Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Co bym zmienił w CDA? cz. II

Polecane posty

Smuggler jak przeglądam CDA to w tym pasku na górze(cena wymagania producent) zawsze po prawej jest wolne miejsce więc co za problem dodać zdanie - "Ograniczenia wiekowe - 12+" albo "PEGI - 12+"?

No, tak w sumie mozna, choc IMO lepsze by byly ikonki. Sprawa do przemyslenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nudziło mi się więc postanowiłem sporządzic trochę statystyk czasopisma CD-A a więc tak policzyłem średnią ocen na dany numer i średnią roczną podam tu średnią na rok tak mniej wiecej :

rok 2006 - 6,87

rok 2007 - 7,06

rok 2008 - jak na razie 6,93

Czyli jak widac wbrew pozorom nie dajemy wszytkim tylko wysokich ocen.

zrecenzowanych gier :

w 2006 - 200

w 2007 - 160

w 2008 - jak na razie 132

To lepiej nie sprawdzaj rocznika np. 1999 - po 30 gier w 12 numerach -> okolo 300-350 gier w roku.

więc po statystykach widać że jest coraz gorzej tzn. mniej zrecenzowanych gier w CD-A ;/

co wy o tym myślicie co się dzieje/stało ??

Jest mniej gier na PC. Dziwne?

ps: proponował bym może o załozenie nowego tematu/wątku i prowadzenia tam statystyk CD-A podzielonych na numery i na dany rok

A komu sie bedzie chcialo to robic i po co?

EDIT: w zrecenzowanych grach nie liczyłem kaszanki zone i spolszczeń . . . żeby nie było ;p

Widziz, kiedys nie bylo kaszanek i gry takie wchodzily do normalnych recenzji... a bylo ich dosc sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nudziło mi się więc postanowiłem sporządzic trochę statystyk czasopisma CD-A a więc tak policzyłem średnią ocen na dany numer i średnią roczną

Jeee... gdzie te czasy kiedy ja tyle czasu miałem...

To lepiej nie sprawdzaj rocznika np. 1999 - po 30 gier w 12 numerach -> okolo 300-350 gier w roku.

więc po statystykach widać że jest coraz gorzej tzn. mniej zrecenzowanych gier w CD-A ;/

>>>Nie żałuj... lepsza jakość a nie ilość. Gier naprawdę wartościowych pewnie wychodzi podobna ilość, a reszta... reszta jest milczeniem :)

A komu sie bedzie chcialo to robic i po co?

>>>hehe takim własnie ludziom z nadmiarem wolego czasu, bądź też niedomiarem zajęć bardziej produktywnych.

Widziz, kiedys nie bylo kaszanek i gry takie wchodzily do normalnych recenzji... a bylo ich dosc sporo.

>>>Stąd ta średnia ocen :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dobre pytanie wy moderatorzy macie coś z tego ?? nie chciecie nie odpowiadajcie . . . nie zmuszam . . .
Jasne, że mamy. Każdy z nas podpisuje indywidualny kontrakt, w którym określona jest odpowiednia gratyfikacja. Mnie przysługują dwa Snickersy dziennie i litrowa butelka nerwosolu raz na kwartał. Natomiast RoZy, który ma hektary, ma prawo skierować miesięcznie 10 forumowiczów do dojenia krów i dodatkowych 50 w czasie wykopków do kampanii ziemniaczanej. Ponadto żaden moderator nie płaci za zwiedzanie redakcji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dobre pytanie wy moderatorzy macie coś z tego ?? nie chciecie nie odpowiadajcie . . . nie zmuszam . . .
Jasne, że mamy. Każdy z nas podpisuje indywidualny kontrakt, w którym określona jest odpowiednia gratyfikacja. Mnie przysługują dwa Snickersy dziennie i litrowa butelka nerwosolu raz na kwartał. Natomiast RoZy, który ma hektary, ma prawo skierować miesięcznie 10 forumowiczów do dojenia krów i dodatkowych 50 w czasie wykopków do kampanii ziemniaczanej. Ponadto żaden moderator nie płaci za zwiedzanie redakcji.

