Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

A ja bym zmienił jakość tuszu. Kiedy ostatnio czytałem reckę "GTA IV" (konsolowego), byłem odrobinkę spocony i teraz, na ramieniu tej laski na pierwszej stronie recenzji mam piękny odcisk palca.

Pamietam, jak ktoś kiedyś pytał "Dlaczego te wasze okładki tak strasznie śmiercą?" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos zapachow... to plyty smierdza! nie kazda, ale jak juz (szczegolnie z pierwszej polowy zeszlego roku. wiem dawno temu, ale smierdza takze i najnowsze plyty), to zapach utrzymuje sie do dzis... co jest tego przyczyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czasem bym zrezygnował nawet z pełniaków :P Bo naprawdę ostatnio kupuje CDA dla gazety a z płytki to tylko Bonus rozpakowuje :D Ewentualnie jakieś demko wgram. A tak no jakieś fajne gażdety :) Plakaty może, a nie wiem, ale dla mnie lepszy czasem jakiś gadźet którym chociaż chwilę sie pobawię niż gra, która nigdy nei znajdzie się na moim dysku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos zapachow... to plyty smierdza! nie kazda, ale jak juz (szczegolnie z pierwszej polowy zeszlego roku. wiem dawno temu, ale smierdza takze i najnowsze plyty), to zapach utrzymuje sie do dzis... co jest tego przyczyna?

mnie tam ten zapach nie przeszkadza, a nawet mi podoba. Może (a raczej na pewno) to nienormalne, ale jak pierwsze co robie po odpakowaniu CDA, to otwieram płytke i ją wącham (serio!) :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde mol :D myślałem że jestem w moim szaleństwie osamotniony a tu widzę ,że nie jestem jedyny który wachą płytki :lol: poza tym wszystko ze mną w porządku nie musicie bać się takich ludzi :lol:

Wlasnie, tez sie z Wami zgodze. Szczegolnie niemily zapach ma moze nie plytka, ale pudelko z numeru listopadowego. Jest luz jak jego nie otwieram, ale jak siegnalem po plytke z DSO, to caly pokoj walil :P. Ostatni raz tak sie czulem rozpakowujac czarnego mousepada z folii :P

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przyszedll na mysl taki troche dziwny pomysl, co by tu dodac do CD-A. chodzi o to, ze moznaby napisac, co sie bedzie dzialo w przyszlym numerze :) nie mowie zeby od razu dokladnie wyszczegolniac co i jak na ktorej stronie, ale zeby zapowiedziec te teksty, ktore NA PEWNO sie ukaza za miesiac ;) tak zeby narobic czytelnikom jeszcze wiekszego apetytu :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmiany w CD-A to moim zdaniem przydałaby się kartka obok Konfiguratora. Mianowicie, konfigurator to tylko komputery, a jak wiadomo do grania potrzeba jeszcze innych przyrządów. Dlatego wg. mnie za konguratorem mogłaby się znaleźć tabelka: myszki, klawiatury, słuchawki, monitory polecane przez/które zdobyły najlepsze wyniki w CD-A. Szczególnie coś takiego przydałoby się w numerze grudniowym, bo jak wiadomo grudzień to czas w którym można namówić rodziców (Mikołaja) na wymarzonego Lachesis'a czy HS-900.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmiany w CD-A to moim zdaniem przydałaby się kartka obok Konfiguratora. Mianowicie, konfigurator to tylko komputery, a jak wiadomo do grania potrzeba jeszcze innych przyrządów. Dlatego wg. mnie za konguratorem mogłaby się znaleźć tabelka: myszki, klawiatury, słuchawki, monitory polecane przez/które zdobyły najlepsze wyniki w CD-A. Szczególnie coś takiego przydałoby się w numerze grudniowym, bo jak wiadomo grudzień to czas w którym można namówić rodziców (Mikołaja) na wymarzonego Lachesis'a czy HS-900.

