Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

A ja bym chciał powiększyć dział wademekum. Tyle z taką różnicą że w numerze w wademekum jest tylko jeden temat, a można by dać nawet 2 -3 różne tematy np. coś z blendera + coś z gimpa + poradnik jak wybrać odpowiedni monitorek. To są oczywiście przykłady :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał jakąś fajnąmuzyczke do płytek. Ale lekki brzmienie. Bo jak nagle idzie jakiś metal to łeb pęka.

CDA jest pisemem o grach, a nie muzyce, ale pomysł przedni :D

Jakoś nie mogę uwierzyć że nagle dostajesz migreny słysząc "metal" (zależy co rozumiemy przez metal. Proszę nie zaliczać tego co słucha CormaC (Trivium, A7x) do metalu).

oho kolega tr00 >_>

co do tematu

nowe pudełko do chrzanu :P

wolałem te stare, nawet nie zwróciłem uwagi że pare ostatnich jest krótszych

a to nowe nie pasuje mi w ogóle na biurku >_<

http://img2.vpx.pl/up/20090102/picture_25.jpg

:P

pzdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opti - a dlaczego, można wiedzieć?jst całkiem sporo ludzi, którzy to lubią i czytają.

Zgodze się z tym, ale napisałem IMO :P mam po prostu takie wrażenie, że gry mmo to temat - morze. Takich gier jest całe mnóstwo i w końcu kiedyś się temat wyczerpie... no chyba że pisać o newsach typu ,,gra x jest darmowa od dnia y a gra Z jest będzie płatna". Dla równowagi możnaby było zrobić kącik o grach FPS w sieci. Gry na komórki - tu uważam, że jeszcze aby gry były grami z prawdziwego zdarzenia, to potrzeba lat ( grafika, sterowanie jakieś sensowniejsze.. - tak, wiem, tu można teraz zrobić całą dyskusję na temat tegoż, ale to tylko moje zdanie ). Zresztą - 3 strony ( ŻWS i Gry na komórkę ) - to naprawdę nie tak dużo, mi to nie przeszkadza, ale zawsze czegoś ciekawego się dowiem

o !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym powrót do opakowań DVD na takie, jakie były w ostatnich miesiącach. Były małe, takie akurat, żeby schować płytkę i wszędzie można je było poukładać nie zajmując wiele miejsca.

Dzisiaj dostałem styczniowe CDA i mniejsze jednak bardziej mi pasują. Na dodatek to rozwiązanie proekologiczne - mniej surowca = mniej wyciętych lasów :P . Joke, joke ;) . Wiecie o co chodzi :) . Poza tym robienie co raz innych opakowań utrudnia ich kolekcjonowanie w estetyczny sposób. Żeby już dużo więcej nie pisać proszę o pozostanie przy rozwiązaniu jak np. z grudnia 2008 roku. Pozdrawiam wszystkich dbających o pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobilewicz

Możesz mi jeszcze podesłać linka albo cytaty jeżeli nie są za długie? Chciałbym zobaczyć co to tam się działo w tej sprawie, bo dla mnie jako regularnego czytelnika to dosyć ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał jakąś fajnąmuzyczke do płytek. Ale lekki brzmienie. Bo jak nagle idzie jakiś metal to łeb pęka.

FAQ przeczytaj to się dowiesz dlaczego na płytce niema piosenek :)

Bobilewicz

Możesz mi jeszcze podesłać linka albo cytaty jeżeli nie są za długie? Chciałbym zobaczyć co to tam się działo w tej sprawie, bo dla mnie jako regularnego czytelnika to dosyć ważne.

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=29990 tutaj troche jest na ten temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie: skad mam wiedziec ze moj mail dotarl do CDA? Wyslalem niedawno list do redakcji (na cdaction@cdaction.com.pl)) ale nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Tak samo bylo z dwoim innymi listami. Podobno smuggler odpowiada na wszystkie maile, to dziwne ze jeszcze nigdy mi nie odpisal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłoby możliwe by jakoś... napisać więcej lub poświęcić więcej miejsca na targi E3 lub inne poświęcone przemysłowi elektronicznych rozrywek:P?? Jest aby możliwe? Jeśli tak, to jestem za tym. Wiem że część informacji o targach jest akurat na płycie: filmy, zdjęcia itp.

