego ostatnio nie było w CDA minirecenzji? Czyżby cała redakcja była zgodna co do wystwaionych przez autorów recenzji opinii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że w ostatnim numerze były minirecenzje (przy recenzji nowego "Tomb Raidera" i "Far Cry'a 2") :P

Pomysł z powrotem "Veto" popieram.

Z tym samym zastrzeżeniem - mają to być sensowne opinie czytelników (choć inne i tak by raczej nie trafiły do druku ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat był poruszany 78594 razy. Ale jak będą 3/4 "kiczowate" to jest większe prawdopodobieństwo, ze wpasuje się w twoje gusta. Jak dodadzą "Obliwiona" i nic wiecej, to cała masa ludu będzie narzekać, ze oni nie lubią erpegów itp. A jak dodadzą jakąś mało znaną siekaninę, jakąś mało znaną strategię i jakiegos mało znanego FPSa, to będzie to odpowiadać zarówno fanom akcji, fanom strategii i fanom strzelanek. i które rozwiązanie jest lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcał aby do Cda dodawano co miesiąc plakat(A4) z najlepszą grą w poprzednim miesiącu (wybrana przez Redakcję) a co rok z 2 grami roku wybranych przez głosowanie czytelników Cda.

A ja bym chcial, zeb srednia pensja w Polsce wynosila 5000 - euro.

Pomarzyc se mozna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...