Pomysl dobry ale troszke spozniony. :) Juz takiego zestawienia nie zdazymy zrobic w grudniowym, bo wbrew pozorom to nie jest takie proste. Ale mysle, ze to co juz zrobilismy, da wam jakis obraz tego, co warto miec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym w cda zmienił? Rozwinął kącik "życie w sieci" bo to ciekawe i fajnie się czyta. A poza tym coś za co większość userów by mnie pewnie ukamienowało. Mianowicie ja płytki dołączane do CDA odpalam raz na pół roku, nie częściej, za to np takie plakaty z gier zawsze znajdują zastosowanie. Więc może trochę mniej pierwszego i więcej drugiego?:) Jasne, wiem, nierealne, ale i tak miałem ochotę napisać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar to masz dobry :D . Na serio bym cię ukamieniował :rolleyes: . Chcesz zamiast płyt mieć plakaty?! To kup se Bravo Sport ;) . Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. A plakaty są tak fajnie kruche ;) Och, gdyby tak ludzie pisali mądrze... A gdyby zabito wszystkich głupich to świat by był lepszy <_< . Nie chce mieć jakichś głupich plakatów zamiast pełniaków ! Jeśli źle cie zrozumiałem to pisz. :ph34r:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar to masz dobry :D . Na serio bym cię ukamieniował :rolleyes: . Chcesz zamiast płyt mieć plakaty?! To kup se Bravo Sport ;) . Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. A plakaty są tak fajnie kruche ;) Och, gdyby tak ludzie pisali mądrze... A gdyby zabito wszystkich głupich to świat by był lepszy <_< . Nie chce mieć jakichś głupich plakatów zamiast pełniaków ! Jeśli źle cie zrozumiałem to pisz. :ph34r:

Ty nie chcesz plakatów chcesz pełniaki, on odwrotnie, nie nazywaj go przez to głupim i rozkazuj kupować Bravo ;] Ja też lubię plakaty, ale nie zamiast płytek ;]

W CDA raczej bym nie zmienił nic, może oprócz kącików, ale tych których nie czytam JA, więc niech będą dla tych którym się podobają :) Ja je sobie omijam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił bym na pewno szatę graficzną coponiektórych działów. Jak Freeware mogę znieść, tak na Modulator na przykład nie mogę patrzeć. Tak samo z receznjami, niektóre są świetne graficznie [np. Crysis, Fallout 3], niektóre wręcz przeciwnie [patrz Sacred 2].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Freeware mogę znieść, tak na Modulator na przykład nie mogę patrzeć.

Dziwne, ja tam na pierwszy rzut oka nie umiem tych działów odróżnić. Obydwa w podobnej kolorystyce.

Zamiast plakatów, a nawet tipsomaniaków, wolę więcej stron CDA. I nie tęsknię za Insiderem, bo i tak nie miałem czasu go czytać... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w dziale Zycie w Sieci zamiast przykrotkich opisow w 'w co (nie) grac' dalbym pelnoprawna recenzje z ocena (nie mowie tu o jakichs 2-stronnych kobylach, nikt nie bedzie sie tyle rozwodzil nad byle jakim darmowym MMO :P takie polstronne zeby chociaz byly). taka moja propozycja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze (co prawda na razie pobieżnej) ostatniego wydania CDA muszę niestety powtórzyć coś, o czym swego czasu już na tym forum pisałem:

- może CDA nie forsuje pewnych ocen "na chama" (jak to czasem bywa u konkurencji albo w serwisach online, o jednej takiej drace zapewne pamiętacie), ale czasem niby "omija" złe zdanie na temat jakiejś gry... po lekturze Far Cry 2 w końcu nie wiem nic.. autor nie potrafi przekazać opinii, tylko słania się od plusa do minusa.. jakoś tak nieprofesjonalnie to brzmi... tak samo dlaczego nie ma recki Undercover? Czyżby dystrybutor "poprosił" o to, aby odłożyć zrecenzowanie gry zamiast ją "jechać"? Bo z tego, co słychać na forach, to ludzie się nieźle na nią wqwiają...

