Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

Nie wiem kto wam pisał autorun'a, ale radzę zgłosić reklamację... aplikacja jest nieprzystosowana do skalowania windowsa, które wiem jest niedoskonałe.

Bardzo miło by było gdybyście poprawili tego buga.

Większość apsów skaluje mi się prawidłowo czyli jednak da się :)

http://img187.imageshack.us/img187/9430/desktop006mh7.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym np. poświęcił troszkę miejsca w życie w sieci na informacje o grach via www. Na przykład jedna na miesiąc.

I może tam gdzie są info o sprzęcie dodać trochę o telefonach komórkowych i o technologiach z nimi związanymi. Na przykład na jeden miesiąc podawać dane szczegółowe o jakimś modelu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem na zdjęciu dołączonym do posta jednego z forumowiczów (nie pamiętam kogo :P) półkę z grami. Hy hy hy. Nie no do rzeczy: była tam taka tabliczka (naklejka?) z napisam: UWAGA!Strefa skażona grami (coś w tym stylu ;)). Kiedy takie małe rzeczy są dodawane do pisma? Czy to na jakąś specjalną okazję??? Jeśli nie to prosiłbym (wiem, że zaraz na mnie ktoś wsiądzie :)) o dodanie takowej do jednego z najbliższych numerów. Wiem głupie. Ale jak to się mówi: Mała rzecz, a cieszy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta naklejeczka byla juz prawie 2 lata temu, w marcu 07, przy okazji recenzji S.T.A.L.K.E.R.-a :)

wydaję mi się czy minimalnie ale to naprawdę ledwo co zauważalnie CDA się trochę zmniejszyło ?? chodzi mi o wysokość . . .

wystarczy postawic obok siebie numer styczniowy i dowolny wczesniejszy... jesli sie okaze, ze jest nizszy, to albo masz koslawe biurko :P, albo rzeczywiscie zmniejszono format :) ja tam nie mam jak tego sprawdzic, na swoje CDA musze jeszcze poczekac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem na zdjęciu dołączonym do posta jednego z forumowiczów (nie pamiętam kogo :P) półkę z grami. Hy hy hy. Nie no do rzeczy: była tam taka tabliczka (naklejka?) z napisam: UWAGA!Strefa skażona grami (coś w tym stylu ;)). Kiedy takie małe rzeczy są dodawane do pisma? Czy to na jakąś specjalną okazję??? Jeśli nie to prosiłbym (wiem, że zaraz na mnie ktoś wsiądzie :)) o dodanie takowej do jednego z najbliższych numerów. Wiem głupie. Ale jak to się mówi: Mała rzecz, a cieszy :).

Ja mam tą naklejkę na obudowie kompa do dzisiaj... :D

W sumie to nie jest zły pomysł z tymi naklejkami - wolę je po stokroć bardziej od plakatów. Przynajmniej na taką małą naklejkę zawsze znajdzie się gdzieś miejsce... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poor_leno - nie, ta naklejka była dołączona do numeru 4/07 (kwiecień), a recka S.T.A.L.K.E.R.a była w numerze 3/07 (marzec). Jestem tego pewien, bo tą naklejkę mam, a numer 4/07 był moim pierwszym. Acha, dodałbym do pisma mały kącik o grach flash (albo dodał odpowiedni dział do freewar).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orzeszek:

whatever - numer w te czy we wte :P

@ stalker24

avatar twoj mowi calkiem co innego :P nick poreszta tez. ale mniejsza o to

koniec offtopku, wracamy do tematu: dalby ktos fotke tego pudla, w ktory upakowano coverDVD? musze je zobaczyc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orzeszek:

whatever - numer w te czy we wte :P

@ stalker24

avatar twoj mowi calkiem co innego :P nick poreszta tez. ale mniejsza o to

koniec offtopku, wracamy do tematu: dalby ktos fotke tego pudla, w ktory upakowano coverDVD? musze je zobaczyc :D

Mógłbym je zrobić , ale nie wiem czy by się zmieściło . . . .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poor_leno - wymiary standardowego DVD-boxa, tylko bardziej płaskie (takie, jak dodawane do "wyborczej"), z przodu art z Drakensanga, ten z tym smokiem, co był na pierwszej stronie recenzj (tyle, że odwrócony, odbicie lustrzane jakby)i i logo Drakensanga. Zdięcia z pewnych względów zrobić nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jakimś gorącym zwolennikiem zmiany boxa. W zasadzie to może być taki, jaki jest. Spokojnie wszystko pomieszczę na półce. :)

Co bym zmienił w CDA?

Jakimś cudem doprowadził do 200 stron. Na nowych stronach przede wszystkim zamieściłbym stały dział (powiedzmy 2 strony) wademekum na którym co miesiąc byłyby kursy programów (np. Gimpa, tyle że rozpisanego np. na 8 odcinków), do tego 2 strony recenzji programu użytkowego powinny być w każdym numerze. No i gdzie jest doskonałe NDSN?

No nic jak przypomnę sobie przypomnę coś więcej to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poor_leno - wymiary standardowego DVD-boxa, tylko bardziej płaskie

po chu...steczke takie duze? :lol:

(takie, jak dodawane do "wyborczej")

nie zbieram, wiec nie wiem :P

z przodu art z Drakensanga, ten z tym smokiem, co był na pierwszej stronie recenzj (tyle, że odwrócony, odbicie lustrzane jakby)i i logo Drakensanga

ladny opis, dzieki :)

no wlasnie... czemu takie ogromnaste to pudelko? przyjme do wiadomosci jakiekolwiek wyjasnienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...