A ci najlepsi maja prawo przy wizycie ucalowac moj pierscien i mowic do mnie per "don Smuggler".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty!

Dziś ściskając w reku nowy numer CDA otworzyłem pismo na stronie 120-121 (reklama Dead Space). I naszła mnie myśl że z tej reklamy mógłby być dobry plakat (na którym byłyby te wszystkie napisy). Parę stron wcześniej (100-101) mamy reklamę Far Cry 2 z której też by był fajny plakacik. A jeszcze wcześniej Red Alert 3 który wygląda miodnie (92-93). Nie wspomnę o reklamie TR: Underworld i Fallout-a 3 A taka reklama bardziej by skutkowała np. Zawiesił bym sobie nad biurkiem przychodzi doi mnie kumpel patrzy na plakat i już chce mieć tą grę (a są i też tacy maniacy). Można takie plakaty z dwóch stron kartki wydrukować. A najlepiej było by zmniejszyć trochę ich format i powsadzać w pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm . . . Szczerze trzeba przyznać , iż wasze pismo osiągnęło najwyższy status w naszym kraju ( zero podlizywania się ) jeśli chodzi o pisma na temat gier . Myślę , myślę , ale nic do głowy nie przychodzi . <_<

Nie wiem tylko czy jest jakiś wątek na temat innych pism . ? . Ten temat mnie bardzo interesuje , ponieważ pewne pismo konkurencyjne C***** ( zwane CLICK! :D ) przeszło istną metamorfozę jeśli chodzi o czasopismo i stronę www . Mi osobiście te zmiany się podobają , ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jaki poziom osiągnęliście w stosunku do konkurencji - bardzo dużo jest postów , w których forumowicze sugerują " *** , jak w CD-A " , " ******* , coś w stylu CD-A ) " . (wiem, bo mam tam konto i wierzę że to pismo nabierze barw) .

Moja sugestia na temat pisma - co byście powiedzieli na pewną odmianę , jeśli chodzi o okres przedświąteczny\noworoczny i okładkę pisma , tzn. ciekawym pomysłem według mnie byłoby wyposażenie grudniowego numeru w TRÓJWYMIAROWĄ OKŁADKĘ . . . B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam lepszy pomysl na okladke: zeby byl ten koles z reklamy Saints Row 2. chodzi o to, zeby jego glowa zaslaniala nieco logo CD-Action, tak jakby na nie patrzyl :D :D ale ja nie od tego zeby o okladkach decydowac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych plakatów z reklam to dobry pomysł. Na jednej kartce można by zmieści dwa "plakaty" i można by je wyciąć i zawiesić. Problem w tym że było wspominane że niektórzy reklamodawcy dają preferencje gdzie chcą te reklamy i to może uniemożliwić tego wykonanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby później nie było listów do naszej kochanej redakcji: "Reklama tej gry była powieszona na ścianie kosztem reklamy mojej gry! Foch! CDA - nie dostajecie już reklam moich gier!" Heheheh... nie no to dobry pomysł w sumie to się przyznam, że powiesiłem sobie reklamkę Fallout-a 3 :D Tylko szkoda cennych artykułów!!! Popieram pomysł z reklamami. Nie będzie plakatów - to dodajcie podwójne reklamy!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tematem z Saint Row's to niezły temat , z plakatami może to wypalić , ale jak już to na lepszych papierach ( chodzi mi o jakość , bo mogą się szybko podrzeć )

Ja polecam trójwymiarową okładkę , jak ten gość z saint row's się odwraca . . .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zmienił jakość tuszu. Kiedy ostatnio czytałem reckę "GTA IV" (konsolowego), byłem odrobinkę spocony i teraz, na ramieniu tej laski na pierwszej stronie recenzji mam piękny odcisk palca.

To nie wina tuszu, tylko niemycia rąk. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...