A także chciałbym dołożyć to, że:

- widziałem gameplay z World of Warcraft Lich King i muszę przyznać jedną smutną rzecz: gem to musi być niezły dzieciak (w główce, w negatywnym tego słowa znaczeniu), skoro jara się takim cukierkowym szitem... człowieku, dorośnij - reszta redakcji (a przede wszystkim szefostwo) dobrze robią, że "jadą" z twoją "pasją" tą grą... cukierkowe smoczki, bzdury, fantasy głupoty - rozumiem, można lubić, uwielbiać - OK... nie ma sprawy... ale uspokój się - co tekst to bzdury o WoWLK... nie pasjonuj się tak tą gierą, bo to wygląda po prostu śmiesznie.. dziecinnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo dlaczego nie ma recki Undercover? Czyżby dystrybutor "poprosił" o to, aby odłożyć zrecenzowanie gry zamiast ją "jechać"?

A Ty skad miales ostatnio kase na kino? Czyzbys handlowal prochami pod szkola?

Daruj sobie takie rozne aluzje i teorie spiskowe, bo to glupota.

widziałem gameplay z World of Warcraft Lich King i muszę przyznać jedną smutną rzecz: gem to musi być niezły dzieciak (w główce, w negatywnym tego słowa znaczeniu), skoro jara się takim cukierkowym szitem... człowieku, dorośnij - reszta redakcji (a przede wszystkim szefostwo) dobrze robią, że "jadą" z twoją "pasją" tą grą... cukierkowe smoczki, bzdury, fantasy głupoty - rozumiem, można lubić, uwielbiać - OK... nie ma sprawy... ale uspokój się - co tekst to bzdury o WoWLK... nie pasjonuj się tak tą gierą, bo to wygląda po prostu śmiesznie.. dziecinnie...

...powiedzial z cala pewnoscia dojrzaly czlowiek. :) Ciekawe czym ty sie jarasz? Smiesznym, dziecinnym hiphopem nagrywanym na kompie przez facetow w za duzych gatkach? A moze sluchasz rocka granego przez gosci z natapirowanymi wlosami i obcislymi portkami? Bzdurna koszykowka? Czy moze dziecinna pilka nozna? A moze czytasz jakies smieszne ksiazki? Albo lubisz jakis niedojrzaly serial w TV? Wszystko mozna latwo osmieszyc, ale kim ty wlasciwie jestes, zeby z pogarda osądzać czyjs gust i stwierdzac, ze jest dziecinny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, może to nie koncert życzeń, ale ja bym życzył sobie stare AR :) bez korekty, na żółtym tle + schwytani w sieci, dużo bzdurnych i śmiesznych listów (teraz są dłuugie, mądre [przez co nudne i mało zabawne], riposty Smugglera mniej cięte i sam Smuggler pisze mniej....)

widziałem gameplay z World of Warcraft Lich King i muszę przyznać jedną smutną rzecz: gem to musi być niezły dzieciak (w główce, w negatywnym tego słowa znaczeniu), skoro jara się takim cukierkowym szitem... człowieku, dorośnij - reszta redakcji (a przede wszystkim szefostwo) dobrze robią, że "jadą" z twoją "pasją" tą grą... cukierkowe smoczki, bzdury, fantasy głupoty - rozumiem, można lubić, uwielbiać - OK... nie ma sprawy... ale uspokój się - co tekst to bzdury o WoWLK... nie pasjonuj się tak tą gierą, bo to wygląda po prostu śmiesznie.. dziecinnie...

Mnie również bardzo denerwuje ciągłe wychwalanie tego WoWa pod niebiosa... na każdym kroku tylko WoW i WoW. Już MacAbra siwieje (toć on łysy?!)

Bzdurna koszykowka? Czy moze dziecinna pilka nozna?