Pozdrawiam Adminów i Moderatorów- Sejbr.

PS. Wiesz Bobilewicz, piszesz jak ktoś ważny, ktoś kogo trzeba uważać za... hmm, tak trzeba uważać za "kogoś" i trzeba się z nim liczyć. Co do czytania i opracowywania listów czytelników to pan Smuggler jest...hm very good and nice, zwłaszcza jeśli można wziąć pod uwagę co on musi czytać(letters)... nie zawsze musi odpowiadac na inteligentne emaile:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by jeszcze dodać dział ogólnie o grach sieciowych. Wydarzenia itp. Przecież Polacy mają dosyć spore osiągnięcia w e-gamingu choćby CS albo AA:O

Jestem za:) Przecież Polacy są jak dla mnie jednymi z lepszych zawodników. Możnaby było o tym pisać zamiast o książkach i filmach. Żeby nie było - lubie książki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można liczyć na więcej informacji o targach "przemysłu elektronicznego":D? Panie D. Cormacu, bo pan tutaj jakoś odpowiada:P niech pan powie że "tak". Takich "ciekawostek", dałoby się zmieścić więcej? A właśnie, takie pytanie poza konkursowe: dużo osób dostaje takie "zaproszenia" na delegacje zagraniczne, czy jak to się odbywa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił aby na gameplayach działo się więcej ciekawego. Najbardziej uderza to na grze Far Cry 2. Na gameplay'u niewiele się dzieje, jakoś tak spokojnie jest (odwrotnie przedstawili to na Hyperze). Jedyne co dobre w tym, to ostatnie sekundy i wyjmowanie kul :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie: skad mam wiedziec ze moj mail dotarl do CDA? Wyslalem niedawno list do redakcji (na cdaction@cdaction.com.pl)) ale nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Tak samo bylo z dwoim innymi listami. Podobno smuggler odpowiada na wszystkie maile, to dziwne ze jeszcze nigdy mi nie odpisal.

READ FAQ ze zreozumieniem?

Ja bym polecił aby na gameplayach działo się więcej ciekawego. Najbardziej uderza to na grze Far Cry 2. Na gameplay'u niewiele się dzieje, jakoś tak spokojnie jest (odwrotnie przedstawili to na Hyperze). Jedyne co dobre w tym, to ostatnie sekundy i wyjmowanie kul :P

No coz, to juz zalezy jakie sekwencje zrzuci recenzent...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że GLŻ to takie gry kture wyszły całkiem niedawno (powiedzmy max 1 rok temu) ,mogły byc hitami ale z jakiegoś powodu nie są, przechodzą w zapomnienie, dlatego są Ledwo Żywe :) .No a GWŻ to takie kture powstały dawno temu ale mimo to można w nie pograć dziś z wielką przyjemnością. Więc ja widze tu wielką różnicę ale to tylko moje przypuszczenia co do definicji GLŻ :D

Ja bym wywalił reklamy z gierkami i gołymi paniami

A, chciałbym by wrócił jeszcze dział pod ostrzałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie, kilka lat temu ( tak z 4) była taka rubryka jak VETO!, gdzie czytelnicy CD Action mogli wypowiadać się o recenzjach gier, i wystawionych im ocenach, z którymi najczęściej się nie zgadzali :P Ktoś wie, czemu już tego działu nie ma, fajnie by było, gdyby redakcja CDA, dałaby jeszcze jedną szansę temu działowi, w końcu to tylko jedna strona, pomyślcie nad tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie, kilka lat temu ( tak z 4) była taka rubryka jak VETO!, gdzie czytelnicy CD Action mogli wypowiadać się o recenzjach gier, i wystawionych im ocenach, z którymi najczęściej się nie zgadzali :P Ktoś wie, czemu już tego działu nie ma, fajnie by było, gdyby redakcja CDA, dałaby jeszcze jedną szansę temu działowi, w końcu to tylko jedna strona, pomyślcie nad tym.
No teoretycznie, fajnie by było ale np. mnie nie za bardzo interesuje, że Adam z Katowic uważa, iż grafika w grze xxx powinna być oceniona o oczko wyżej. Imo tą jedną (tylko?) stronę można spożytkować w lepszy sposób.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...