Weźmy na tapetę chociażby GW. Ile razy wspomina się o futbolu? No właśnie... rzadko. A o WoW w każdym chyba GW jest pisane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC ale "pojechałeś".. normalnie zmiażdżyłeś mnie, dosrałeś i nie wiem co teraz powiedzieć... musisz być strasznie sfrustrowanym gościem, tyle dodam... proponuję wyłączyć kompa i przejść się na spacer, bo takiego kontrataku to dawno mi nikt nie udzielił, w dodatku porównania i przykłady podałeś totalnie z kosmosu - nauczcie się tam w redakcji co poniektórzy, że nie jesteście bogami wszechświata i też się czasem mylicie, popełniacie błędy i coś czasem z waszych działań, tekstów itp. może rzeczywiście nie wyglądać za dobrze - coś za mocno się napompowaliście dumą, panowie...

neostradeusz ...dokładnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A także chciałbym dołożyć to, że:

- widziałem gameplay z World of Warcraft Lich King i muszę przyznać jedną smutną rzecz: gem to musi być niezły dzieciak (w główce, w negatywnym tego słowa znaczeniu), skoro jara się takim cukierkowym szitem... człowieku, dorośnij - reszta redakcji (a przede wszystkim szefostwo) dobrze robią, że "jadą" z twoją "pasją" tą grą... cukierkowe smoczki, bzdury, fantasy głupoty - rozumiem, można lubić, uwielbiać - OK... nie ma sprawy... ale uspokój się - co tekst to bzdury o WoWLK... nie pasjonuj się tak tą gierą, bo to wygląda po prostu śmiesznie.. dziecinnie...

Powiedz ty mi geniuszku ty mały gdzie się autor zachwyca kolorową grafiką? Powiedział bym, że jest raczej odwrotnie to ty z jakiegoś powodu nie trawisz tak WoWa, że przyczepisz się do wszystkiego tak byle by się przyczepić. Poza tym jeżeli czepiamy się kolorowej grafiki WoWa to dzieckiemi możemy nazwać każdego komu będzie się podobało Mirror's Edge czy nowy PoP.

I tak jak powiedział Cormack rozumiem, że ty mówisz o tym jako dorosły poważany osobnik "co go to już nie interesuje taka dziecinada"... żenua.

Mnie również bardzo denerwuje ciągłe wychwalanie tego WoWa pod niebiosa... na każdym kroku tylko WoW i WoW. Już MacAbra siwieje (toć on łysy?!)

WoW to najsławniejsze MMO, i zaryzykuję nawet stwierdzenie, że to właśnie WoW sprawił, że MMO są dziś tak popularne (dawniej były kojarzone głównie z Ultimą i z wybrańcami którzy mogą w to grać), więc niby dlaczego mają go nie wychwalać?

CormaC ale "pojechałeś".. normalnie zmiażdżyłeś mnie, dosrałeś i nie wiem co teraz powiedzieć... musisz być strasznie sfrustrowanym gościem, tyle dodam... proponuję wyłączyć kompa i przejść się na spacer, bo takiego kontrataku to dawno mi nikt nie udzielił, w dodatku porównania i przykłady podałeś totalnie z kosmosu - nauczcie się tam w redakcji co poniektórzy, że nie jesteście bogami wszechświata i też się czasem mylicie, popełniacie błędy i coś czasem z waszych działań, tekstów itp. może rzeczywiście nie wyglądać za dobrze - coś za mocno się napompowaliście dumą, panowie...

neostradeusz ...dokładnie...

Wybacz dziecko drogie ale po pierwsze sam aż się prosisz o bana a po drugie takie teksty się rzuca właśnie kiedy ktoś cię zmiażdży i nie jesteś w stanie z godnością się z tego wywinąć... więc proponuję dorosnąć.

Pozwolisz, że banowaniem zajmiemy się my i my zdecydujemy kiedy i komu, ok?

Poza tym trzymaj poziom, nie używaj podobnych tekstów (->"geniuszku ty mały")...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...